header

Про внесення змін до рішення ХХІІ сесії VІ скликання від 14.02.2013 р. № 295 «Про затвердження Статуту Каховської центральної районної лікарні в новій редакції»

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХХХІV сесії VІ скликання

 

Про внесення змін до рішення ХХІІ сесії

VІ скликання від 14.02.2013 р. № 295

«Про затвердження Статуту Каховської

центральної районної лікарні в новій редакції»

 

Розглянувши лист головного лікаря Каховської центральної районної лікарні від 09.10.2014 р. № 1702 про внесення змін до статуту Каховської ЦРЛ (нова редакція), враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку і взаємодії з правоохоронними органами та з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Статуту Каховської центральної районної лікарні (нова редакція), затвердженого рішенням ХХІІ сесії VІ скликання від 14.02.2013р. № 295 «Про затвердження Статуту Каховської центральної районної лікарні в новій редакції», а саме:

1.1. Підпункт «7.1.6.3. Паталогоанатомічна служба» пункту 7.1. «Структурними підрозділами Лікарні є:» Розділу VІІ. «Організаційна структура та організація роботи Лікарні» викласти в новій редакції як «7.1.6.3. Патологоанатомічне відділення».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку і взаємодії з правоохоронними органами (Приходько О.П.).

 

Голова районної ради                                                                    М.П. Крупін

Надрукувати