header

Засідання постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації

Протокол
постійної депутатської комісії
з питань депутатської діяльності, етики,
законності і взаємодії з правоохоронними органами та
 засобами масової інформації
05.06.2018 р.
10 год. 00 хв.
РБК ім. Фрунзе
 
 
Присутні члени комісії:
1.    Любак Володимир Іванович – заступник голови комісії;
2.    Шило Наталя Григорівна  – секретар комісії; 
3.    Альгеєр Наталія  Василівна;
4.    Бардук Дмитро  Панасович;
5.    Петрусь Юрій Леонідович.
 
Відсутні члени комісії:
1.    Бойко Олександр Олександрович – голова комісії;
2.    Кліменко Сергій Сергійович.

 

Запрошені:
1.    Калініченко Юлія Андріївна – начальник відділу культури Каховської райдержадміністрації.
2.    Бондар Олена Олександрівна – головний спеціаліст з юридичних питань районної  ради.
3.    Задворна Олена Володимирівна-  в.о. директора Дитячо-юнацького клубу фізичної  підготовки Каховської районної ради.
4.    Баязітова Світлана Іванівна -  юрисконсульт  Каховського районного методичного центру.
5.    Гайдашенко Сергій Дмитрович - головний спеціаліст  з питань мобілізаційної та охоронної роботи юридичного відділу  райдержадміністрації.
6.    Керівники комунальних установ Каховської районної ради.
Заступник голови  комісії  Любак В.І оголосив, що із 7 членів комісії присутні 5, а отже  кворум для голосування та прийняття рішень є, запропонував  розпочати засідання комісії.
ГОЛОСУВАЛИ:ЗА – одноголосно
ВИРІШИЛИ: розпочати засідання комісії.
Голова  комісії оголосив
ПОРЯДОК   ДЕННИЙ :
1. Про  призначення директора  Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки Каховської районної ради Херсонської області.
Доп.: Бондар Олена Олександрівна – головний спеціаліст з юридичних питань районної  ради.
 
2. Про  внесення змін до статуту та структури і граничної чисельності Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки Каховської районної ради Херсонської області. 
 Доп.: Задворна Олена Володимирівна-  в.о. директора Дитячо-юнацького клубу фізичної  підготовки Каховської районної ради.
 
3. Про внесення змін до  Статуту комунальної установи «Каховська районна  об’єднана бібліотека ім. Братана» та затвердження його у новій редакції.
 Доп.: Калініченко Юлія Андріївна – начальник відділу культури Каховської райдержадміністрації.
 
4. Про   затвердження  Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, який є  об’єктом  спільної комунальної власності територіальних  громад  Каховського району.
Доп.: Баязітова Світлана Іванівна -  юрисконсульт  Каховського районного методичного центру.       
 
5. Про  затвердження Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів  спільної власності територіальних громад  Каховського району.                                                                    
Доп.: Бондар Олена Олександрівна – головний спеціаліст з юридичних питань.
 
6. Про скасування рішення  ХVІ  сесії районної ради VІІ скликання від
02.06.2017р. № 270 «Про врегулювання конфлікту інтересів головного лікаря Каховської ЦРЛ Віттіх О.О.»
Доп.: Бондар Олена Олександрівна – головний спеціаліст з юридичних питань.
 
7. Про хід виконання  програми «Призовна дільниця 2016-2020 роки».
Доп.: Гайдашенко Сергій Дмитрович - головний спеціаліст  з питань мобілізаційної та охоронної роботи юридичного відділу  райдержадміністрації.
 
 
По першому питанню
СЛУХАЛИ: Бондар О.О.- головного спеціаліста з юридичних питань, яка представила Задворну Олену Володимирівну - кандидатуру на посаду  директора  Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки Каховської районної ради Херсонської області.
ГОЛОСУВАЛИ: ЗА – одноголосно.
ВИРІШИЛИ:  проект рішення «Про  призначення директора  Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки Каховської районної ради Херсонської області»  винести на розгляд сесії районної ради.
 
