header

Засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району

П Р О Т О К О Л
 
засідання  постійної депутатської  комісії  районної ради з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району
                                                                                             
                                                                                    

18.09.2018 року
10.00 год.                                                                                     
РБК ім.Фрунзе

Присутні члени комісії: 
Репілевський Данило Едуардович - голова комісії
Обушний Олександр Володимирович - заступник голови комісії
Романчук Сергій Вікторович
Раілко Світлана Петрівна

 

Відсутнічлени комісії: 

Балакірський Микола Миколайович
Шматенко Анатолій Олексійович

Запрошені:
 Львова Ірина Василівна - головний бухгалтер Каховського районного  центр надання соціальних послуг;
Машкіна Олена Сергіївна  - директор КРКУ «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти»;
Лобунько Галина Павліна  - голова Зеленопідської сільської ради;
Сілін  Іван Васильович  - перший заступник голови Любимівської селищної ради;                                                              Панков В'ячеслав Миколайович  - директор ПП «Восток-Агро»;                            
 
ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:
1. Про приймання - передачу основних засобів та інших матеріальних цінностей із спільної власності територіальних громад Каховського району у комунальну власність Любимівської селищної об’єднаної територіальної громади з балансу Каховської районної комунальної установи « Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» на баланс Любимівської селищної ради, які використовуються Василівською ЗОШ І-ІІІ ст. та Софіївською ЗОШ І ст..
Доп.: Машкіна О.С. - директор КРКУ «Районний центр по       обслуговуванню   закладів освіти» ;
 
2. Про приймання - передачу автомобіля ВАЗ 21101 з балансу Каховського районного центру надання соціальний послуг на баланс Каховської районної ради.
Доп.: Львова І.В. - головний бухгалтер Каховського районного центру надання соціальних послуг;
 
3. Про надання дозволу Каховському районному центру надання соціальних послуг на передачу в строкове в безоплатне користування комп’ютерної техніки Управлінню соціального захисту населення Каховської районної державної адміністрації строком на 2 роки 10 місяців.
Доп.: Львова І.В. - головний бухгалтер Каховського районного центрунадання соціальних послуг;
 
4Про затвердження висновків оцінки ринкової вартості дощувальних машин «Фрегат», які обліковуються на балансі Зеленопідської  сільської ради, в кількості 82 одиниці.
Доп.: Федченко Ю. В. - начальник відділу з юридичних питань та управління комунальною власністю  районної ради.
 

5. Про затвердження висновку незалежної оцінки вартості кабінету площею 12,36 кв.м. за адресою м. Каховк, вул. Ярослава Мудрого, 18.       
Доп.: Федченко Ю.В. - начальник відділу з юридичних питань та управління  комунальною власністю районної ради.

 
6. Про надання технічних умов на переобладнання техніки поливу на ПТ - 13, ПТ -14, ПТ -15 та погодження на проектування і виконання робіт по об’єкту «Технічне переоснащення техніки поливу для підвищення водозабезпечення існуючої ділянки зрошення площею 234,23 га на орендованих землях ПП «Восток-Агро» в адміністративних межах Роздольненської сільської ради Каховського району Херсонської області від насосної станції № 5 на каналі Р-1-1 Каховської зрошувальної системи ( ПТ-13, ПТ-14, ПТ-15).
Доп. : Федченко Ю. В. - начальник відділу з юридичних питань та  управління комунальною власністю районної ради.
 
7. Про надання технічних умов на переобладнання техніки поливу на ПТ - 15, ПТ -17 та погодження на проектування і виконання робіт по об’єкту «Технічне переоснащення техніки поливу для підвищення водозабезпечення існуючої ділянки зрошення площею 274,98 га на орендованих землях ПП «Восток-Агро» в адміністративних межах Роздольненської сільської ради Каховського району Херсонської області від насосної станції № V на ГКМК Каховської зрошувальної системи ( ПТ-15, ПТ-17).
Доп.: Федченко Ю. В. - начальник відділу з юридичних питань та  управління комунальною власністю районної ради

 8. Про надання дозволу Каховській центральній районній лікарні бути орендодавцем окремо визначеного майна спільної власності територіальних громад Каховського району.

Доп.: Федченко Ю. В. - начальник відділу з юридичних питань та  управління комунальною власністю  районної ради
 
 9. Про оренду приміщення по вул. Соборності, 11 в м. Каховка, площею 311,39 кв.м., яке перебувало в оренді КП «Редакція газети «Каховська Зоря».
Доп.: Федченко Ю. В. - начальник відділу з юридичних питань та  управління комунальною власністю    районної ради

 

По першому питанню:
СЛУХАЛИ: Машкіну О.С., директора КРКУ «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти», про  приймання - передачу основних засобів та інших матеріальних цінностей із спільної власності територіальних громад Каховського району у комунальну власність Любимівської селищної об’єднаної територіальної громади з балансу Каховської районної комунальної установи « Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» на баланс Любимівської селищної ради, які використовуються Василівською ЗОШ І-ІІІ ст. та Софіївською ЗОШ І ст..
         ВИРІШИЛИ: погодити та винести відповідний проект рішення  на розгляд сесії районної ради.
         ГОЛОСУВАЛИ : ЗА - одноголосно.

