header

Про звільнення директора Каховського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бондаренко Ю.Г. та призначення її на нову посаду

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ
 
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
ХХІ  сесії VІІ скликання
 

 

 
Про звільнення директора Каховського районного центру
соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бондаренко Ю.Г.
та призначення її на нову посаду

 

 

 Розглянувши клопотання Каховської райдержадміністрації від 05.09.2017р. № 16-01-15/930, від 15.11.2017р. № 16-01-15/1282, заяви  Бондаренко Ю.Г. від 05.09.2017р., враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації, керуючись п.20 ч.1. ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада
 
В И Р І Ш И Л А:
1.Звільнити Бондаренко Юлію Геннадіївну з посади директора Каховського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  з 29.12.2017 року у зв’язку з переведенням, за її  згодою,  в Каховський районний центр надання соціальних послуг ( за п.5 ст. 36  КЗпП).
 
2. Призначити Бондаренко Юлію Геннадіївну на посаду директора  Каховського районного центру надання соціальних послуг з 02 січня 2018 року.
 
3. Голові Каховської районної ради вчинити необхідні дії згідно чинного законодавства для врегулювання трудових відносин з директором Каховського районного центру надання соціальних послуг Бондаренко Ю.Г.
 

4. Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації.

 
 

 

 
 
   Голова районної ради                                                                           Т.С.Тертична

Друк