header

Про затвердження висновку про ринкову вартість нежитлової будівлі за адресою м.Каховка, вул.Соборності, буд.15

УКРАЇНА 

 КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА

 ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 ____  сесії VІІ скликання

 

 _____________ № ____

Про затвердження висновку про ринкову

вартість нежитлової будівлі за адресою

м.Каховка, вул.Соборності, буд.15

 

         

    Розглянувши звіт  про проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності нежитлова будівля, дитяча поліклініка, загальною площею 1056,90 кв.м.,  що є спільною власністю територіальних громад Каховського району, яка розташована за адресою м.Каховка, вул.Соборності, буд.15 та відповідну рецензію на звіт, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району, відповідно до Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна»  від 18.01.2018 року та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження  Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу» від 10.05.2018р., враховуючи норми Постанови Кабінету міністрів України від 10.08.1995 р. №629  «Про затвердження методики оцінки вартості об’єктів оренди, Порядку викупу орендарем необоротних матеріальних засобів та порядку надання в кредит орендареві коштів та цінних паперів», керуючись ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:    

  1. Затвердити висновок про ринкову вартості нерухомого майна-нежитлової будівлі, загальною площею 1056,90кв.м.,  яка розташована за адресою м.Каховка, вул.Соборності, буд.15, і є спільною власністю територіальних громад Каховського району, у сумі 4996057 грн. (чотири мільйони дев’ятсот дев’яносто шість тисяч п’ятдесят сім грн.)        
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району.

 

 

 

Голова районної ради                                                                     Т.С.Тертична

Друк