 

По другому питанню:
         СЛУХАЛИЛьвову І.В., головного бухгалтера Каховського районного центру надання соціальних послуг, про приймання - передачу автомобіля ВАЗ 21101 з балансу Каховського районного центру надання соціальний послуг на баланс Каховської районної ради. 
         ВИРІШИЛИ: погодити та винести відповідний проект рішення  на розгляд сесії районної ради.
         ГОЛОСУВАЛИ : ЗА - одноголосно

 

По третьому питанню:
       СЛУХАЛИ: Львову І.В., головного бухгалтера Каховського районного центру надання соціальних послуг про надання дозволу Каховському районному центру надання соціальних послуг про передачу в строкове в безоплатне користування комп’ютерної техніки Управлінню соціального захисту населення Каховської районної державної адміністрації строком на 2 роки 10 місяців.
         ВИРІШИЛИ: погодити та винести відповідний проект рішення  на розгляд сесії районної ради.
         ГОЛОСУВАЛИ ЗА - одноголосно.

 

По четвертому питанню:
          СЛУХАЛИ: Федченко Ю. В., про затвердження висновків оцінки ринкової вартості дощувальних машин «Фрегат», які обліковуються на балансі Зеленопідської сільської ради, в кількості 82 одиниці.
         ВИРІШИЛИ: погодити та винести відповідний проект рішення  на розгляд сесії районної ради.
         ГОЛОСУВАЛИ ЗА - одноголосно.
 
 
По п’ятому  питанню:       
         СЛУХАЛИ: Федченко Ю.В., начальника відділу з юридичних питань та управління комунальною власністю районної ради, про затвердження  висновку незалежної оцінки вартості кабінету площею 12,36 кв.м., який розташований на третьому поверсі за адресою м. Каховка, вул. Ярослава Мудрого, 18 у сумі 42915 грн., для розміщення офісу Благодійної організації «Благодійне товариство «100 відсотків життя. Херсонській регіон».
         ВИРІШИЛИ: погодити та винести відповідний проект рішення  на розгляд сесії районної ради.
         ГОЛОСУВАЛИ ЗА - одноголосно.

 

По шостому питанню :
СЛУХАЛИ: Федченко Ю.В., про надання технічних умов на переобладнання техніки поливу на ПТ - 13, ПТ -14, ПТ -15 та погодження на проектування і виконання робіт по об’єкту «Технічне переоснащення техніки поливу для підвищення водозабезпечення існуючої ділянки зрошення площею 234,23 га на орендованих землях ПП «Восток-Агро» в адміністративних межах Роздольненської сільської ради Каховського району Херсонської області від насосної станції № 5 на каналі Р-1-1 Каховської зрошувальної системи ( ПТ-13, ПТ-14, ПТ-15)».
Виступили: Репілевський Д.Є., який зауважив, що відповідно до Закону України « Про доступ до публічної інформації» проекти рішень повинні бути оприлюднені не пізніше ніж за 20 робочих днів до їх розгляду на сесії. З метою дотримання даної норми чинного законодавства запропонував виконавчому апарату підготувати відповідні проекти рішень для розгляду їх на наступній сесії.  
ГОЛОСУВАЛИ : ЗА - одноголосно.

 

По сьомому питанню :
СЛУХАЛИ: Федченко Ю.В., про надання технічних умов на переобладнання техніки поливу на ПТ - 15, ПТ -17 та погодження на проектування і виконання робіт по об’єкту «Технічне переоснащення техніки поливу для підвищення водозабезпечення існуючої ділянки зрошення площею 274,98 га на орендованих землях ПП «Восток-Агро» в адміністративних межах Роздольненської сільської ради Каховського району Херсонської області від насосної станції № V на ГКМК Каховської зрошувальної системи ( ПТ-15, ПТ-17)».
Виступили: Репілевський Д.Є., який запропонував дане питання  винести на наступну сесію у зв’язку з невитриманими строками оприлюднення.  
ГОЛОСУВАЛИ : ЗА - одноголосно.

 

По восьмому питанню :
СЛУХАЛИ: Федченко Ю.В., про надання дозволу Каховській центральній районній лікарні бути орендодавцем окремо визначеного майна спільної власності територіальних громад Каховського району, яка ознайомила депутатів постійної комісії з листом КНП «Каховський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Каховської районної ради» від 10.09.218р. № 493 про відкликання листа КНП «Каховський РЦПМСД» № 356 від 14.08.2018р. «Про надання дозволу Каховській ЦРЛ бути орендодавцем майна строком на 10 років», у зв’язку з відсутністю коштів для здійснення капітального ремонту та коштів для комунальних виплат.
Виступили: Репілевський Д.Є., який запропонував вищевказане питання на розгляд сесії не виносити.
ГОЛОСУВАЛИ : ЗА - одноголосно.

