header

Про затвердження висновку про ринкову вартість комплексу за адресою м.Каховка, вул.Я.Мудрого, буд.18

УКРАЇНА 

 КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА

 ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 ____  сесії VІІ скликання

 

 _____________ № ____

Про затвердження висновку про ринкову

вартість   комплексу за адресою

м.Каховка, вул.Я.Мудрого, буд.18

 

         

    Розглянувши звіт  про проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності комплекса,  що є спільною власністю територіальних громад Каховського району, який розташований за адресою м.Каховка, вул.Я Мудрого, буд.18 та відповідну рецензію на звіт, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району, відповідно до Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна»  від 18.01.2018 року та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження  Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу» від 10.05.2018р., враховуючи норми Постанови Кабінету міністрів України від 10.08.1995 р. №629  «Про затвердження методики оцінки вартості об’єктів оренди, Порядку викупу орендарем необоротних матеріальних засобів та порядку надання в кредит орендареві коштів та цінних паперів», керуючись ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:       

  1. Затвердити висновок про ринкову вартості нерухомого майна-комплекса, загальною площею 729,8 кв.м.,  який розташований за адресою м.Каховка, вул.Я.Мудрого, буд.18, і є спільною власністю територіальних громад Каховського району, у сумі 4084111 грн. (чотири мільйони вісімдесят чотири тисяч сто одинадцять грн.)        
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району.

 

 

 

Голова районної ради                                                                     Т.С.Тертична

 

Друк