header

Про внесення змін та доповнень до районної програми «Призовна дільниця» на 2010-2015роки

Зміст статті

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

                               РІШЕННЯ                             

ХХХІV сесії VІ скликання

Про    внесення змін та доповнень

до районної програми «Призовна дільниця»

на 2010-2015роки

 

         Розглянувши лист райдержадміністрації №3-1.8/944 від 26.08.2014року про розгляд на сесії питання про внесення змін та доповнень до районної програми «Призовна дільниця» на 2010-2015роки і відповідне розпорядження №302 від 19.08.2014 року та  враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молоді, спорту, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації,   керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення до районної програми «Призовна дільниця» на 2010-2015роки, затвердженої рішенням ХL сесії районної ради   V скликання від 20.05.2010 року № 543, а саме:

1.1 Пункт 3 Програми «Заходи, які забезпечують виконання поставленої задачі» доповнити підпунктом 3.9 «Призив військовозобов’язаних на військову службу за мобілізацією» згідно з додатком № 1 (додається).

1.2. Пункт 4 Програми «Фінансове забезпечення» викласти в наступній редакції:  «Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок коштів районного бюджету лише в частині виділення коштів на перевезення призовників району на обласну призовну та медичну комісію, на обласний збірний пункт для відправки у війська та для доставки військовозобов’язаних, призваних на військову службу за мобілізацією,  до військових частин. Обсяг коштів на фінансування Програми визначається щорічно, сесією районної ради при затвердженні бюджету на відповідний рік, або при внесення змін до нього.

Головним розпорядником коштів зазначеної Програми визначити районну державну адміністрацію, виконавцем Програми - ВАТ «АТП-16506».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань освіти, культури, молоді, спорту, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації.

 

Голова районної ради                                                                       М.П. Крупін

Надрукувати