 

 

По дев’ятому   питанню:  
                 
СЛУХАЛИ: Федченко Ю.В., яка надала для огляду копію акту приймання - передачі приміщення площею 311,39 кв.м. за адресою вул. Соборності,11 в м. Каховка, яку надав Каховський ВДВС ГТУЮ у Херсонській області у зв’язку з повним виконанням рішення Господарського суду Херсонської області від 06.11.2017р. по справі № 923/854/17 .

       Звернула увагу, що на теперішній час у Каховській районні раді оригінал акту відсутній,  фактичний огляд приміщення під час приймання – передачі майна представниками районної ради не здійснювався, у зв’язку з чим виникає необхідність огляду технічного стану вище зазначених приміщень.

       Вона також довела до відома депутатів  постанову Апеляційного суду Херсонської області від 05.06.2018р. по справі № 658/756/18 щодо заборони  передачі вказаних приміщень в оренду, що унеможливлює виконання рішення XVI сесії  VII скликання Каховської районної ради від 02.06.2017р. № 267 « Про затвердження  висновків та рекомендацій спільного засідання постійних депутатських комісій від 31.01.2017р. «Про надання в оренду приміщень за адресою м. Каховка, вул. Соборності, 11 ( вул. Леніна,11)».

ВИРІШИЛИ:

      1. Здійснити огляд приміщення площею 311,39 кв.м. за адресою вул. Соборності,11 в м. Каховка, які перебували в оренді КП «Редакція газети «Каховська зоря», за участю депутатів постійної комісії і представників виконавчого апарату районної ради та скласти відповідний акт.

      2. В зв’язку з прийманням – передачею орендованого майна та забороною його відчуження будь-яким способом включаючи надання в оренду виконавчому апарату районної ради підготувати проект рішення про втрату чинності рішення XVI сесії  VII скликання Каховської районної ради від 02.06.2017р. № 267 «Про затвердження  висновків та рекомендацій спільного засідання постійних депутатських комісій від 31.01.2017р. «Про надання в оренду приміщень за адресою м. Каховка, вул. Соборності, 11 ( вул. Леніна,11)» для винесення його на розгляд наступної сесії.

ГОЛОСУВАЛИ : ЗА - одноголосно.  Рішення прийнято.

        
 
 
Голова постійної комісії                                                                            Д.Є.Репілевський
 

 

 

 
 
КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ, БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ
ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ
18.09.2018р.
Про приймання-передачу основних засобів
та інших матеріальних цінностей  із спільної
власності територіальних громад Каховського
району у комунальну власність Любимівської
селищної об’єднаної територіальної громади
з балансу КРКУ «Районний центр по
обслуговуванню закладів освіти»

 

 

         Розглянувши листи Каховської райдержадміністрації від 08.08.2018р.  №01-10-1563/0/18/612-100, КРКУ «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» від 07.08.2018 р. №2.01-20/415, Любимівської селищної ради від18.07.2018року № 852  щодо приймання-передачі основних засобів та інших матеріальних цінностей  із спільної власності територіальних громад Каховського району у комунальну власність Любимівської селищної  територіальної громади, відповідне рішення ІХ сесії Любимівської селищної ради  VІІ скликання від 22.06.2018 р. №168,  керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія
Р Е К О М Е Н Д У Є :
         1.  Передати із спільної власності територіальних громад Каховського району у комунальну власність Любимівської селищної об’єднаної  територіальної громади  з балансу Каховської районної комунальної установи «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти»  на баланс Любимівської селищної ради основні засоби та інші матеріальні цінності, які використовуються Василівською ЗОШ І-ІІІ ст. та Софіївською ЗОШ І ст. (згідно додатку 1,2).
         2. Створити комісію (згідно додатку №3)  і забезпечити приймання-передачу майна згідно чинного законодавства  України.
        
 
 
Голова постійної комісії                                                      Д.Е.Репілевський

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ, БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ
ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ
18.09.2018р.

 

Про приймання-передачу автомобіля ВАЗ 21101
з балансу Каховський районний центр
надання соціальних послуг на баланс
Каховської районної ради

 

 

         Розглянувши лист Каховського районного  центру надання соціальних послуг  від 01.08.2018  р. №275  про передачу з балансу Каховського районного центру надання соціальних послуг на баланс Каховської районної ради автомобіля ВАЗ 21101, державний номер ВТ 2710 ВО, 2007 року випуску, інвентарний номер 101510003, номер кузова ХТА 2110181071905 та майно до зазначеного автомобіля, беручи до уваги повідомлення директора Каховського районного центру надання соціальний послуг від 02.07.2018р. № 234 про перереєстрацію ВАЗ 21101 та зміну його державного номера з ВТ 5429 АІ на ВТ 2710 ВО, керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія
Р Е К О М Е Н Д У Є :
         1.  Передати з балансу Каховського районного центру надання соціальних послуг на баланс Каховської районної ради  автомобіль ВАЗ 21101, державний номер ВТ 2710 ВО,  2007 року випуску, інвентарний №10510003, марка кузова ХТА21101081071905,  балансовою вартістю 54028,00 грн., який є спільною власністю територіальних громад Каховського району.
         2.Передати з балансу Каховського районного центру надання соціальних послуг на баланс Каховської районної ради майно  до автомобіля ВАЗ 21101 (згідно додатку №1).
         3. Створити комісію (згідно додатку №2)  і забезпечити приймання-передачу майна згідно чинного законодавства  України.
         4. Рішення ХІХ сесії районної ради VІІ скликання від 06.10.2017р. № 347 «Про приймання-передачу автомобіля ВАЗ 21101 з балансу КУ «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» на баланс Каховської районної ради» вважати таким, що втратило чинність.

