header

Про внесення змін та доповнень до програми стабілізації екологічного стану навколишнього середовища та підвищення рівня соціально-економічного розвитку Каховського району «Екологія – 2015»

Зміст статті

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХХХІІІ сесії VІ скликання

                                             

Про внесення змін та доповнень до  Програми стабілізації екологічного стану навколишнього середовища та підвищення рівня соціально-економічного розвитку Каховського району «Екологія – 2015»

Розглянувши лист  голови Каховської  райдержадміністрації  від 12.05.2014 року № 20-1.15/526  про внесення  змін та доповнень до програми стабілізації  екологічного стану навколишнього середовища  та підвищення рівня  соціально-економічного розвитку  Каховського  району «Екологія-2015»,  затвердженої рішенням ІХ сесії районної ради шостого скликання від 12.08.2011 року  № 112 та  відповідне розпорядження голови райдержадміністрації від 06.05.2014 року № 167,  враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального   використання     земельних   і    природних ресурсів, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення до Програми стабілізації екологічного стану навколишнього середовища та підвищення рівня соціально-економічного розвитку Каховського району «Екологія – 2015»,  затвердженої рішенням ІХ сесії районної ради шостого скликання від 12.08.2011 року  № 112 згідно додатку, а саме:

1.1. Розділи Програми «VІІІ. Очікувані результати від виконання Програми.» та «ІХ.  Контроль за виконанням Програми.» надалі вважати розділом IX та Х.

1.2. Доповнити  Програму розділом «VIII. Раціональне використання водних об’єктів та їх екологічне оздоровлення в Каховському районі на 2014 – 2015 роки.» (додається).

        

Голова районної ради                                                 М.П.Крупін

Друк