header

Про припинення юридичних осіб – навчальних закладів в результаті ліквідації

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ХLІІ сесії УІ скликання 

Про ліквідацію

загальноосвітніх закладів

На підставі листа голови Каховської районної державної адміністрації  Салтикова В.М. від          .2015р. №    та звернення  директора комунальної установи «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Старостенко С.А. від 14.09.2015р. № 2.01-20/468, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань депутатської  діяльності, етики, законності, правопорядку і взаємодії з правоохоронними органами та постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації, керуючись п.4 ст. 36 Закону України « Про освіту»,ст.43 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»,

В И Р І Ш И Л И:

1.     Ліквідувати   Червоноподільську , Петропавлівську ,  Сокирківську , Слиненківську  та Комишанську   ЗОШ І ст. у зв’язку припиненням навчально-виховного процесу через відсутність учнівського контингенту.

2.     Затвердити склад  ліквідаційної комісії згідно додатка 1.

3.      Затвердити заходи  з ліквідації Червоноподільській , Петропавлівській ,  Сокирківській , Слиненківській  та Комишанській   ЗОШ І ст. згідно додатка 2.

4.     Зобов’язати   ліквідаційну комісію    вчинити всі необхідні дії, передбачені чинним законодавством для припинення  загальноосвітніх шкіл І ст. в результаті їх ліквідації.

5.     Встановити  строк  для  заявлення  вимог кредиторів у 2 місяці.

6.     Контроль за  виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської  діяльності, етики, законності, правопорядку і взаємодії з правоохоронними органами.


Голова районної  ради                                      М.П. Крупін

Друк