header

Про внесення змін до програми щодо запровадження матеріального стимулювання окремих колективів та громадян Каховського району

 КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХХХІУ  сесії VІІ скликання

_____________ № ____

 

Про  внесення  змін  до  програми
щодо запровадження  матеріального
стимулювання  окремих  колективів
та  громадян  Каховського  району

 

Розглянувши лист голови районної державної адміністрації про внесення  змін до  програми  щодо запровадження  матеріального  стимулювання окремих колективів та громадян Каховського району та відповідне розпорядження  голови  райдержадміністрації , враховуючи  висновки  і рекомендації  постійної  депутатської  комісії  з  питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального  захисту  населення,  керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до програми щодо запровадження матеріального стимулювання окремих колективів та громадян Каховського району, затвердженої  рішенням  V сесії районної ради VІ скликання  від 25.02.2011 року № 63, а саме:

1.1. Затвердити план заходів щодо матеріального стимулювання окремих колективів та громадян Каховського району на 2019 рік в новій редакції .

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення. 

 

 

 

Голова районної ради                                                       Т.С.Тертична                                                                                                                                                                                                                    

Друк