header

Про затвердження висновку про ринкову вартість нежитлової будівлі, дитяча поліклініка, за адресою м.Каховка, вул.Соборності, буд.15, протоколу аукціонної комісії та умов продажу

 КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА

 ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 ____  сесії VІІ скликання

 

 _____________ № ____

 

Про затвердження висновку про ринкову

вартість нежитлової будівлі, дитяча поліклініка,

за адресою м.Каховка, вул.Соборності, буд.15,

протоколу аукціонної комісії та

умов продажу

 

 

Розглянувши звіт  про проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності нежитлова будівля, дитяча поліклініка, загальною площею 1037,90 кв.м.,  що є спільною власністю територіальних громад Каховського району, яка розташована за адресою м.Каховка, вул.Соборності, буд.15 та відповідну рецензію на звіт, протокол аукціонної комісії,  а також розроблені аукціонною комісією умови продажу, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району, відповідно до Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна»  від 18.01.2018 року та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження  Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу» від 10.05.2018р., враховуючи норми Постанови Кабінету міністрів України від 10.08.1995 р. №629  «Про затвердження методики оцінки вартості об’єктів оренди, Порядку викупу орендарем необоротних матеріальних засобів та порядку надання в кредит орендареві коштів та цінних паперів», керуючись ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:        

1. Затвердити висновок про ринкову  вартості нерухомого майна-нежитлової будівлі, дитяча поліклініка, загальною площею 1037,90 кв.м,  яка розташована за адресою м.Каховка, вул.Соборності, буд.15, і є спільною власністю територіальних громад Каховського району, у сумі 4917707,00грн (чотири мільйони дев’ятсот сімнадцять тисяч сімсот сім грн 00 коп), без урахування ПДВ.

2. Затвердити протокол аукціонної комісії від 09 квітня 2020 року щодо продажу об’єкта малої приватизації –  нежитлової будівлі, дитяча поліклініка, загальною площею 1037,90 кв.м, яка розташована за адресою м.Каховка, вул.Соборності, буд.15 .

3. Затвердити умови продажу об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі, дитяча поліклініка, загальною площею 1037,90 кв.м,  яка розташована за адресою м.Каховка, вул.Соборності, буд.15 .

4.Затвердити дату проведення аукціону – 04 травня 2020 року. Час проведення аукціону встановлюється електронною торговою системою відповідно до вимог Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації, та визначення додаткових умов продажу.

5. Доручити аукціонній комісії протягом 10 робочих днів підготувати та опублікувати інформаційне повідомлення про приватизацію об’єкта на офіційному веб-сайті районної ради та в електронній торговій системі.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району.

 

 

Голова районної ради                                                                  Т.С.Тертична

Друк