header

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0103 га, яка надається в оренду ПАТ «МТС Україна», під розміщення базової станції мобільного зв’язку, розташованої за межами насел. пункту с.Лук’янівка

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХХХІІІ сесії VІ скликання

                                           

Про затвердження технічної документації з

нормативної грошової оцінки земельної

ділянки площею 0,0103 га, яка надається

в оренду   ПАТ «МТС Україна»,  під розміщення

базової станції мобільного зв’язку,

розташованої за межами населеного пункту

с.Лук’янівка на території Василівської сільської ради

             

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0103 га, яка надається  в оренду   ПАТ «МТС Україна»,  під розміщення базової станції мобільного зв’язку, розташованої за межами населеного пункту с.Лук’янівка  на території Василівської сільської ради, висновок державної експертизи землевпорядної документації від 19.05.2014р. № 226 та враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів, керуючись ст.23 Закону України «Про оцінку земель» та  ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0103 га, яка надається  в оренду   ПАТ «МТС Україна», під розміщення базової станції мобільного зв’язку, розташованої за межами населеного пункту с.Лук’янівка  на території Василівської сільської ради.

2. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 3601,98 (три тисячі шістсот одна) гривня, 98 коп.

3. Рішення набирає чинності у строки, встановлені відповідно до пункту 271.2 статті 271 Податкового кодексу України.                                                                 

4. Організаційному відділу районної ради у двотижневий термін інформувати громадськість району через газету «Каховська зоря» про оприлюднення на офіційному сайті Каховської районної ради  прийнятого рішення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів.

 

Голова районної ради                                                                              М.П. Крупін

Друк