header

Про внесення змін до рішення ХХХ сесії районної ради VІ скликання від 08.04.2014 р. №470 «Про надання дозволу Каховській ЦРЛ бути орендодавцем окремо визначеного майна спільної власності територіальних громад Каховського району»

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХХХІV сесії VІ скликання

Про внесення змін до рішення ХХХ сесії

районної ради VІ скликання від 08.04.2014 р.

№470 «Про надання дозволу Каховській ЦРЛ

бути орендодавцем окремо визначеного майна

спільної власності територіальних громад

Каховського району»

 

Розглянувши клопотання Каховської центральної районної лікарні від 09.10.2014 р. №1704 про виведення з орендованого майна, а саме - бокс гаражу на 6 автомобілів (під автобус) площею 35,3 кв.м., за адресою м.Каховка, вул.Свердлова,42, враховуючи  висновки та  рекомендації постійної комісії з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпеченню та газифікації населених пунктів району, керуючись ст.ст.43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

         1. Виключити п.п.1.3.Бокс гаражу на 6 автомобілів (під автобус), площею 35,3 кв.м. пункту1 рішення ХХХ сесії районної ради VІ скликання від 08.04.2014 р. №470 «Про надання дозволу Каховській ЦРЛ бути орендодавцем окремо визначеного майна спільної власності територіальних громад Каховського району».

         2. Головному лікарю Каховської центральної районної лікарні заключити додаткову угоду до договору оренди від 02.06.2014 р. з КЗ «Каховський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» в особі головного лікаря Антоненка О.А. на виведення зі складу орендованого майна - бокс гаражу на 6 автомобілів (під автобус) площею 35,3 кв.м. за адресою м.Каховка, вул.Свердлова.42.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпеченню та газифікації населених пунктів району.

 

Голова районної ради                                                                    М.П.Крупін

Надрукувати