 

Голова постійної комісії                                                      Д.Е.Репілевський

 

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ, БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ
ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ
18.09.2018р.

 

Про надання дозволу Каховському
районному центру надання соціальних
послуг на передачу в безоплатне строкове
користування комп’ютерної техніки
Управлінню соціального захисту
населення Каховської районної державної
адміністрації      

 

         Розглянувши листи  Каховського районного центру надання соціальних послуг від 01.08.2018 р. №277, щодо надання дозволу на передачу в безоплатне строкове користування (позичку) комп’ютерної техніки, в кількості 4 штуки за ціною 9980 грн. за одиницю, строком на 2 роки 10 місяців управлінню соціального захисту населення Каховської районної державної адміністрації,  керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія
Р Е К О М Е Н Д У Є :
         1. Надати дозвіл Каховському районному центру надання соціальних послуг на передачу в строкове безоплатне користування (позичку) строком на 2 роки 10 місяців основних засобів, які перебувають на балансі установи, а саме «комп’ютер в комплекті» в кількості 4 штуки, за інвентарними номерами 101460001,101460002,101460003,101460004, ціною 9980 грн. за одиницю,Управлінню соціального захисту населення Каховської районної державної адміністрації.

 

 

Голова постійної комісії                                                      Д.Е.Репілевський

 

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ, БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ
ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ
 
18.09.2018р.
Про затвердження висновку незалежної
оцінки індивідуального
визначеного майнадощувальних
машин  «Фрегат», які знаходяться
на балансі Зеленопідської  сільської ради

 

Розглянувши  лист  Зеленопідської сільської ради від 20.07.2018 р. № 423/02-34, щодо затвердження звіту незалежної оцінки індивідуального  визначеного майна дощувальних машин «Фрегат» в кількості 19 одиниць, 30 одиниць та 33 одиниці, що знаходиться на балансі Зеленопідської сільської ради, відповідні звіти з незалежної оцінки майна з рецензіями, керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

Р Е К О М Е Н Д У Є :

         1. Затвердити висновок незалежної оцінки ринкової вартості дощувальних машин «Фрегат»,  що обліковуються на балансі Зеленопідської сільської ради і є  спільною власністю територіальних громад Каховського району, в кількості 30 одиниць, а саме:

- ДМ «Фрегат»  Б 434-90,  1984 р.в., № 22-04781, ринкова  вартість 159798 грн. (сто п’ятдесят  дев’ять тисяч сімсот дев’яносто вісім грн.);

- ДМ «Фрегат» 394-80, 1975 р.в., № 22-04765, ринкова  вартість 145160 грн. (сто сорок п’ять  тисяч сто шістдесят грн.);

- ДМ «Фрегат» 424-100, 1984 р.в., № 22-04788, ринкова  вартість 89636 грн. (вісімдесят дев’ять  тисяч шістсот тридцять шість  грн.);

- ДМ «Фрегат» 424-100, 1984 р.в., № 22-04791, ринкова  вартість 89636 грн. (вісімдесят дев’ять  тисяч шістсот тридцять шість грн.);

- ДМ «Фрегат» 454-100, 1975 р.в., № 3838, ринкова  вартість 73754 грн. (сімдесят три  тисячі сімсот п’ятдесят чотири грн.);