По другому питанню
СЛУХАЛИ:  Задворну О. В.-  в.о. директора Дитячо-юнацького клубу фізичної  підготовки Каховської районної ради, яка ознайомила з внесенням змін до статуту та структури і граничної чисельності Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки Каховської районної ради Херсонської області. 
ГОЛОСУВАЛИ: ЗА – одноголосно.
ВИРІШИЛИ:  проект рішення «Про  внесення змін до статуту та структури і граничної чисельності Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки Каховської районної ради Херсонської області» винести на розгляд сесії районної ради.
 
По третьому питанню
СЛУХАЛИ: Калініченко Ю. А.– начальника відділу культури Каховської райдержадміністрації, яка ознайомила з внесенням змін до  Статуту комунальної установи «Каховська районна  об’єднана бібліотека ім. Братана» та затвердження його у новій редакції.
ГОЛОСУВАЛИ: ЗА - одноголосно.
ВИРІШИЛИ:  проект рішення «Про внесення змін до  Статуту комунальної установи «Каховська районна  об’єднана бібліотека ім. Братана» та затвердження його у новій редакції»   винести на розгляд сесії районної ради.
 
По  четвертому  питанню
СЛУХАЛИ: Баязітову С.І. -  юрисконсульта  Каховського районного методичного центру, яка ознайомила з  Положенням про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, який є  об’єктом  спільної комунальної власності територіальних  громад  Каховського району.
Доп.: Баязітова Світлана Іванівна -  юрисконсульт  Каховського районного методичного центру.
ГОЛОСУВАЛИ: ЗА - одноголосно.
ВИРІШИЛИ:  проект рішення  «Про   затвердження  Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, який є  об’єктом спільної комунальної власності територіальних  громад  Каховського району» винести на розгляд сесії районної ради.
 
По  п’ятому   питанню
СЛУХАЛИ: Бондар О.О. – головного спеціаліста з юридичних питань, яка ознайомила з Порядком призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів  спільної власності територіальних громад  Каховського району. 
ГОЛОСУВАЛИ: ЗА -  одноголосно.
ВИРІШИЛИ:  проект рішення «Про затвердження Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів  спільної власності територіальних громад  Каховського району» винести на розгляд сесії районної ради.
 
По  шостому   питанню
СЛУХАЛИ: Бондар О.О. – головного спеціаліста з юридичних питань, яка розповіла про необхідність скасування рішення  ХVІ  сесії районної ради VІІ скликання від 02.06.2017р. № 270 у зв’язку з прийняттям рішення ХХІ сесії районної ради VІІ скликання від 21.12.2017р. № 416 «Про скасування рішення ХІХ сесії районної ради  VІІ скликання  від 06.10.2017р. № 313 «Про врегулювання конфлікту інтересів головного лікаря Каховської ЦРЛ Віттіх О.О.», на підставі листа Національного агентства з питань запобігання корупції від 13.12.2017р. №44-11/46015/17, яким рішення від 02.06.2017р. № 270 визнано неправомірним.
ГОЛОСУВАЛИ: ЗА -  одноголосно.
ВИРІШИЛИ:  проект рішення «Про скасування рішення  ХVІ  сесії районної ради VІІ скликання від 02.06.2017р. № 270 «Про врегулювання конфлікту інтересів головного лікаря Каховської ЦРЛ Віттіх О.О.» винести на розгляд сесії районної ради.
 
 По  сьомому   питанню
 СЛУХАЛИ: Гайдашенко С.Д. - головного спеціаліста  з питань мобілізаційної та охоронної роботи юридичного відділу  райдержадміністрації, який звітував про хід виконання  програми «Призовна дільниця 2016-2020 роки.
ВИРІШИЛИ: прийняти до відома звіт про хід виконання  програми «Призовна дільниця 2016-2020 роки».

 

 

 Заступник голови комісії                                                           В.І.Любак                                   
Секретар  комісії                                                                           Н.Г. Шило

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТІЙНА ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ  
З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЕТИКИ,
ЗАКОННОСТІ І ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ
ОРГАНАМИ ТА ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ
ВИСНОВКИ І РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 05.06.2018р.
 
