Про передачу гаражного приміщення за адресою м. Каховка, вул. М.Жука, 42 в оперативне управління КНП «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради

Дата публикації .

УКРАЇНА

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

______  сесії VІІ скликання

 

_______________№______

Про передачу гаражного приміщення

за адресою м. Каховка, вул. М.Жука, 42

в оперативне управління КНП «Обласний

територіальний центр екстреної медичної

допомоги та медицини катастроф»

Херсонської обласної ради

 

 

         З метою забезпечення підвищення ефективності використання майна, що належить до спільної власності територіальних громад Каховського району, розглянувши лист КНП «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради від 14.09.2020 р. № 1098/01-10, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань управління спільною власністю територіальних громад району,  будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району, керуючись ст. 137 ГК України, ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в оперативне управління гаражне приміщення площею 35,3 кв.м. за адресою м. Каховка, вул. Михайла Жука, 42  комунальному некомерційному підприємству «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради.
  2. Уповноважити голову Каховської районної ради внести відповідні  зміни до договору про оперативне управління комунальним майном територіальних громад Каховського району № 22 від 30.01.2020 року згідно чинного законодавства.

   3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району.

 

 

Голова районної ради                                                               Т.С.Тертична   

Надрукувати