header

Про призначення директора Каховського районного центру надання соціальних послуг

УКРАЇНА

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

____ сесії VІІ скликання

 від ___________ р.  № ______

 

Про призначення директора  

Каховського районного центру

надання соціальних послуг

Бондаренко Ю.Г.

 

 

            Розглянувши клопотання  Каховської райдержадміністрації від 05.09.2017р. № 16-01-15/930 про призначення директором комунальної установи - Каховського районного центру надання соціальних послуг та заяву  Бондаренко Ю.Г. від 05.09.2017р., враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації, керуючись п.20 ч.1. ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Звільнити  Бондаренко Юлію Геннадіївну з посади директора Каховського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  з 29.12.2017 року у зв’язку з переведенням, за її  згодою,  в Каховський районний центр надання соціальних послуг ( за п.5 ст. 36  КЗпП).
  2. Призначити Бондаренко Юлію Геннадіївну на посаду директора Каховського районного центру надання соціальних послуг з 02 січня 2018 року.
  3. Голові Каховської районної ради вчинити необхідні дії згідно чинного законодавства для врегулювання трудових відносин з директором Каховського районного центру надання соціальних послуг Бондаренко Ю.Г.
  4.  Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації.

 

 

    Голова районної ради                                                                       Т.С.Тертична

Друк