header

Проекти рішень до ХV сесії

Показувати
Заголовок
Про затвердження висновків оцінки вартості господарських та польових трубопроводів внутрішньогосподарської меліоративної мережі від НС №ХІІІ КМК та НС №ХVІІІ КМК які обліковуються на балансі Заозерненської сільської ради.
Про затвердження висновків оцінки вартості господарських та польових трубопроводів внутрішньогосподарської меліоративної мережі від НС № ІІ КМК, НС № ІІ-а КМК, НС №VІ КМК та НС №ХІІІ КМК, які обліковуються на балансі Червонопер
Про виведення з орендованого майнового комплексу ТОВ «Каховська стоматологічна поліклініка» основних засобів та інших матеріальних активів.
Про виконання районного бюджету за І квартал
Про внесення змін до програми стимулювання кращих педагогічних працівників у галузях дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти району, затвердженої рішенням ХLІІ сесії районної ради V скликання від 22.10.2010 р. №605.
Про внесення змін до рішення Х сесії районної ради від 11.11.2011 р. №142 "Про створення комунальної установи "Каховський районний будинок культури ім.Фрунзе".
Про внесення змін до рішення ХІІІ сесії районної ради від 29.12.2011 року №166 "Про районний бюджет на 2012 рік".
Про внесення змін та доповнень до районної програми «Надія Каховщини», затвердженої рішенням ХХVІІІ сесії V скликання від 03.04.2009 р. № 425
Про внесення змін та доповнень до районної програми охорони земель на території Каховського району Херсонської області, затвердженої рішенням VІ сесії VІ скликання від 22.04.2011р. № 83.
Про затвердження норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію