header

Проекти рішень до ХХІХ сесії

Показувати
Заголовок
Про внесення змін до Положення комунальної установи «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Про внесення змін до районної програми висвітлення діяльності Каховської районної державної адміністрації засобами масової інформації на 2012 – 2015 роки»
Про внесення змін до рішення XLII сесії районної ради V скликання від 22.10.2010 р. № 598 « Про районну програму поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2010-2014 роки
Про внесення змін до рішення ІІ сесії районної ради VІ скликання від 26.11.2010р.№7 «Про обрання постійних комісій районної ради VІ скликання»
Про затвердження висновку оцінки вартості приміщення загальною площею 14,8 кв.м. в будівлі за адресою м.Каховка вул.Першотравнева,34, яка обліковується на балансі Каховської центральної районної лікарні
Про затвердження директора Будинку культури ім.Фрунзе
Про затвердження переліку базової мережі закладів культури району
Про зняття з контролю рішень районної ради
Про надання в оренду комунальному підприємству «Редакція газети «Каховська зоря» приміщення будинку по вул.Леніна,11
Про надання дозволу Каховській центральній районній лікарні на переукладання договору оренди приміщення загальною площею 214 кв.м. за адресою м.Каховка вул. Першотравнева, 34.