 
Про  призначення директора   
Дитячо-юнацького клубу фізичної
підготовки Каховської районної ради
Херсонської області
     
Розглянувши  подання голови Каховської райдержадміністрації від 07.05.2018 р. №01-15-440/0/18/612-100, подання начальника відділу освіти Каховської райдержадміністрації від 07.05.2018  року № 2.01-20/447, заяву Задворної О.В. від 07.05.2018р., керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  комісія
        
РЕКОМЕНДУЄ:

 

  
1. Призначити Задворну Олену Володимирівну на посаду директора Дитячо-юнацького клубу фізичної  підготовки Каховської районної ради  Херсонської області в порядку переведення з посади  заступника директора  Дитячо-юнацького клубу фізичної  підготовки з навчально-методичної роботи  з 11 червня 2018 року.
       
2. Голові Каховської районної ради вчинити необхідні дії для врегулювання трудових відносин з Задворною О.В. згідно чинного законодавства.
  
3. Уповноважити Задворну Олену Володимирівну  вжити заходів згідно чинного законодавства для проведення  державної реєстрації змін до відомостей про керівника вищезазначеної  установи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

 

Заступник голови комісії                                                             В.І.Любак

 

 

 
КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТІЙНА ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ
З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЕТИКИ,
ЗАКОННОСТІ І ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ
ОРГАНАМИ ТА ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ
ВИСНОВКИ І РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 05.06.2018р.
Про  внесення змін до статуту та
структури і граничної чисельності
Дитячо-юнацького клубу фізичної
підготовки Каховської районної ради
Херсонської області

 