- ДМ «Фрегат» 394-80, 1975 р.в.,  № 3845, ринкова  вартість 104255 грн. (сто чотири  тисячі двісті п’ятдесят п’ять грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 463-90, 1990 р.в., № 32433, ринкова  вартість 74286 грн. (сімдесят чотири  тисячі двісті вісімдесят шість грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 434-90, 1983 р.в., № 22-04783, ринкова  вартість 159798 грн. (сто п’ятдесят дев’ять  тисяч сімсот дев’яносто вісім грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 434-90, 1984 р.в., № 12071, ринкова  вартість 159798 грн. (сто п’ятдесят дев’ять  тисяч сімсот дев’яносто вісім грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 434-90, 1983 р.в., № 11057, ринкова  вартість 159798 грн. (сто п’ятдесят дев’ять  тисяч сімсот дев’яносто вісім грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 434-90, 1983 р.в., № 22-04799, ринкова  вартість 159798 грн. (сто п’ятдесят дев’ять  тисяч сімсот дев’яносто вісім грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 434-90, 1984 р.в., № 12079, ринкова  вартість 159798 грн. (сто п’ятдесят дев’ять  тисяч сімсот дев’яносто вісім грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 434-90, 1990 р.в., № 22-04796, ринкова  вартість 159798 грн. (сто п’ятдесят дев’ять  тисяч сімсот дев’яносто вісім грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 434-90, 1990 р.в., № 22-04784, ринкова  вартість 159798 грн. (сто п’ятдесят дев’ять  тисяч сімсот дев’яносто вісім грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 434-90, 1983 р.в., № 22-04797, ринкова  вартість 159798 грн. (сто п’ятдесят дев’ять  тисяч сімсот дев’яносто вісім грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 434-90, 1983 р.в., № 22-04798, ринкова  вартість 159798 грн. (сто п’ятдесят дев’ять  тисяч сімсот дев’яносто вісім грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 379-75, 1975 р.в., № 22-04774, ринкова  вартість 247628 грн. (двісті сорок сім  тисячі шістсот двадцять вісім грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 488-90, 1984 р.в., № 22-04780, ринкова  вартість 166689 грн. (сто шістдесят шість  тисяч шістсот вісімдесят дев’ять грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 409-80, 1984 р.в., № 22-04778, ринкова  вартість 185211 грн. (сто вісімдесят п’ять тисяч двісті одинадцять грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 409-80, 1983 р.в., № 22-04762, ринкова  вартість 185211 грн. (сто вісімдесят п’ять тисяч двісті одинадцять грн.);

- ДМ «Фрегат» А 362-50, 1983 р.в., № 22-04776, ринкова  вартість 135033 грн. (сто тридцять п’ять тисяч тридцять три грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 379-75, 1984 р.в., № 22-04777, ринкова  вартість 142122 грн. (сто сорок дві  тисячі сто двадцять дві грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 434-90, 1984 р.в., № 22-04792, ринкова  вартість 145698 грн. (сто сорок п’ять  тисячі шістсот дев’яносто вісім грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 434-90, 1984 р.в., № 22-04793, ринкова  вартість 159798 грн. (сто п’ятдесят дев’ять  тисяч сімсот дев’яносто вісім грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 409-80, 1983 р.в., № 22-04779, ринкова  вартість 185211 грн. (сто вісімдесят п’ять  тисяч двісті одинадцять грн.);

- ДМ «Фрегат» 424-100, 1984 р.в., № 22-04789, ринкова  вартість 156003 грн. (сто п’ятдесят шість тисячі три грн.);

- ДМ «Фрегат» 424-100, 1984 р.в., № 22-04790, ринкова  вартість 89636 грн. (вісімдесят дев’ять  тисяч шістсот тридцять шість грн.);

- ДМ «Фрегат» 424-100, 1983 р.в., № 22-04787, ринкова  вартість 156003 грн. (сто п’ятдесят шість тисячі три грн.);

- ДМ «Фрегат» 424-100, 1984 р.в., № 22-04786, ринкова  вартість 64212 грн. (шістдесят чотири  тисячі двісті дванадцять грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 463-90, 1990 р.в., № 31920, ринкова  вартість 74286 грн. (сімдесят чотири  тисячі двісті вісімдесят шість грн.);

         Загальна вартість 30 дощувальних машин «Фрегат» складає 4267618 грн.  ( два мільйона двісті шістдесят сім тисячі шістсот вісімнадцять грн.).

         2. Затвердити висновок незалежної оцінки ринкової вартості дощувальних машин «Фрегат»,  що обліковуються на балансі Зеленопідської сільської ради і є  спільною власністю територіальних громад Каховського району, в кількості 33 одиниці, а саме:

- ДМ «Фрегат» 454-100, 1973 р.в., інв.№ 10420084, ринкова  вартість 165137 грн. (сто шістдесят п’ять тисяч сто тридцять сім грн.);

- ДМ «Фрегат» 394-80, 1974 р.в., інв.№ 10420094, ринкова  вартість 140933 грн. (сто сорок тисяч дев’ятсот тридцять три грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 463-60, 1989 р.в., інв.№ 10420096, ринкова  вартість 163007 грн. (сто шістдесят три тисячі сім грн.);

- ДМ «Фрегат»   Б 434-90, 1990 р.в., інв.№ 10420092, ринкова  вартість 156665 грн. (сто п’ятдесят шість тисячі шістсот шістдесят п’ять  грн.);

- ДМ «Фрегат»  454-100, 1975 р.в., інв.№ 10420093, ринкова  вартість 126187 грн. (сто двадцять шість тисячі сто вісімдесят сім грн.);

- ДМ «Фрегат»  454-100, 1975 р.в., інв.№ 10420095, ринкова  вартість 126187 грн. (сто двадцять шість тисячі сто вісімдесят сім грн.);

- ДМ «Фрегат» 454-100, 1973 р.в., інв.№ 10420099, ринкова  вартість 161834 грн. (сто шістдесят одна тисяча вісімсот тридцять чотири грн.);

