header

Про організацію роботи по закріпленню лісосмуг і лісонасаджень

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ХХVІІ сесії VІ скликання

                                            

Про організацію роботи по

закріпленню лісосмуг і

лісонасаджень

 

          Розглянувши  рішення ХХVІ  сесії  Херсонської обласної ради шостого скликання від 13 листопада  2013  року  № 920 «Про тимчасову заборону проведення рубок деревини  в області», з метою  збереження  корисних  властивостей лісів,  раціонального використання лісових ресурсів, забезпечення запобігання згубних наслідків   природних явищ  та підвищення продуктивності  охорони  та  відтворення  лісів, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища і раціонального використання земельних і природних ресурсів, керуючись  статтею  43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

         1. Підтримати рішення ХХVІ сесії  Херсонської обласної ради VІ скликання від 13.11.2013 року  № 920 «Про тимчасову  заборону проведення рубок деревини  в області».

         2.  Рекомендувати  селищній та сільським радам, районній державній  адміністрації провести організаційну роботу по закріпленню лісосмуг і лісонасаджень за землекористувачами і землевласниками,  які межують з ними.

       3. Районній державній адміністрації  забезпечити  дієвий контроль за рубкою деревини  та щорічно інформувати раду про стан  зелених насаджень в районі.

     4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища і раціонального використання земельних і природних ресурсів.

 

Голова районної ради                                                         М.П.Крупін

Друк