header

Засідання постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації

ПРОТОКОЛ 
засідання постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності, етики,
законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації
23.02.2018 р.
10 год. 00 хв.
РБК ім. Фрунзе

 

 Присутні члени комісії:
1.    Бойко О.О. – голова комісії,
2.    Любак В.І. – заступник голови комісії;
3.    Петрусь Ю.Л. ;
4.    Альгеєр Н.В.;
5.    Бардук Д.П.
 
Відсутні члени комісії:
1. Шило Н.Г. – секретар комісії; 
2. Кліменко С.С.
 
Інші присутні та запрошені:
-         Джепаров Е.Т. – в.о. керівника Каховської місцевої прокуратури;
-         Третьяк А.Л. – начальник Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області;
-         Кононович О. М. – начальник відділу районної ради;
-         Куриляк Д.М. – заступник головного лікаря Каховської ЦРЛ;
-         Коршун Ю.С. – юрист Каховської ЦРЛ;
-         Капустіна Н.О. та інші мешканці міста Каховка у кількості 6 осіб.
          
 
 
Голова  комісії Бойко О.О. оголосив, що із 7 членів комісії присутні 5, а отже  кворум для голосування та прийняття рішень є, запропонував  розпочати засідання комісії.
ГОЛОСУВАЛИ:ЗА – одноголосно
ВИРІШИЛИ: розпочати засідання комісії.
 Голова  комісії оголосив

 

ПОРЯДОК   ДЕННИЙ :
 
1. Про стан законності в Каховському районі, заходи її зміцнення та результати діяльності Каховської місцевої прокуратури за 2017 рік (у порядку інформації)
Доп.:   Джепаров Емір Тальатович – в.о. керівника Каховської місцевої  прокуратури.
 
2. Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Каховського району та результати діяльності Каховського відділу поліції Головного управління національної поліції в Херсонській області за 2017 рік ( у порядку інформації).                
Доп.:  Третьяк Андрій Леонідович – начальник Каховського відділу поліції.
 
3. Про  звільнення головного лікаря Каховської ЦРЛ Віттіх О.О.
Доп.:  Бойко О.О. – голова постійної депутатської  комісії.              
 
 
По першому питанню
СЛУХАЛИ: Джепарова Е.Т., який проінформував про стан законності в Каховському районі, заходи її зміцнення та результати діяльності Каховської місцевої прокуратури за 2017 рік.
ГОЛОСУВАЛИ:ЗА – одноголосно.
ВИРІШИЛИ:  проект рішення «Про  стан законності в Каховському районі, заходи її зміцнення та результати діяльності Каховської місцевої прокуратури за 2017 рік ( в порядку інформації) » винести на розгляд сесії районної ради.

 

По другому питанню
СЛУХАЛИ: Третьяка А.Л., який проінформував про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Каховського району та результати діяльності Каховського відділу поліції Головного управління національної поліції в Херсонській області за 2017 рік.
ГОЛОСУВАЛИ:ЗА – одноголосно.
ВИРІШИЛИ:  проект рішення « Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Каховського району та результати діяльності Каховського відділу поліції Головного управління національної поліції в Херсонській області за 2017 рік ( у порядку інформації)» винести на розгляд сесії районної ради.

 

По третьому питанню
СЛУХАЛИ: Бойко О.О., який  наголосив на необхідності врегулювання конфлікту інтересів головного лікаря Каховської центральної районної лікарні Віттіх О.О. Він нагадав, що дане питання неодноразово розглядалося комісією та сесією. На минулому засіданні комісія зробила  висновок про неможливість врегулювання конфлікту інтересів Віттіх О.О. інакше, ніж шляхом звільнення. Однак порядок звільнення головного лікаря, регламентований статутом Каховської центральної районної лікарні,  передбачав наявність погодження на звільнення Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації. Дана норма втратила чинність у зв’язку зі змінами в законодавстві, тому на 23 сесії районної ради було прийнято рішення про внесення змін до статуту Каховської ЦРЛ, в результаті чого порядок звільнення головного лікаря приведено у відповідність до вимог чинного законодавства.
        На  теперішній час Віттіх О.О. перебуває на лікарняному, тому його звільнення рішенням сесії є неможливим до його виходу на роботу відповідно до ч.4 ст. 40 Кодексу законів про працю. З метою  врегулювання конфлікту інтересів Віттіх О.О.   є доцільним доручити голові районної ради Тертичній Т.С. видати відповідне розпорядження про звільнення головного лікаря з послідуючим затвердженням його на сесії після  виходу Віттіх О.О. на роботу.
         Крім того, Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженим постановою КМУ від 27.12.2017р. № 1094, встановлено, що  з моменту виникнення вакантної посади керівника комунального  закладу охорони здоров’я протягом трьох робочих днів  орган управління повинен прийняти рішення про проведення конкурсу. Такі стислі строки та чітко регламентована процедура проведення конкурсу вимагає оперативності у прийнятті рішень,  що можливо забезпечити шляхом надання відповідних повноважень голові районної ради.
      З метою дотримання вище зазначених вимог чинного законодавства проект рішення про звільнення Віттіх О.О. було доопрацьовано.  
      Бойко О.О. запропонував внести додаткові поправки до проекту рішення, а саме:
-         змінити назву проекту рішення на наступну «Про врегулювання конфлікту інтересів головного лікаря Каховської ЦРЛ Віттіх О.О. шляхом його звільнення»;
-         доповнити преамбулу проекту рішення фразою «Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1094»;
-         доповнити п. 2. проекту рішення фразою наступного змісту : « та призначення виконуючим обов’язки головного лікаря Каховської центральної районної лікарні (далі – Каховська ЦРЛ) штатного працівника закладу - заступника  головного лікаря з медичної частини адміністративно-управлінського персоналу Каховської ЦРЛ Мазур Олену Борисівну.»;
-         доповнити п. 3., вказавши після фрази «виконуючому обов’язки головного лікаря Каховської ЦРЛ» прізвище та ініціали Мазур О.Б.
-         доповнити п. 4.  реченням  наступного змісту: « Подати відповідні розпорядження на узгодження постійній комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації.»
      Бойко О.О. поставив на голосування  відповідний проект рішення з урахуванням поправок.
ГОЛОСУВАЛИ: ЗА - одноголосно.
ВИРІШИЛИ:  проект рішення «Про врегулювання конфлікту інтересів головного лікаря Каховської ЦРЛ Віттіх О.О. шляхом його звільнення» винести на розгляд сесії районної ради.