          З метою приведення статутних документів Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки Каховської районної ради Херсонської області у відповідність до чинного законодавства, у зв’язку з прийняттям нового Закону України «Про освіту» та внесенням змін до Закону України «Про позашкільну освіту», розглянувши лист Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки Каховської районної ради Херсонської області від 20.03.2018р. № 3, лист Каховської районної державної адміністрації від 22.03.2018р. № 17-01-10/314, керуючись  ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісія
РЕКОМЕНДУЄ:
1.  Внести зміни до статуту Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки Каховської районної ради Херсонської області ( далі – Статут), затвердженого рішенням  ХХХІІ  сесії Каховської районної ради VI скликання від 06.06.2014р. № 499, зокрема :
1.1. У тексті Статуту слова «відділ освіти, молоді та спорту Каховської районної державної адміністрації» в усіх відмінках замінити словами «відділ освіти Каховської районної державної адміністрації Херсонської області». Слова  «загальноосвітні навчальні заклади» в усіх відмінках замінити словами «заклади загальної середньої освіти». Слова навчально-виховний процес» в усіх відмінках замінити словами «освітній процес». Слова «позашкільний  навчальний заклад» в усіх відмінках замінити словами «заклад позашкільної освіти». Слова «відповідна вища педагогічна освіта» в усіх відмінках замінити словами «вища педагогічна» освіта за відповідною спеціальністю».
  1.2.  Пункти 1.1. та 1.2. Розділу І. «Загальні положення» викласти в такій редакції: «1.1. Дитячо – юнацький клуб фізичної підготовки Каховської районної ради Херсонської області (далі – ДЮКФП) – є комунальним закладом позашкільної освіти, що надає  освіту спортивного спрямування у районі та об’єднаних територіальних громадах (далі ОТГ).
 1.2. Засновником ДЮКФП є Каховська районна рада Херсонської області (далі Засновник), яка представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ району та на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» делегує Каховській районній державній адміністрації контроль за виконанням завдань та обов’язків, покладених на установу державою.»;
1.3. Розділ 1. «Загальні положення»  доповнити підпунктом 1.5. наступного змісту: «1.5. Регіон обслуговування: адміністративно-територіальні одиниці Каховського району та ОТГ.»;
1.4. Розділ 2. «Організаційно-правові засади діяльності ДЮКФП» доповнити підпунктом наступного змісту: « надавати об’єднаним територіальним громадам послуги на договірних засадах.»;
1.5. Розділ 5. «Управління ДЮКФП» пункти 5.1, 5.2., 5.3. викласти в такій редакції: «5.1. Управління  ДЮКФП здійснює відділ освіти Каховської районної державної адміністрації Херсонської області, відповідно до делегованих повноважень.  ДЮКФП підзвітний Засновнику Каховській районній раді та відділу освіти Каховської районної державної адміністрації Херсонської області
    5.2. Безпосереднє керівництво ДЮКФП здійснює директор, який призначається на посаду рішенням сесії районної ради за поданням начальника відділу освіти. Звільняється директор рішенням сесії районної ради, а у міжсесійний період - розпорядженням голови районної ради з послідуючим затвердженням його на сесії, за поданням начальника відділу освіти.
    5.3. На посаду директора ДЮКФП призначається особа, яка є громадянином України, має вищу педагогічну освіту за відповідною спеціальністю і стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню посадових обов’язків.
На період тимчасової відсутності директора ( хвороба, відрядження тощо) його обов’язки виконує заступник, який призначається наказом директора за погодженням з головою районної ради. 
Покладання обов’язків директора на заступника, а у разі його відсутності – на іншого працівника установи згідно посадової інструкції, здійснюється  розпорядженням голови районної ради за поданням директора.»
 1.6. Пункт 6.5. Розділу 6. «Фінансово-господарська діяльність та майно ДЮКФП.» викласти в такій редакції: «6.5. Примірна структура та гранична чисельність ДЮКФП затверджується рішенням Засновника за погодженням відділу освіти Каховської районної державної адміністрації Херсонської області.»
1.7. Розділ 8. «Нагляд (контроль) за діяльністю ДЮКФП», розділ 10. «Реорганізація або ліквідація ДЮКФП», розділ 11. «Заключні положення» викласти в нових редакціях.
  2.  У зв’язку із внесеними змінами викласти та затвердити Статут в новій редакції (додається).
3.  Уповноважити  в.о.  директора  Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки Каховської районної ради Херсонської області Задворну Олену Володимирівну підписати Статут в новій редакції та вчинити  дії згідно чинного законодавства  для проведення його державної реєстрації.
4. Внести зміни до примірної структуру та граничної чисельності  працівників Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки Каховської районної ради Херсонської області, викласти та затвердити її у новій редакції (додається).

 

Заступник голови комісії                                             В.І.Любак

 

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТІЙНА ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ
З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЕТИКИ,
ЗАКОННОСТІ І ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ
ОРГАНАМИ ТА ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ
ВИСНОВКИ І РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 05.06.2018р.
Про внесення змін до  Статуту
комунальної установи «Каховська районна
 об’єднана бібліотека ім. Братана»
та затвердження його у новій редакції

 

 

