Про дозвіл на продовження строку дії договору оренди нерухомого майна від 20.11.2019р. № 3 за адресою м.Каховка, вул.В.Куликовська, буд.79 з Каховським об’єднаним міським військовим комісаріатом Херсонської області

Дата публикації .

 КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

_____  сесії VІІ скликання

 _____________ № ____

Про дозвіл на продовження строку дії
договору оренди нерухомого майна
від 20.11.2019р. № 3 за адресою
м.Каховка, вул.В.Куликовська, буд.79
з Каховським об’єднаним
міським військовим комісаріатом
Херсонської області

        

         Розглянувши листи Каховського об’єднаного міського військового комісаріату Херсонської області від 16.09.2020р. № 2379, Каховського районного культурно-методичного закладу від 21.09.2020р. № 126/01-19 про продовження строку дії договору оренди нерухомого майна, що перебуває у спільній вланості територіальних громад Каховського району від 20.11.2019 року № 3, загальною  площею 356,2 кв.м., яке розташоване за адресою м.Каховка, вул.Велика Куликовська, буд. 79,  враховуючи  висновки та рекомендації постійної комісії з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району, керуючись ст. 18 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», ст.ст.43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:        

1. Надати дозвіл Каховському районному культурно-методичному закладу на продовження договору оренди нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району № 3 від 20.11.2019 року, укладеного з Каховським об’єднаним міським військовим комісаріатом Херсонської області строком на чотири роки.
        
2. Доручити директору Каховського районного культурно-методичного закладу укласти додаткову угоду про внесення змін до вищевказаного договору оренди в часині  строку дії згідно чинного законодавства.
        
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району.

 

Голова районної ради                                                Т.С.Тертична

Надрукувати