header

Про внесення змін до списку присяжних

 КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА
 ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
                                                       

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

____  сесії VІІ скликання

 _____________ № ____


Про внесення змін
до списку присяжних

 

 

 

 

            З метою забезпечення виконання вимог Закону України «Про судоустрій і статус суддів», на підставі подання Територіального управління державної судової адміністрації України в Херсонській області від 11.06.2019р. року № 773/03, згідно пропозиції Волинської сільської  ради від 02.07.2019 № 127/2.8, враховуючи висновки та рекомендації постійної   комісії  з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

        1.  Внести зміни до списку присяжних Каховського міськрайонного суду Херсонської області, затвердженого рішенням ХV сесії Каховської районної ради VІІ скликання від 23.03.2017р. № 228 (зі змінами від 30.03.2018 року  № 472 та від 20.09.2018 року № 564), а саме:

1.1. Виключити зі списку присяжних  Німчук Тетяну  Анатоліївну;

1.2. Включити до списку присяжних: 

- Дудикіна Івана  Сергійовича, який мешкає за адресою: с.Волинське Каховського району Херсонської області, працює директором  Волинського  сільського комунального підприємства Надія.

2. Направити дане рішення до Територіального управління державної судової адміністрації України в Херсонській області та до Каховського міськрайонного суду Херсонської області.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації.

 

 

Голова районної ради                                                               Т.С.Тертична

Друк