header

Про затвердження висновку оцінки вартості внутрішньогосподарської меліоративної системи від НС №1 «4Д», що знаходиться на балансі Новокам’янської сільської ради

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА  
ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ
 
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
ХІХ сесії VІІ скликання
                                           
 
Про затвердження висновку оцінки вартості
внутрішньогосподарської меліоративної
системи від НС №1 «4Д», що знаходиться на
балансі Новокам’янської сільської ради

 

         Розглянувши  клопотання Новокам’янської  сільської ради від 04.09.2017 р. №02-02/205 щодо затвердження висновку оцінки вартості внутрішньогосподарської меліоративної системи від НС №1 «4Д»,  матеріали звіту про незалежну оцінку майна спільної власності територіальних громад Каховського району та рецензію на звіт про незалежну оцінку, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань управління спільною власністю територіальних громад району,  будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району, відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 10.08.1995 р. №629  «Про затвердження методики оцінки вартості об’єктів оренди, Порядку викупу орендарем необоротних матеріальних засобів та порядку надання в кредит орендареві коштів та цінних паперів», керуючись ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада
В И Р І Ш И Л А:
         1.Затвердити висновок оцінки вартості внутрішньогосподарської меліоративної системи від НС №1 «4Д», що знаходиться на балансі Новокам’янської сільської ради і є  спільною власністю територіальних громад Каховського району, а саме:
         - від насосної станції №1 «4Д»,  вартістю 613554,00 грн. (шістсот тринадцять тисяч п’ятсот п’ятдесят чотири грн. 00 коп.).
    2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпеченню та газифікації населених пунктів району.

 

 

Голова районної ради                                                                        Т.С.Тертична 

Друк