header

Про внесення змін до рішення ХХІV сесії районної ради VI скликання від 18.05.2013 № 349 «Про затвердження Положення комунальної установи «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в новій редакції»

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

XXXIII сесії VІ скликання

 

Про внесення змін до рішення ХХІV сесії

районної ради VI скликання від 18.05.2013

№ 349 «Про затвердження Положення

комунальної установи «Каховський районний

територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) в новій редакції»

 

Розглянувши лист районної державної адміністрації від 04.07.2014 р. № 16-1,15/729 про зміни примірної структури Каховського районного територіального центру соціального обслуговування, враховуючи висновки та рекомендації постійних депутатських комісій районної ради з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку і взаємодії з правоохоронними органами та з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до додатку № 2 Положення про комунальну установу «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (нова редакція)», затвердженого рішенням ХХІV сесії районної ради VI скликання від 18.05.2013 № 349, а саме:

1.1. В частині 3. «Відділення соціально-побутової адаптації (на 30 відвідань в день).» вивести 0,5 штатної одиниці сестри медичної, залишивши 0,5 штатної одиниці, та ввести 0,5 штатної одиниці культорганізатора.

 

Голова районної ради                                                                             М.П. Крупін

 

Друк