header

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 5,5000 га, яка перебуває у користуванні на умовах оренди ТОВ «Укрексімінвестпром», розташованої на території Кор

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ХLІІ сесії VІ скликання

 

 

Про затвердження технічної документації з

нормативної грошової оцінки земельної

ділянки несільськогосподарського призначення

площею 5,5000 га, яка перебуває у кориcтуванні

Коробківської сільської ради

 

 

 

          Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 5,5000 га, яка відводиться на умовах оренди ТОВ «Укрексімінвестпром» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (для використання під’їзного залізничного шляху ВАТ «Каховка» до станції Завітне Одеської залізниці) розташованої на території Коробківської сільської ради Каховського району Херсонської області , висновок державної експертизи землевпорядної документації від 07.09.2015р. № 154 та враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів, керуючись ст.23 Закону України «Про оцінку земель» та  ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 5,5000 га, яка відводиться на умовах оренди ТОВ «Укрексімінвестпром» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (для використання під’їзного залізничного шляху ВАТ «Каховка» до станції Завітне Одеської залізниці) розташованої на території Коробківської сільської ради Каховського району Херсонської області.

2. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 5 932 554 ( п’ять мільйонів дев’ятсот тридцять дві тисячі п’ятсот п’ятдесят чотири) гривні.

3. Рішення набирає чинності у строки, встановлені відповідно до пункту 271.2 статті 271 Податкового кодексу України.

4. Організаційному відділу районної ради у двотижневий термін інформувати громадськість району через газету «Каховська зоря» про оприлюднення на офіційному сайті Каховської районної ради  прийнятого рішення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів.

Голова районної ради                                               М.П. Крупін

Друк