header

Про припинення договорів про оперативне управління комунальним майном територіальних громад Каховського району укладених між Каховською районною радою та сільськими, селищною радами

 КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

_____  сесії VІІ скликання

 

 _____________ № ____                                

Про припинення договорів про
оперативне управління комунальним
майном територіальних громад
Каховського району укладених між
Каховською районною радою та
сільськими, селищною радами

 

        

         Враховуючи  рішення XLVI сесії Каховської районної ради VII скликання від 30.07.2020 року № 963 «Про приймання – передачу зі спільної власності територіальних громад Каховського району у комунальну власність сільських, селищної територіальних громад частини меліоративної мережі та дощувальних машин «Фрегат»», акти приймання – передачі права власності на внутрішньгосподарську меліоративну мережу та дощувальні машини «Фрегат» у комунальну власність сільських, селищної ради,   висновки та рекомендації  постійної комісії  з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Припинити договори про оперативне управління комунальним майном територіальних громад Каховського району з сільськими, селищною радами.
  2. Доручити голові районної ради Тертичній Т.С. укласти та підписати додаткові угоди про припинення вищевказаних договорів згідно діючого законодавства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району.

 

Голова районної ради                                                                 Т.С. Тертична

Надрукувати