         Розглянувши лист Каховської районної державної адміністрації від 27.04.2018р. № 01-15-339/0/18/612-101, лист КУ «Каховська районна  об’єднана бібліотека ім. Братана» від 04.05.2018р. №54, керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» комісія
         РЕКОМЕНДУЄ:
          1. Внести зміни до Статуту комунальної установи «Каховська районна  об’єднана бібліотека ім. Братана» (у новій редакції) (далі – Статут), затвердженого рішенням  Х  сесії Каховської районної ради VII скликання від 17.11.2016р. №148, а саме :
        1.1. Пункт 2.1. Статуту викласти  в наступній редакції: «2.1. Засновником КУ КРОББ є Каховська районна рада(далі - Засновник), яка представляє спільні інтереси територіальних громад Каховського району та на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» делегує Каховській районній державній адміністрації Херсонської області функції управління та контролю за виконанням завдань та обов’язків, покладених на КУ КРОББ.
Відповідно до статті 15 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» КУ КРОББ перебуває в управлінні Каховської районної державної адміністрації Херсонської області.
Засновник здійснює фінансування, матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі, обладнання, встановлює їх статус.»
1.2. Доповнити розділ 2. «Організаційні основи діяльності КУ КРОББ» пунктом наступного змісту : « 2.2.  КУ КРОББ підпорядковується Засновнику з усіх питань діяльності,  відділу культури Каховської районної державної адміністрації Херсонської області (далі - Відділ культури) в межах делегованих повноважень.», змінивши відповідно нумерацію пунктів цього розділу.
1.3. Пункт 3.5.1. викласти в наступній редакції: «3.5.1. Затверджувати за погодженням з начальником Відділу культури Правила користування КУ КРОББ та Правила внутрішнього трудового розпорядку.»
 1.4. Пункт 3.5.2. доповнити реченням наступного змісту:  «Головною формою планування та організації діяльності КУ КРОББ є власні річні і поточні плани роботи. Річний план роботи затверджується начальником Відділу культури.»
1.5. Пункт 3.6. «КУ КРОББ зобов’язана» доповнити пунктом 3.6.6. наступного змісту: «3.6.6. Забезпечувати цільове використання закріпленого за КУ КРОББ майна та виділених бюджетних коштів.»
1.6. Розділ 4. «Управління КУ КРОББ» викласти наступним чином:
  «4.1. Контроль за реалізацією КУ КРОББ державної політики в галузі культури здійснює Каховська районна державна адміністрація Херсонської області відповідно до повноважень, делегованих їй Каховською районною радою.
Відділ культури є головним розпорядником бюджетних коштів КУ КРОББ. Начальник Відділу культури безпосередньо здійснює контроль за напрямками  діяльності КУ КРОББ.
Директор КУ КРОББ здійснює свою діяльність за обов’язковим погодженням  начальника Відділу культури з наступних питань:
- встановлення надбавок, доплат до посадових окладів, надання щорічних основних та додаткових відпусток, надання допомоги на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових питань працівникам КУ КРОББ;
- подання особистих заяв на ім’я голови районної ради для отримання розпорядження на відпустку, відрядження, заохочення та надання матеріальної допомоги на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових питань.
4.2. Управління КУ КРОББ здійснює директор, який призначається на посаду рішенням сесії районної ради на підставі результатів конкурсу шляхом укладання з ним контракту. Звільняється директор рішенням сесії районної ради, а у міжсесійний період за розпорядженням голови районної ради з підстав, визначених законодавством, з послідуючим затвердженням такого розпорядження на сесії.
На період тимчасової відсутності директора його обов’язки виконує працівник установи згідно посадової інструкції, який призначається розпорядженням голови районної ради за письмовим поданням директора.
4.3. Директор КУ КРОББ в межах своїх повноважень:
4.3.1. Здійснює керівництво колективом, забезпечує раціональний добір і розстановку кадрів, створює належні умови для підвищення фахового рівня працівників;
4.3.2. Організовує виробничий процес;
4.3.3. Забезпечує дотримання вимог санітарно-гігієнічних та протипожежних норм, техніки безпеки;
4.3.4.Організовує виконання кошторису доходів і видатків КУ КРОББ, укладає угоди з юридичними та фізичними особами, у встановленому порядку відкриває рахунки в органах Державного казначейства;
4.3.5.Представляє установу у всіх підприємствах, установах та організаціях незалежно від форми власності, відповідає перед Засновником та Відділом культури за результати діяльності установи;
4.3.6. Приймає на роботу та звільняє працівників сільських бібліотек за погодженням відповідного сільського голови;
4.3.7. Видає в межах своєї компетенції накази, які обов’язкові для всіх працівників установи;
4.3.8. Користується правом розпоряджатися коштами за цільовим призначенням за погодженням з начальником Відділу культури.
4.3.9. Несе персональну відповідальність за результати фінансово – господарської діяльності установи;
4.3.10. Вирішує питання заохочення та накладання дисциплінарних стягнень на працівників установи в установленому порядку.»
2. У зв’язку із внесеними змінами викласти та затвердити Статут в новій редакції (додається).
3.  Уповноважити директора комунальної установи «Каховська  районна об’єднана бібліотека ім. Братана» Денисюк Валентину Петрівну підписати Статут в новій редакції та вчинити  дії згідно чинного законодавства  для проведення його державної реєстрації.
4. Рішення Х сесії Каховської районної ради VII скликання від 17.11.2016р. №148 « Про внесення змін до статуту комунальної установи «Каховська  районна об’єднана бібліотека ім. Братана» вважати таким, що втратило чинність.
5. Внести зміни до примірної структуру та граничної чисельності  працівників комунальної установи «Каховська  районна об’єднана бібліотека ім. Братана», викласти та затвердити її у новій редакції.
 

