header

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 66,8546 га, що знаходиться в оренді у ФОП Щербини О.Є. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Новокам’янської с/р

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
ХУІІ сесії VIІ скликання
 
Про затвердження технічної документації
з нормативної грошової оцінки  земельної
ділянки площею 66,8546 га, що знаходиться
в оренді у ФОП Щербини О.Є. для ведення
товарного сільськогосподарського виробництва
за межами населених пунктів на території
Новокам’янської сільської ради

 

Розглянувши лист  ФОП Щербини О.Є. від 29.05.2017р., технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 66,8546 га, що знаходиться в оренді у ФОП Щербини О.Є. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (для вирощування сільськогосподар-ської продукції), яка розташована за межами населених пунктів на території Новокам’янської сільської ради, Каховського району, Херсонської області і висновок державної експертизи землевпорядної документації від 26.05.2017р. № 139 та враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів, керуючись ст. 23 Закону «Про оцінку земель» та ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 66,8546 га, що знаходиться в оренді у ФОП Щербини О.Є. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (для вирощування сільськогосподарської продукції), яка розташована за межами населених пунктів на території Новокам’янської сільської ради, Каховського району, Херсонської області.
Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 1782603,02 гривень (один мільйон сімсот вісімдесят дві тисяча шістсот три гривні 02 коп.).
2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів.
 
 
 
Голова районної ради                                                Т.С.Тертична

Друк