header

Проекти до ХІХ сесії

Показувати
Заголовок
Про виведення із спільної власності територіальних громад Каховського району та надання дозволу на зняття з балансу Чорнянської сільської ради дощувальні машини «Фрегат»
Про внесення змін до рішення ІІ сесії районної ради VII скликання від 11.12.2015р. № 9 «Про структуру, Положення та умови оплати праці виконавчого апарату районної ради»
Про внесення змін до рішення ІХ сесії районної ради VII скликання від 26.10.2016р. № 130 «Про внесення змін до рішення І сесії VII скликання від 17.11.2015р. № 3 «Про умови оплати праці голови районної ради»
Про призначення директора Каховської районної комунальної установи «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти»
Про призначення завідувача Каховського районного методичного центру
Про створення комунальної установи - Каховського районного методичного центру, затвердження його статуту та примірної структури
Про виведення об’єкта дозвілля села Малокаховка зі структури КУ « Каховський районний будинок культури ім. Фрунзе» в зв’язку з його передачею в комунальну власність Малокаховської територіальної громади
Про внесення змін до структури Каховського РЦ ПМСД
Про внесення змін до рішення XVI сесії Каховської районної ради VІІ скликання від 02.06.17 р. № 261 « Про затвердження членів Госпітальної ради Таврійського госпітального округу »
Про внесення змін до рішення ІІ сесії районної ради VII скликання від 11.12.2015 №5 «Про обрання постійних комісій районної ради VII скликання»