header

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для підготовки лота для продажу права оренди за зверненням МПП«Агро-Експерт» площею 107,4700 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХІV сесії VIІ скликання

 

 

Про затвердження технічної документації 

з нормативної грошової оцінки  земельної 

ділянки  для підготовки лота для продажу 

права оренди, площею 107,4700 га, для ведення 

товарного сільськогосподарського виробництва 

із земель   державної власності сільсько-

господарського призначення,  за зверненням  

МПП«Агро-Експерт» за межами населених 

пунктів на території Дудчинської  

сільської ради 

 

 

Розглянувши лист управління держгеокадастру у Каховському районі від 03.01.2017р. № 17-2102-99.1-3/2-17, лист  МПП «Агро-Експерт» від 23.11.2016 № 112, технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки для підготовки лота для продажу права оренди, площею 107,4700 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності сільськогосподарського призначення, за межами населених пунктів на території Дудчинської сільської ради, Каховського району Херсонської області і висновок про  нормативну грошову оцінку земельної ділянки  від 09 листопада 2016 року та враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів, керуючись ст. 23 Закону «Про оцінку земель» та ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , районна рада 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки для підготовки лота для продажу права оренди, площею 107,4700 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності сільськогосподарського призначення, за межами населених пунктів на території Дудчинської сільської ради, Каховського району Херсонської області.

2. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 387 264,67 гривень (триста вісімдесят сім тисяч двісті шістдесят чотири грн. 67 коп.).

3.  Рішення набирає чинності у строки, встановлені відповідно до пункту 271.2 статті 271 Податкового кодексу України.

4. Організаційному відділу районної ради у двотижневий термін інформувати громадськість району через друковані засоби масової інформації про оприлюднення на офіційному сайті Каховської районної ради прийнятого рішення.

5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів.

 

 

 

 

 

Голова районної ради                                                Т.С.Тертична

 

Друк