header

Про погодження проекту землеустрою щодо зміни меж села Роздольне,Роздольненської сільської ради

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

_____ сесії VIІ скликання

________________ № _____

              

Про погодження  проекту землеустрою
щодо   зміни   меж  села  Роздольне,
Роздольненської сільської ради

 

 

          Розглянувши лист Каховської районної державної адміністрації від 22.08.2019 року № 01-13-3981/0/19/612-12 щодо зміни меж села Роздольне, Каховського району, Херсонської області, клопотання Роздольненської сільської ради та відповідне розпорядження голови районної державної адміністрації від 22.08.2019р. № 200, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища і раціонального використання земельних і природних ресурсів, керуючись ст. 186 Земельного кодексу України та ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити проект землеустрою щодо зміни меж села Роздольне, Каховського району, Херсонської області.

2. Включити в межі населеного пункту села Роздольне 4 земельні ділянки загальною площею 59,5500 га, та погодити нові межі території села Роздольне загальною площею 159,1500 га.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища і раціонального використання земельних і природних ресурсів.

 

Голова районної ради                                                         Т.С.Тертична

Друк