header

Про звільнення головного лікаря Каховської ЦРЛ Віттіх О.О.

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА  
ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ
 
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
ХХІІ сесії VІІ скликання
 
                           
 
 
Про  звільнення головного лікаря
Каховської ЦРЛ Віттіх О.О.
 

 

  

   

 На підставі листів Департаменту моніторингу дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції Національного агентства з питань запобігання корупції від 13.12.2017р. № 44-11/46015/17 та № 44-11/46016/17, подання голови Каховської районної державної адміністрації від 27.12.2017р. № 16-01-15/1444, у зв’язку з наявністю потенційного конфлікту інтересів в діяльності головного лікаря Каховської ЦРЛ Віттіх О.О., що має постійний характер не може бути врегульований шляхом усунення його від виконання завдання, вчинення дій, прийняття рішення чи участі в його прийнятті, обмеження доступу до інформації, перегляду повноважень та функцій, позбавлення приватного інтересу, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації, керуючись ст.ст. 28,29,34 Закону України «Про запобігання корупції»,  п.20 ч.1. ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

     1. Врегулювати конфлікт інтересів головного лікаря Каховської центральної районної лікарні Віттіх О.О. шляхом  його  звільнення з займаної посади на підставі ч.2 ст. 34  Закону України «Про запобігання корупції» у порядку згідно чинного законодавства.

       2. Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації.

 

 

Голова районної ради                                                                     Т.С.Тертична

Друк