header
  • Документи
  • Регуляторні акти
  • Про затвердження Порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад району в новій редакції

Про затвердження Порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад району в новій редакції

Зміст статті

 

trizub

УКРАЇНА

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                          Р І Ш Е Н Н Я                                                     

ХІV сесії шостого скликання

від 14.03.2012р. № 193

 

Про затвердження Порядку передачі

в оренду майна спільної власності

територіальних громад району в новій редакції

 

     На підставі Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо орендних відносин» від 21.04.2011 року № 3269-VІ, Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Постанов Кабінету Міністрів України від 10 серпня 1995 р. N 629 і від 4 жовтня 1995 р. N 786» від 14 вересня 2011 р. N 961, Постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня2011р. №906 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна», враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування і з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпеченню та газифікації населених пунктів району, керуючись ст.ст.43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

                                                                                                        В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад району в новій редакції (додається).

2.Відділу з організаційної роботи та загальних питань районної ради в місячний термін опублікувати в газеті «Каховська зоря» проект даного рішення.

3. Вважати таким, що втратив чинність Порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад району, затверджений рішенням ХVІ сесії районної ради V скликання від 24.10.2007р. №207.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування.

  

Голова районної ради                                                                          М.П.Крупін

Надрукувати