header

Про внесення змін до рішення ІІІ сесії Каховської районної ради І скликання від 23 грудня 2020 року № 25 «Про вихід зі склад засновника та передачу Тавричанській сільській раді прав та обов’язків засновника Волинської загальноосвітньої школи I-III

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

І скликання

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

_________________ № _______

Про внесення змін до рішення ІІІ сесії
Каховської районної ради І скликання від
23 грудня 2020 року № 25 «Про вихід зі склад
 засновника та передачу Тавричанській
сільській раді прав та обов’язків засновника
Волинської загальноосвітньої школи
I-III ступенів Каховської районної ради
Херсонської області» 

 

   Відповідно до статей  43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни до рішення ІІІ сесії Каховської районної ради І скликання від 23 грудня 2020 року № 25 «Про вихід зі складу засновника та передачу Тавричанській сільській раді прав та обов’язків засновника Волинської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області», а саме:

1.1. Викласти у наступній редакції пункт 1:

«Вийти зі складу засновника у порядку правонаступництва від Каховської районної ради (код ЄДРПОУ 24123109) Волинської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області (код  ЄДРПОУ 24963003).».

1.2. Викласти у наступній редакції пункт 2:

«Передати безоплатно  Тавричанській сільській раді Каховського району Херсонської області (код ЄДРПОУ 26519001) права засновника Волинської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області (код  ЄДРПОУ 24963003) разом із закріпленими майном (основними засобами, фондами та матеріальними цінностями), правами та обов'язками відповідно до вимог чинного законодавства.».

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти постійну комісію з питань об’єктів комунальної власності та інфраструктури. 

 

 

Голова районної ради                                      В.П.БРУСЕНСЬКИЙ

 

Надрукувати