header

Про надання дозволу КНП «Каховська центральна районна лікарня Каховської районної ради» на укладання договору фінансового лізингу для придбання томографу

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА
 ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
ХХХІУ  сесії VІІ скликання
 
 
______________ № ______ 
 
 Про надання дозволу КНП
«Каховська центральна районна лікарня
Каховської районної ради» на укладання
договору фінансового лізингу  для
придбання томографу
 

 

 
          Розглянувши  лист голови районної державної адміністрації №01-14-2075/0/19/612-102 від 15.03.2019р.  про надання дозволу КНП «Каховська центральна районна лікарня  Каховської районної ради» на укладання договору фінансового лізингу  для придбання томографу,  враховуючи  висновки  і рекомендації  постійної  депутатської  комісії  з  питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування,   керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1.   Надати дозвіл комунальному некомерційному підприємству «Каховська   центральна районна лікарня Каховської районної  ради» (код ЄДРПОУ 02004025) на укладання договору фінансового лізингу для придбання томографу у кількості 1 одиниця з правом викупу.
 
2. Визначити кошти, які передбачені  програмою  економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району на 2019 рік, як цільові для обслуговування лізингових платежів та інших платежів, які будуть передбачені умовами договору фінансового лізингу.
 
3. Комунальному некомерційному підприємству «Каховська   центральна районна лікарня Каховської районної  ради» при формуванні фінансового плану на 2019-2020 роки передбачати кошти на обслуговування лізингових платежів, у тому числі на страхування обладнання та інших платежів, які будуть передбачені умовами договору фінансового лізингу відповідно до вимог чинного законодавства.
 
4. Надати повноваження директору КНП «Каховська   центральна районна лікарня Каховської районної  ради» (код ЄДРПОУ 02004025) Мазур О.Б. на підписання договору фінансового лізингу, договору страхування майна та необхідних документів для оформлення цих договорів.
 
5. Дозволити КНП «Каховська   центральна районна лікарня Каховської районної  ради» (код ЄДРПОУ 02004025):
 
5.1. Здійснювати витрати, пов’язані з обслуговуванням обладнання, згідно з діючою системою огляду і ремонту обладнання та іншими нормативними і технологічними документами.
 
5.2. Після закінчення лізингу здійснити дії щодо оформлення відповідних документів, що підтверджують право власності на обладнання в особі КНП «Каховська   центральна районна лікарня Каховської районної  ради» (код ЄДРПОУ 02004025).
 
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування.
 
 
 
 
Голова районної ради                                                          Т.С. Тертична
 
 
 

Друк