header

Про надання в оренду ТОВ «Каховська стоматологічна поліклініка» нерухоме майно, яке розташоване за адресами: м.Каховка, вул.Соборності,15а (вул.Леніна,15-а) та м.Каховка, вул.Соборності,13 (вул.Леніна,13)

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА   

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

 

Про надання в оренду ТОВ «Каховська стоматологічна 

поліклініка» нерухоме майно, яке розташоване за адресами:

м.Каховка, вул.Соборності,15а (вул.Леніна,15-а)

та м.Каховка, вул.Соборності,13 (вул.Леніна,13)

 

 

 

У зв’язку із закінченням вивчення результатів конкурсу на об’єкти оренди нерухомого майна за адресами: м.Каховка, вул.Соборності,15а (вул.Леніна,15а) та м.Каховка вул.Соборності,13 (вул.Леніна,13), що перебувають у спільній власності територіальних громад Каховського району та обліковуються на балансі Каховської районної ради,  розглянувши протоколи засідання конкурсної комісії  від 05.01.2017 р. №1,2, затверджені розпорядженням голови районної ради від 06.01.2017 р. №2,  враховуючи  висновки та рекомендації постійної комісії з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району, керуючись Порядком передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад району, затвердженим рішенням ХІV сесії  VІ скликання районної ради від 14.03.2012 р. №193, ст.ст.43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Каховська стоматологічна поліклініка» в особі директора Захарченка Дмитра Володимировича, строком на 2 роки 11 місяців, нежитлову будівлю, стоматологічної поліклініки загальною площею 425,7 кв.м. за адресою м.Каховка, вул.Соборності,15а  (вул.Леніна,15а).

2. Надати в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Каховська стоматологічна поліклініка» в особі директора Захарченка Дмитра Володимировича, строком на 2 роки 11 місяців, нежилі приміщення стоматологічної поліклініки вбудовані в багатоквартирному житловому будинку загальною площею 329 кв.м. за адресою м.Каховка вул.Соборності,13 (вул.Леніна,13).  

      3. Доручити голові районної ради Тертичній Т.С.  підписати договори оренди нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району, з ТОВ «Каховська стоматологічна поліклініка» в особі директора Захарченка Д.В. з 03.01.2017 року.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району .

 

 

 

Голова районної ради                                                                      Т.С.Тертична

 

Друк