header

Про кошти та інші надходження пов’язані з процесом приватизації

 КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

____  сесії VІІ скликання

 _____________ № ____

Про кошти та інші надходження

пов’язані з процесом приватизації

 

           Відповідно до пункту 5 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України, на підставі пункту 7 спільного Наказу Міністерства фінансів України та Фону державного майна України від 30.12.2015р. №1271/2065 «Про  затвердження Порядку перерахування до бюджетів коштів, одержаних від приватизації майна», враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Кошти, одержані від відчуження об’єктів спільної власності територіальних громад Каховського району, та інші надходження, безпосередньо пов’язані з процесом приватизації (реєстраційні внески, гарантійні внески, тощо) перераховувати на рахунок з обліку доходів районного бюджету, відкритий в Управлінні державної казначейської служби України у Каховському районі Херсонської області, - за ККД 31030000 «Кошти від відчуження майна, що належить Автономній Республіці Крим, та майна, що перебуває в комунальній власності».

2. Реєстраційні внески за участь в електронному аукціоні з продажу об’єкта малої приватизації – будинку редакції газети «Каховська зоря», з позабюджетного рахунку Каховської районної ради «Рахунок для зарахування коштів від приватизації майна» перерахувати на рахунок доходів районного бюджету за ККД 31030000 «Кошти від відчуження майна, що належить Автономній Республіці Крим, та майна, що перебуває в комунальній власності».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування.

 

Голова  районної  ради                                                                  Т.С.Тертична 

Друк