 

Заступник голови комісії                                       В.І.Любак

 

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТІЙНА ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ
З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЕТИКИ,
ЗАКОННОСТІ І ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ
ОРГАНАМИ ТА ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ
ВИСНОВКИ І РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 05.06.2018р.
 
Про   затвердження  Положення
про конкурс на посаду керівника
закладу загальної середньої освіти,
який є  об’єктом  спільної
комунальної власності територіальних
громад  Каховського району

 

         Розглянувши лист Каховської райдержадміністрації від 30.03.2018 року № 17-01-10/347, лист начальника відділу освіти Каховської райдержадміністрації від 29.03.2018 №2.01-20/318, у зв’язку із набранням чинності наказу Міністерства освіти і науки України  від 28.03.2018 № 291 «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» комісія
        
РЕКОМЕНДУЄ:
      1. Затвердити     Положення   про конкурс на посаду керівника закладу загальної     середньої       освіти, який є     об’єктом  спільної комунальної власності територіальних   громад  Каховського району  згідно додатку. 

 

 

Заступник голови комісії                                               В.І.Любак

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТІЙНА ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ
З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЕТИКИ,
ЗАКОННОСТІ І ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ
ОРГАНАМИ ТА ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ
ВИСНОВКИ І РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 05.06.2018р.
 
Про  затвердження Порядку призначення
і звільнення з посад керівників підприємств,
установ, закладів, організацій – об’єктів
спільної власності територіальних громад
Каховського району

 

          З метою забезпечення прозорої кадрової політики та запровадження єдиного підходу при підборі претендентів на посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій, що є об’єктами спільної власності територіальних громад Каховського району,  демократизації та відкритості системи призначення керівників і посилення їх відповідальності , керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» комісія
         РЕКОМЕНДУЄ:
         1. Затвердити Порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Каховського району згідно додатку.
         2. Керівникам підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Каховського району привести документи  у відповідність до вищезазначеного Порядку.

 

 

Заступник голови комісії                                               В.І.Любак

 

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТІЙНА ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ
З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЕТИКИ,
ЗАКОННОСТІ І ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ
ОРГАНАМИ ТА ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ
ВИСНОВКИ І РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 05.06.2018р.
 
Про скасування рішення  ХVІ  сесії
районної ради VІІ скликання від
02.06.2017р. № 270 «Про врегулювання
конфлікту інтересів головного лікаря
Каховської ЦРЛ Віттіх О.О.»
 
 
 
У зв’язку з прийняттям рішення ХХІ сесії районної ради VІІ скликання від 21.12.2017р. № 416 «Про скасування рішення ХІХ сесії районної ради  VІІ скликання  від 06.10.2017р. № 313 «Про врегулювання конфлікту інтересів головного лікаря Каховської ЦРЛ Віттіх О.О.», на підставі листа Національного агентства з питань запобігання корупції від 13.12.2017р. №44-11/46015/17, яким рішення від 02.06.2017р. № 270 визнано неправомірним, керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» комісія
         РЕКОМЕНДУЄ:
        1. Скасувати рішення  ХVІ  сесії районної ради VІІ скликання від 02.06.2017р. №270 «Про врегулювання конфлікту інтересів головного лікаря Каховської ЦРЛ Віттіх О.О.».

 

Заступник голови комісії                                                       В.І.Любак

Друк