header

Про надання в оренду стоматологічну поліклініку , яка розташована за адресою м.Каховка вул. Леніна,15а та м.Каховка вул.Леніна,13.

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ХХVІІ сесії VI  скликання

 

Про надання в оренду стоматологічну

поліклініку, яка розташована  за адресами

м.Каховка вул.Леніна,15а та м.Каховка

вул.Леніна,13.

 

         Розглянувши заяву ТОВ «Каховська стоматологічна поліклініка» №86 від 17.10.2013 р., про надання в оренду стоматологічної поліклініки, яка розташована за адресами м.Каховка вул.Леніна,15а та м.Каховка вул.Леніна,13, розглянувши висновки оцінки вартості об’єктів комунальної власності  та у зв’язку з відсутністю інших пропозицій,  враховуючи  висновки та рекомендації постійної комісії з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району, керуючись Порядком передачі в оренду майна спільної  власності територіальних громад району, затвердженого рішенням ХVІ сесії  районної ради V скликання від 24.10.2007р. №207, ст.ст.43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

          1. Затвердити висновок незалежної оцінки вартості нежитлової будівлі, стоматологічної поліклініки площею 425,7 кв.м. за адресою м.Каховка вул.Леніна,15а,  у сумі ________________.

          2. Затвердити висновок незалежної оцінки вартості нежилих приміщень стоматологічної поліклініки площею 329 кв.м. за адресою м.Каховка вул. Леніна,13, у сумі_________________________________________.

          3. Надати в оренду ТОВ «Каховська стоматологічна поліклініка» в особі директора Захарченка Дмитра Володимировича, строком на 2 роки 11 місяців, нежитлову будівлю, стоматологічної поліклініки площею 425,7 кв.м. за адресою м.Каховка вул.Леніна,15а, та нежилі приміщення стоматологічної поліклініки площею 329 кв.м. за адресою м.Каховка вул. Леніна,13.

          4. Доручити голові районної ради Крупіну М.П. підписати договори оренди нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району, з ТОВ «Каховська стоматологічна поліклініка» в особі директора Захарченка Д.В.

          5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району .

 

Голова районної ради                                                                               М.П.Крупін

Друк