header

Про порядок фінансування з районного бюджету в І кварталі 2014 року

Зміст статті
КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

XХУІІ сесії VІ скликання

 

Про порядок фінансування

з районного бюджету в

І кварталі 2014 року

 

Розглянувши пропозиції районної державної адміністрації щодо забезпечення безперебійного фінансування поточних витрат у І кварталі 2014 року до прийняття рішення про районний бюджет на 2014 рік, керуючись статтею 79 Бюджетного кодексу України, висновками і рекомендаціями постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування, статтею 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”,  районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації фінансування головних розпорядників коштів районного бюджету проводити, згідно з додатком № 1 до цього рішення.

2. Затвердити на І квартал 2014 року сільським, селищній радам нормативи щоденних відрахувань по міжбюджетним трансфертам, встановлених рішенням ХІХ сесії районної ради шостого скликання від 21 грудня 2012 року № 286 „Про районний бюджет на 2013 рік” (з урахуванням змін, внесених рішенням ХХІІІ сесії районної ради шостого скликання від 28 лютого 2013 року № 322 «Про внесення змін до рішення ХІХ сесії районної ради шостого скликання від 21 грудня 2012 року № 286 «Про районний бюджет на 2013 рік», відповідно до Заключення Головного фінансового управління обласної державної адміністрації за результатами розгляду рішення сесії районної ради від 21 грудня 2012 року № 286 «Про районний бюджет на 2013 рік»), згідно з додатком № 2 до цього рішення.

3. Головним розпорядникам коштів районного бюджету:

3.1    Забезпечити складання тимчасових кошторисів бюджетних установ згідно вимог Бюджетного кодексу України на І квартал 2014 року в термін до 30 грудня 2013 року та надати їх до управління Державної казначейської служби;

3.2    Забезпечити першочергове спрямування коштів на фінансування захищених статей видатків за кодами економічної класифікації видатків, а саме:

2111 – заробітна плата;

2120 – нарахування на заробітну плату;

2220 – медикаменти та перев’язувальні матеріали;

2230 – продукти харчування;

2270 – оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

2620 – трансферти органам державного управління інших рівнів;

2710 – виплата пенсій і допомог;

2730 – інші виплати населенню.

4. Установити, що управління Державної казначейської служби в Каховському районі здійснює облік зобов’язань розпорядників коштів районного бюджету у порядку, визначеному Державною казначейською службою України. Зобов’язання, взяті розпорядниками коштів районного бюджету без відповідних бюджетних асигнувань, не вважаються бюджетними зобов’язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов’язань є бюджетним правопорушенням.

5. Надати право районній державній адміністрації (фінансовому управлінню районної державної адміністрації) у разі виникнення тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних з тимчасовим дефіцитом коштів на забезпечення захищених статей видатків загального фонду районного бюджету, отримувати короткотермінові позички на їх покриття в Головному управлінні Державної казначейської  служби в області.

6. Додатки 1,2 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

7. Контроль за виконанням рішення сесії покласти на комісію з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування.

 

Голова районної ради                                                                               М.П. Крупін

Друк