- ДМ «Фрегат» 454-100, 1973 р.в., інв.№ 10420100, ринкова  вартість 161834 грн. (сто шістдесят одна тисяча вісімсот тридцять чотири грн.);

- ДМ «Фрегат»  454-100, 1973 р.в., інв.№ 10420101, ринкова  вартість 126187 грн. (сто двадцять шість тисяч сто вісімдесят сім грн.);

- ДМ «Фрегат»  454-100, 1973 р.в., інв.№ 10420102, ринкова  вартість 126187 грн. (сто двадцять шість тисяч сто вісімдесят сім грн.);

- ДМ «Фрегат» 454-100, 1973 р.в., інв.№ 10420103, ринкова  вартість 134417 грн. (сто тридцять чотири тисячі чотириста сімнадцять грн.);

- ДМ «Фрегат»  454-100, 1973 р.в., інв.№ 10420104, ринкова  вартість 134417 грн. (сто тридцять чотири тисячі чотириста сімнадцять грн.);

- ДМ «Фрегат» 454-100, 1973 р.в., інв.№ 10420097, ринкова  вартість 168440 грн. (сто шістдесят вісім тисяч чотириста сорок грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 463-90, 1983 р.в., інв.№ 10420434, ринкова  вартість 10188грн. (десять тисяч сто вісімдесят вісім грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 434-90, 1983 р.в., інв.№ 10420417, ринкова  вартість 166333 грн. (сто шістдесят шість тисячі триста тридцять три грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 434-90, 1983 р.в., інв.№ 10420418, ринкова  вартість 166333 грн. (сто шістдесят шість тисячі триста тридцять три грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 434-90, 1990 р.в., інв.№ 10420419, ринкова  вартість 166333 грн. (сто шістдесят шість тисячі триста тридцять три грн.);

- ДМ «Фрегат»  397-80, 1975 р.в., інв.№ 10420421, ринкова  вартість 140933 грн. (сто сорок тисяч дев’ятсот тридцять три грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 434-90, 1983 р.в., інв.№ 10420438, ринкова  вартість 119713 грн. (сто дев’ятнадцять тисяч сімсот тринадцять грн.);

- ДМ «Фрегат» 365-68, 1975 р.в., інв.№ 10420448, ринкова  вартість 123611 грн. (сто двадцять три тисячі шістсот одинадцять грн.);

- ДМ «Фрегат»  337-45, 1975 р.в., інв.№ 10420449, ринкова  вартість 91487 грн. (дев’яносто одна тисяча чотириста вісімдесят сім грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 463-60, 1990 р.в., інв.№ 10420451, ринкова  вартість 69200 грн. (шістдесят дев’ять  тисячі двісті грн.);

- ДМ «Фрегат»  394-80, 1975 р.в., інв.№ 10420452, ринкова  вартість 140933 грн. (сто сорок тисячі дев’ятсот тридцять три грн.);

- ДМ «Фрегат» 337-45, 1975 р.в., інв.№ 10420453, ринкова  вартість 122300 грн. (сто двадцять дві тисячі триста грн.);

- ДМ «Фрегат» 424-100, 1983 р.в., інв.№ 10420444, ринкова  вартість 44624 грн. (сорок чотири тисячі шістсот двадцять чотири грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 434-90, 1984 р.в., інв.№ 10420445, ринкова  вартість 32041 грн. (тридцять дві  тисячі сорок одна грн.);

- ДМ «Фрегат» 365-68, 1975 р.в., інв.№ 10420456, ринкова  вартість 123611 грн. (сто двадцять три тисячі шістсот одинадцять грн.);

- ДМ «Фрегат» 365-68, 1975 р.в., інв.№ 10420457, ринкова  вартість 123611 грн. (сто двадцять три тисячі шістсот одинадцять грн.);

- ДМ «Фрегат» 394-68, 1975 р.в., інв.№ 10420458, ринкова  вартість 77091 грн. (сімдесят сім тисячі дев’яносто одна грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 463-90, 1990 р.в., інв.№ 10420460, ринкова  вартість 51225 грн. (п’ятдесят одна тисяча двісті двадцять п’ять грн.);

- ДМ «Фрегат» 365-68, 1975 р.в., інв.№ 10420461, ринкова  вартість 123611 грн. (сто двадцять три тисячі шістсот одинадцять грн.);

- ДМ «Фрегат» 365-68, 1975 р.в., інв.№ 10420462, ринкова  вартість 123611 грн. (сто двадцять три тисячі шістсот одинадцять грн.);

- ДМ «Фрегат» 365-68, 1975 р.в., інв.№ 10420463, ринкова  вартість 123611 грн. (сто двадцять три тисячі шістсот одинадцять грн.);

Загальна вартість 33 дощувальних машин «Фрегат» складає 4031832 грн.  ( чотири мільйона тридцять одна тисяча вісімсот тридцять дві грн.).

