header

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 84,8436 га, яка надається в оренду ДПДГ «Асканійське» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХІV сесії VIІ скликання

 

Про затвердження технічної документації 

з нормативної грошової оцінки  земельної 

ділянки сільськогосподарського призначення 

площею 84,8436 га, яка надається в оренду 

ДПДГ «Асканійське» для ведення товарного 

сільськогосподарського виробництва, 

на території Дудчинської сільської ради 

 

 

Розглянувши лист управління держгеокадастру у Каховському районі від 06.01.2017р. № 17-2102-99.1-19/2-17, лист ДПДГ «Асканійське» від 21.11.2016 № 577/1 і технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 84,8436 га, яка надається в оренду ДПДГ «Асканійське» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дудчинської сільської ради Каховського району Херсонської області, висновок державної експертизи землевпорядної  документації від 16 листопада 2016 року № 498 та враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів, керуючись ст. 23 Закону «Про оцінку земель» та ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , районна рада 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 84,8436 га, яка надається в оренду ДПДГ «Асканійське» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дудчинської сільської ради Каховського району Херсонської області.

2. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить  311 633, 13 грн. (триста одинадцять тисяча шістсот тридцять три гривні 13 коп.).

3.  Рішення набирає чинності у строки, встановлені відповідно до пункту 271.2 статті 271 Податкового кодексу України.

4. Організаційному відділу районної ради у двотижневий термін інформувати громадськість району через друковані засоби масової інформації про оприлюднення на офіційному сайті Каховської районної ради прийнятого рішення.

5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів.

 

 

 

 

 

Голова районної ради                                                Т.С.Тертична

 

Друк