header

Про внесення змін до Положення про виконавчий апарат Каховської районної ради VII скликання (щодо самопредставництва)

 КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА

 ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

_____  сесії VІІ скликання

 

 _____________ № ____

 

Про внесення змін до Положення

про виконавчий апарат Каховської

районної ради VII скликання

(щодо самопредставництва)

 

 

          З метою забезпечення можливості захисту прав та інтересів Каховської районної ради в судах в порядку самопредставництва, на підставі  Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення можливостей самопредставництва в суді органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, інших юридичних осіб незалежно від порядку їх створення» від 18 грудня 2019 року № 390-IX (набрав чинності з 01 січня 2020 року), враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації,  керуючись ст.  43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Положення про виконавчий апарат Каховської районної ради VII скликання, затверджений рішенням ІІ сесії районної ради  VIІ скликання від 11.12.2015 № 9 (зі змінами), а саме:
         

1.1. Загальні положення доповнити абзацом наступного змісту: «Голова районної ради, заступник голови районної ради, керуючий справами районної ради, начальник відділу з юридичних питань та управління комунальною власністю, головний спеціаліст з юридичних питань  районної ради уповноважені брати  участь в судових справах в судах усіх інстанцій в порядку самопредставництва Каховської районної ради.»

1.2. Пункт 14 розділу ІІ. «Завдання  та функції відділу з юридичних питань та управління комунальною власністю» викласти в наступній редакції: «14. Представництво інтересів районної ради в  державних органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності  під час розгляду правових питань і спорів.
Прийняття участі в судових засіданнях в судах усіх інстанцій в порядку самопредставництва.»
        
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації.

 

 

 Голова районної ради                                                                     Т.С.Тертична

Друк