header

Про внесення змін та доповнень до рішення VІІІ сесії районної ради VІ скликання від 17.06.2011 № 106 «Про утворення комісії по вирішенню питань щодо звільнення непрацездатних громадян від оплати за надання соціальних послуг»

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ХХХІV сесії VІ скликання

Про внесення змін та доповнень до рішення VІІІ сесії

районної ради VІ скликання від 17.06.2011 № 106

«Про утворення комісії по вирішенню питань щодо

звільнення непрацездатних громадян від оплати за

надання соціальних послуг»

Розглянувши лист районної державної адміністрації від 04.08.2014 р. № 22-1.15/852 про внесення доповнень до Положення про районну комісію по вирішенню питань щодо звільнення непрацездатних громадян від оплати за надання соціальних послуг, затвердженого рішенням ХVІІІ районної ради VІ скликання від 08.11.2012 № 259 «Про внесення змін та доповнень до рішення VІІІ сесії районної ради VІ скликання від 17.06.2011 № 106 «Про утворення комісії по вирішенню питань щодо звільнення непрацездатних громадян від оплати за надання соціальних послуг», враховуючи висновки та рекомендації постійної депутатської комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення до рішення VІІІ сесії районної ради VІ скликання від 17.06.2011 № 106 «Про утворення комісії по вирішенню питань щодо звільнення непрацездатних громадян від оплати за надання соціальних послуг», а саме:

1.1.  Викласти пункт 3. Положення про районну комісію по вирішенню питань щодо звільнення непрацездатних громадян від оплати за надання соціальних послуг у такій редакції: «3. Завданням Комісії є розгляд питань щодо звільнення від плати та встановлення диференційованої плати за обслуговування громадян,що мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд та допомогу в структурних підрозділах комунальної установи «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

1.2.  Доповнити пункт 8. Положення про районну комісію абзацем в наступній редакції: «Виходячи із фінансових можливостей районного бюджету, Комісія визначає суму диференційованої плати за надання соціальних послуг громадянам,що мають  рідних, які повинні забезпечити їм догляд та допомогу, в залежності від їх середньомісячного сукупного доходу за останні шість місяців.».

1.3.  Доповнити пункт 13. Положення про районну комісію п’ятим та шостим абзацами у такій редакції:

«про встановлення диференційованої плати за надання соціальних послуг громадянам»;

«про відмову у встановленні диференційованої плати за надання соціальних послуг громадянам».

1.4.  Абзаци п’ятий і шостий пункту 13. Положення про районну комісію вважати відповідно абзацами сьомим та восьмим.

 

2. У зв’язку із кадровими змінами внести зміни до складу комісії по вирішенню питань щодо звільнення непрацездатних громадян від оплати за надання соціальних послуг та викласти у наступній редакції:

 

Голова комісії:

Вакулич О.Л.- заступник голови райдержадміністрації;

заступник голови комісії:

Ільїна Ю.М. - заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

Секретар комісії:

Атаманова Ю.П. - заступник завідувача відділенням соціальної допомоги вдома КУ «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»;

Члени комісії:

Алхімова Г.К.- секретар районної організації ветеранів;

Єремейчук І.С. - начальник фінансового управління райдержадміністрації;

Любак В.І. - керуючий справами районної ради;

Лазькова І.В. - головний спеціаліст районної ради з юридичних питань;

Дудка Т.Ю. - депутат районної ради;

Сілін І.В. - депутат районної ради.

 

Голова районної ради                                                                             М.П. Крупін

 

Надрукувати