header

Про внесення змін до рішення ХХІХ сесії районної ради шостого скликання від 31 січня 2014 року № 429 „Про районний бюджет на 2014 рік ”

Зміст статті

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

                                                         

Про внесення змін до рішення ХХІХ

сесії районної ради шостого скликання

від 31 січня 2014 року № 429

„Про районний бюджет на 2014 рік ”

 

Розглянувши пропозиції районної державної адміністрації щодо внесення змін до рішення ХХІХ сесії районної ради шостого скликання  від 31 січня 2014 року № 429 „Про районний бюджет на 2014 рік ”,  на виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 01.07.2014 № 111-д «Щодо передбачення в районних та міських (міст обласного значення) бюджетах видатків на придбання бронежилетів», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24.06.2014 № 407 «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2014 рік», відповідно до статей 14, 22, 23, 72 та 78 Бюджетного кодексу України,  керуючись висновками і рекомендаціями постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування, статтею 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Зменшити профіцит загального фонду районного бюджету на суму 117 600 гривень, що утворився за рахунок передачі коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду), згідно з додатком 1 до цього рішення..

2. Зменшити дефіцит спеціального фонду районного бюджету на суму 117 600 гривень, що утворився за рахунок коштів, одержаних із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду), згідно з додатком 1 до цього рішення.

3. Внести зміни до видаткової частини загального та спеціального фонду районного бюджету за головними розпорядниками коштів в межах бюджетних призначень, затверджених на 2014 рік, згідно з додатком 2 до цього рішення.

4. Змінити в назві іншої субвенції з обласного бюджету слова «інших осіб, які прибуватимуть з АР Крим» словами «інших осіб, які прибуватимуть з АР Крим, Донецької та Луганської областей».

5. Доручити голові районної ради укласти додатковий договір з головуючим на пленарному засіданні ХХХІ сесії обласної ради УІ скликання про отримання та використання коштів іншої субвенції на фінансування витрат, пов’язаних із наданням матеріальної допомоги, транспортуванням, харчуванням і розміщенням у пунктах тимчасового перебування сімей військовослужбовців, громадян України та інших осіб, які прибувають з АРК Крим, Донецької та Луганської областей».

6. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації внести відповідні зміни до річного та помісячного розпису районного бюджету.

7.  Додатки   1, 2   до цього рішення є його невід’ємною частиною.

8. Контроль за виконанням рішення сесії покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування.

 

Голова районної ради                                                          М.П. Крупін

Друк