header

Про внесення змін до рішення XVIII сесії VI скликання районної ради від 08.11.2012 р. № 264 «Про внесення змін до Статутів, Положень комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад Каховського району»

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХХХІІІ сесії VІ скликання

 

Про внесення змін до рішення XVIII сесії

VI скликання районної ради від 08.11.2012 р.

№ 264 «Про внесення змін до Статутів, Положень

комунальних підприємств, установ, закладів,

що перебувають у спільній власності

територіальних громад Каховського району»

На підставі рішення ХХХ сесії VI скликання районної ради від 08.04.2014 р. № 484 «Про подання міжрайонного прокурора на рішення XVIII сесії районної ради VI скликання від 08.11.2012 р. № 263», враховуючи висновки і рекомендації постійних депутатських комісій районної ради з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку і взаємодії з правоохоронними органами, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення XVIII сесії VI скликання районної ради від 08.11.2012 р. № 264 «Про внесення змін до Статутів, Положень комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад Каховського району», а саме:

1.1. Пункти 1.1., 1.6., 1.8 цього рішення викласти в наступній редакції:

«1.1. Пункт 4.2. Статуту Каховської районної комунальної установи «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти», затвердженого рішенням X сесії VІ скликання від 11.11.2011р. №140 викласти в наступній редакції:

«4.2. Заклад очолює директор, який призначається на посаду і звільняється рішенням сесії районної ради за поданням начальника відділу освіти, молоді та спорту Каховської районної державної адміністрації.»

«1.6. Пункт 5.2. Положення про Каховський районний центр соціальних служб сім'ї, дітей та молоді, затвердженого рішенням ХVІ сесії VІ скликання від 27.07.2012р. №226 викласти в наступній редакції:

«5.2. Директор центру призначається на посаду та звільняється з посади рішенням сесії районної ради за поданням голови районної державної адміністрації.»

«1.8. Пункт 10. Положення про комунальну установу «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) затвердженого рішенням XLI сесії V скликання від 05.08.2010р. №579 викласти в наступній редакції:

«10. Територіальний центр очолює директор, який призначається на посаду та звільняється з посади за рішенням сесії районної ради на підставі подання голови Каховської районної державної адміністрації, за пропозицією управління праці та соціального захисту населення Каховської райдержадміністрації, погодженою відповідно з Головним управлінням праці та соціального захисту населення Херсонської обласної державної адміністрації.

Посаду директора територіального центру може займати особа, яка має вищу освіту (магістр, спеціаліст) відповідного напряму підготовки і стаж роботи на керівній посаді не менш як п'ять років.»

2. Уповноважити керівників вищевказаних комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад Каховського району Херсонської області, здійснити державну реєстрацію змін про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, відповідно до вимог чинного законодавства України.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку і взаємодії з правоохоронними органами (Приходько О.П.).

Голова районної ради    М.П. Крупін

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Надрукувати