         3.Затвердити висновок незалежної оцінки ринкової вартості дощувальних машин «Фрегат»,  що обліковуються на балансі Зеленопідської сільської ради і є  спільною власністю територіальних громад Каховського району, в кількості 19 одиниць, а саме:

- ДМ «Фрегат» 454-100, 1973 р.в., інв.№ 10450037, ринкова  вартість 149500 грн. (сто сорок дев’ять тисяч п’ятсот  грн.);

- ДМ «Фрегат» 365-68, 1976 р.в., інв.№ 10450015, ринкова  вартість 122375 грн. (сто двадцять дві тисячі триста сімдесят п’ять  грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 434-90, 1990 р.в., інв.№ 10450014, ринкова  вартість 118463 грн. (сто вісімнадцять тисячі чотириста шістдесят три  грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 542-90, 1989 р.в., інв.№ 10450026, ринкова  вартість 176682 грн. (сто сімдесят шість тисячі шістсот вісімдесят дві  грн.);

- ДМ «Фрегат» 454-100, 1975 р.в., інв.№ 10450018, ринкова  вартість 90285 грн. (дев’яносто тисяч двісті вісімдесят п’ять  грн.);

- ДМ «Фрегат» 454-100, 1973 р.в., інв.№ 10450022, ринкова  вартість 132639 грн. (сто тридцять дві тисячі шістсот тридцять дев’ять  грн.);

- ДМ «Фрегат» 454-100, 1973 р.в., інв.№ 10450020, ринкова  вартість 169887 грн. (сто шістдесят дев’ять  тисяч вісімсот вісімдесят сім  грн.);

- ДМ «Фрегат» Б  434-90, 1983 р.в., інв.№ 10450045, ринкова  вартість 164498 грн. (сто шістдесят чотири тисячі чотириста дев’яносто вісім  грн.);

- ДМ «Фрегат» 454-100, 1973 р.в., інв.№ 10450019, ринкова  вартість 69540 грн. (шістдесят дев’ять  тисяч п’ятсот сорок  грн.);

- ДМ «Фрегат» 365-68, 1976 р.в., інв.№ 10450025, ринкова  вартість 250827 грн. (двісті п’ятдесят  тисяч вісімсот двадцять сім  грн.);

- ДМ «Фрегат» 454-100, 1973 р.в., інв.№ 10450021, ринкова  вартість 132639 грн. (сто тридцять дві тисячі шістсот тридцять дев’ять  грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 434-90, 1990 р.в., інв.№ 10450046, ринкова  вартість 164498 грн. (сто шістдесят чотири тисячі чотириста дев’яносто вісім  грн.);

- ДМ «Фрегат» 365-68, 1976 р.в., інв.№ 10450008, ринкова  вартість 123611 грн. (сто двадцять три тисячі шістсот одинадцять грн.);

- ДМ «Фрегат» 454-100, 1973 р.в., інв.№ 10450012, ринкова  вартість 131228 грн. (сто тридцять одна тисяча двісті двадцять вісім  грн.);

- ДМ «Фрегат» 365-68, 1976 р.в., інв.№ 10450013, ринкова  вартість 24968 грн. (двадцять чотири тисячі дев’ятсот шістдесят вісім грн.);

- ДМ «Фрегат» 379-75, 1983 р.в., інв.№ 10450016, ринкова  вартість 74570 грн. (сімсот чотири тисячі п’ятсот сімдесят  грн.);

- ДМ «Фрегат» Бнм 463-72, 1990 р.в., інв.№ 10450017, ринкова  вартість 41402 грн. (сорок одна тисяча чотириста дві  грн.);

- ДМ «Фрегат» Б 434-90, 1990 р.в., інв.№ 10450030, ринкова  вартість 122315 грн. (сто двадцять дві тисячі триста п’ятнадцять грн.);

- ДМ «Фрегат» 454-100, 1973 р.в., інв.№ 10450029, ринкова  вартість 169887 грн. (сто шістдесят дев’ять  тисяч вісімсот вісімдесят сім  грн.);

Загальна вартість 19 дощувальних машин «Фрегат» складає 2429814 грн.  (два мільйона чотириста двадцять дев’ять тисяч вісімсот чотирнадцять грн.).

Голова постійної комісії                                                      Д.Е.Репілевський

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ, БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ
ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

18.09.2018р.

 

Про затвердження висновку  незалежної
оцінки вартості кабінету  площею 12,36 кв.м.
за адресою м.Каховка, вул.Я.Мудрого,18,
що належить до спільної власності
територіальних громад Каховського району

 

 

         Розглянувши заяву БО «Благодійне товариство «100 відсотків життя. Херсонський регіон»  від 20.08.2018р. № 60,   висновок незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад Каховського району та рецензію на звіт про незалежну оцінку  вартості кабінету площею 12,36 кв.м., який розташований на третьому поверсі будівлі за адресою м.Каховка, вул.Ярослава Мудрого,18,  керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія
Р Е К О М Е Н Д У Є :
         1. Затвердити висновок незалежної оцінки вартості кабінету площею 12,36 кв.м.,  який розташований на третьому поверсі будівлі за адресою м.Каховка, вул.Ярослава Мудрого,18, і є спільною власністю територіальних громад Каховського району у сумі  42915 грн.( сорок дві тисячі дев’ятсот п'ятнадцять грн.)  .
          
