header

Про передачу цілісного майнового комплексу КНП «Каховська ЦРЛ» зі спільної власності територіальних громад Каховського району в комунальну власність Зеленопідської сільської територіальної громади та вихід зі складу засновників КНП «ЦРЛ»

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ
                                                                                                               
ПРОЄКТ РІШЕННЯ
                     ________ сесії VІІ скликання                           

______________ № ______

Про  передачу цілісного майнового
комплексу КНП «Каховська ЦРЛ» зі спільної
власності територіальних  громад Каховського
району в комунальну власність Зеленопідської
сільської територіальної громади та вихід зі
складу засновників КНП «Каховська ЦРЛ»

 

 

     Розглянувши рішення Зеленопідської сільської ради від 12.05.2020р. №1289 та відповідне клопотання від 15.05.2020р. № 398, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії районної ради з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району,  статтями 66,78 Господарського кодексу України, статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати зі спільної власності територіальних громад Каховського району у комунальну власність Зеленопідської сільської територіальної громади  цілісного майнового комплексу комунального некомерційного підприємства «Каховська центральна районна лікарня Каховської районної ради» (код ЄДРПОУ  02004025), включаючи все майно, що обліковується на балансі зазначеного підприємства згідно матеріалів інвентаризації (додаються).

2. Створити комісію з питань  передачі майна вищезазначеного комунального некомерційного підприємства та затвердити її склад згідно додатку.

3. Доручити комісії здійснити приймання - передачу майна згідно чинного законодавства.        

4. Вийти зі складу засновників  комунального некомерційного підприємства «Каховська центральна районна лікарня Каховської районної ради»   (код ЄДРПОУ  02004025).

5. Передати Зеленопідській сільській раді усі повноваження, права та обов’язки засновника вищезазначеної юридичної особи, в тому числі приймати рішення щодо зміни  найменування, внесення змін до статуту та затвердження його в новій редакції, внесення будь-яких змін до інформації, що міститься в Єдиному державному реєстрі  юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань стосовно зазначеної юридичної особи, а також вчиняти необхідні дії згідно чинного законодавства для проведення державної реєстрації перелічених та будь-яких  інших змін.

6. Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну комісію з  питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району

 

 

Голова районної ради                                                                   Т.С.Тертична     

Друк