header

Про відміну рішення ХVІІІ сесії районної ради VІІ скликання від 04.08.2017р. №309 « Про припинення юридичних осіб – КУ «Райтерцентр» та КРЦСССДМ в результаті їх реорганізації шляхом злиття»

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
ХХ  сесії VІІ скликання
 
                           
Про  відміну рішення ХVІІІ сесії
районної ради VІІ скликання
від 04.08.2017р. №309 « Про
припинення юридичних осіб –
КУ «Райтерцентр» та КРЦСССДМ
в результаті їх реорганізації шляхом злиття»
 

 

 

 
    Розглянувши  лист голови Каховської райдержадміністрації від 25.10.2017р. № 16-01-15/1093, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації, керуючись п.10 ч.1 ст.17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Відмінити рішення  ХVІІІ сесії районної ради VІІ скликання від 04.08.2017р. №309 « Про припинення юридичних осіб - КУ «Райтерцентр» та КРЦСССДМ в результаті їх реорганізації шляхом злиття».
2. Голові комісії з реорганізації Любаку В.І. подати дане рішення державному реєстратору для вчинення відповідних дій згідно чинного законодавства. 
3. Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації.

 

 

Голова районної ради                                                                   Т.С.Тертична

Друк