header

Про затвердження акта списання дощувальних машин «Фрегат»

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
ХХХ  сесії VІІ скликання
 

Про затвердження акта списання

дощувальних машин «Фрегат»

 

 

         На виконання рішення XXII сесії Каховської районної ради VII скликання від 23.01.2018 р. № 423 «Про списання основних засобів з балансу Каховської районної ради», з метою не допущення бюджетно-фінансових порушень, розглянувши лист фінансового управління Каховської районної державної адміністрації від 22.10.2018р., враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району,на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 р. № 1314 «Про затвердження Порядку списання об’єктів державної власності», керуючись ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

        

1. Затвердити акт списання трьох дощувальних машин «Фрегат», як такі що не придатні для подальшого використання (додається).

 

2. Виконавчому апарату Каховської районної ради зняти списані дощувальні машини «Фрегат» в кількості трьох штук з обліку в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Херсонській області згідно чинного законодавства.

 

3. Здати  металобрухт суб’єкту підприємницької діяльності, який має відповідні ліцензійні документи та знаходиться на території Каховського району.

4. Спрямувати кошти від зданого металобрухту до бюджету розвитку спеціального фонду районного бюджету.

 

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району.

 

 

 

Голова районної ради                                                                   Т.С. Тертична 

Надрукувати