header

Про внесення змін до програми охорони земель на території Каховського району Херсонської області, затвердженої на VІ сесії районної ради шостого скликання від 22.04.2011 № 83

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХХХІV сесії VІ скликання

 

 

 

Про внесення змін до програми

охорони земель на території

Каховського району Херсонської

області, затвердженої на VІ сесії

районної ради шостого скликання

від 22.04.2011 № 83

Розглянувши клопотання голови райдержадміністрації від_______ року № ________ про внесення змін до районної програми охорони земель на території Каховського району, затвердженої рішенням VІ сесії районної ради VІ скликання від 22.04.2011 р. № 83 та відповідне розпорядження голови райдержадміністрації від ________ року № 138, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів, керуючись ст.10 Закону України "Про охорону земель" та ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення VІ сесії районної ради VІ скликання від 22.04.2011 р. № 83 «Про програму охорони земель на території Каховського району», а саме:

1.1. розділ VІ. «Фінансування Програми» доповнити абзацом наступного змісту:

«У 2014 році виділити кошти в сумі 3865,68 гривень на проведення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів Кам'янської сільської ради».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища і раціонального використання земельних і природних ресурсів.

Голова районної ради  М.П.Крупін

Надрукувати