Голова постійної комісії                                                      Д.Е.Репілевський

 

 
КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ, БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ
ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ
 
 
18.09.2018р.
Про надання технічний умов на
переобладнання техніки поливу

 

 

         Розглянувши листи  ПП «Восток-Агро» від 07.08.2018р. № 71( отриманий 05.09.2018р. за вх.№ 929/01-22) та від 17.09.2018р. № 71, враховуючи, що відповідно до Закону України « Про доступ до публічної інформації» проекти рішень повинні бути оприлюдненні не пізніше ніж за 20 робочих днів до їх розгляду на сесії,  керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія
Р Е К О М Е Н Д У Є:
        
         1.  Виконавчому апарату районної ради розробити відповідний проект рішення для розгляду на наступній сесії районної ради згідно чинного законодавства.

 

 

Голова постійної комісії                                                      Д.Е.Репілевський

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ, БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ
ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ
 
 
18.09.2018р.
Про надання технічний умов на
переобладнання техніки поливу

 

 

         Розглянувши листи  ПП «Восток-Агро» від 10.07.2018р. № 64  (отриманий 05.09.2018р. за вх.№ 928/01-22)  та від 17.09.2018р. № 71, враховуючи, що відповідно до Закону України « Про доступ до публічної інформації» проекти рішень повинні бути оприлюдненні не пізніше ніж за 20 робочих днів до їх розгляду на сесії,  керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія
Р Е К О М Е Н Д У Є:
        
         1.  Виконавчому апарату районної ради розробити відповідний проект рішення для розгляду на наступній сесії районної ради згідно чинного законодавства.

 

 

Голова постійної комісії                                                      Д.Е.Репілевський

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ, БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ
ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ
 
 
18.09.2018р.
Про надання дозволу Каховській
центральній районній лікарні
бути орендодавцем окремо
визначеного майна спільної
власності територіальних
громад Каховського району

 

 

         Розглянувши лист  КНП «Каховський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Каховської районної ради» від 10.09.218р. № 493 про відкликання листа КНП «Каховський РЦПМСД» № 356 від 14.08.2018р. «Про надання дозволу Каховській ЦРЛ бути орендодавцем майна строком на 10 років», у зв’язку з відсутністю коштів для здійснення капітального ремонту та коштів для комунальних виплат,  керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія
Р Е К О М Е Н Д У Є:
        
         1.  Проект рішення про  надання дозволу Каховській центральній районній лікарні бути орендодавцем окремо визначеного майна спільної власності територіальних громад Каховського району на розгляд сесії не виносити.

 

 

Голова постійної комісії                                                      Д.Е.Репілевський

 

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ, БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ
ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ
18.09.2018р.

 

Про оренду приміщення по вул. Соборності,
буд.11 в м. Каховка, площею 311,39 кв.м., яке
перебувало в оренді КП «Редакція газети
«Каховська Зоря»

 

         Ознайомившись з копією акту приймання - передачі приміщення площею 311,39 кв.м. за адресою вул. Соборності, 11 в м. Каховка, яку надав Каховський ВДВС ГТУЮ у Херсонській області у зв’язку з повним виконанням рішення Господарського суду Херсонської області від 06.11.2017 р. по справі № 923/854/17, а також постановою Апеляційного суду Херсонської області від 05.06.2018р. по справі № 658/756/18 щодо заборони передачі вказаних приміщень в оренду, що унеможливлює виконання рішення  XVI сесії  VII скликання Каховської районної ради від 02.06.2017р. № 267 «Про затвердження  висновків та рекомендацій спільного засідання постійних депутатських комісій від 31.01.2017р. «Про надання в оренду приміщень за адресою м. Каховка, вул. Соборності, 11 ( вул. Леніна,11)»,  керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія
 
Р Е К О М Е Н Д У Є :
        
1.  Здійснити огляд приміщень площею 311,39 кв.м. за адресою вул. Соборності, 11 в м. Каховка, які перебували в оренді КП «Редакція газети «Каховська Зоря», за участю депутатів постійної комісії і представників виконавчого апарату районної ради та скласти відповідний акт.
        
2. В зв’язку з прийманням - передачею орендованого майна та забороною його відчуження будь-яким способом включаючи надання в оренду підготувати проект рішення про втрату чинності рішення  XVI сесії  VII скликання Каховської районної ради від 02.06.2017р. № 267 «Про затвердження  висновків та рекомендацій спільного засідання постійних депутатських комісій від 31.01.2017р. «Про надання в оренду приміщень за адресою м. Каховка, вул. Соборності, 11 ( вул. Леніна,11)».

 

 
Голова постійної комісії                                                      Д.Е.Репілевський 

Друк