 

 

 Голова комісії                                                                                О.О.Бойко
 

 

 

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА  
ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
постійна депутатська комісія з питань депутатської діяльності, етики, 
законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації
ВИСНОВКИ  І  РЕКОМЕНДАЦІЇ
 
від  23.02.2018р.
 
Про стан законності в Каховському районі,
заходи її зміцнення та результати діяльності
Каховської місцевої прокуратури за 2017 рік
(у порядку інформації)
 
 

 

             Заслухавши інформацію про стан законності в Каховському районі, заходи її зміцнення та результати діяльності Каховської місцевої прокуратури за 2017 рік, керуючись  ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» комісія
 
РЕКОМЕНДУЄ :
 
            1. Інформацію  про стан законності в Каховському районі, заходи її зміцнення та результати діяльності Каховської місцевої прокуратури за 2017 рік прийняти до відома.

 

 

Голова комісії                                                                                О.О.Бойко

 

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА  
ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
постійна депутатська комісія з питань депутатської діяльності, етики,
законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації
ВИСНОВКИ  І  РЕКОМЕНДАЦІЇ
 
від  23.02.2018р.

 

Про стан боротьби зі злочинністю, охорони
громадськогопорядку на території Каховського
району та результати діяльності Каховського
відділу поліції Головного управління національної
поліції в Херсонській області за 2017 рік
( у порядку інформації).
 
 

 

 

           Заслухавши інформацію про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Каховського району та результати діяльності Каховського відділу поліції Головного управління національної поліції в Херсонській області за 2017 рік, керуючись  ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» комісія
 
РЕКОМЕНДУЄ :
 
         1.  Інформацію   про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Каховського району та результати діяльності Каховського відділу поліції Головного управління національної поліції в Херсонській області за 2017 рік  прийняти до відома

 

 

Голова комісії                                                                                О.О.Бойко

 

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА  
ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
постійна депутатська комісія з питань депутатської діяльності, етики,
законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації
ВИСНОВКИ  І  РЕКОМЕНДАЦІЇ
 
від  23.02.2018р.

 

Про врегулювання конфлікту інтересів
головного лікаря Каховської ЦРЛ Віттіх О.О.
шляхом його звільнення

 

 

            На підставі листа Департаменту моніторингу дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції Національного агентства з питань запобігання корупції від 24.01.2018р. № 44-11/3400/18, подання голови Каховської районної державної адміністрації від 27.12.2017р. № 16-01-15/1444, у зв’язку з наявністю конфлікту інтересів в діяльності головного лікаря Каховської ЦРЛ Віттіх О.О., що має постійний характер іне може бути врегульований шляхом усунення його від виконання завдання, вчинення дій, прийняття рішення чи участі в його прийнятті, обмеження доступу до інформації, перегляду повноважень та функцій, застосування зовнішнього контролю або переведення на іншу посаду, позбавлення приватного інтересу, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації, Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1094, керуючись ст.ст. 28,29,34 Закону України «Про запобігання корупції», ст. ст. 36, 40 Кодексу законів про працю України,  ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада
 
РЕКОМЕНДУЄ:
 
 
1. Врегулювати конфлікт інтересів головного лікаря Каховської центральної районної лікарні Віттіх О.О. шляхом  його звільнення з займаної посади за п.9 ч.1 ст. 36 Кодексу законів про працю України на підставі ч.2 ст. 34 Закону України «Про запобігання корупції» у порядку згідно чинного законодавства.
   
2.  Враховуючи те, що на момент прийняття даного рішення Віттіх О.О. відсутній на робочому місці у зв’язку із тимчасовою втратою працездатності, що відповідно ч. 4 ст. 40 Кодексу законів про працю унеможливлює його звільнення з дати прийняття рішення, уповноважити голову районної ради Тертичну Т.С. видати розпорядження про звільнення Віттіх О.О. після його виходу на роботу та призначення виконуючим обов’язки головного лікаря Каховської центральної районної лікарні(далі – Каховська ЦРЛ) штатного працівника закладу - заступника  головного лікаря з медичної частини адміністративно-управлінського персоналу Каховської ЦРЛ Мазур Олену Борисівну.
  
3.  Зобов’язати Віттіх О.О. після видачі розпорядження про його звільнення передати виконуючому обов’язки головного лікаря Каховської ЦРЛ Мазур О.Б. документи та матеріальні цінності за актом приймання-передачі згідно чинного законодавства.
Виконуючому обов’язки головного лікаря Каховської ЦРЛ Мазур О.Б. надати копію зазначеного акту до районної ради. 
 
4. Уповноважити голову районної ради Тертичну Т.С. видати розпорядження про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Каховської ЦРЛ  та створення відповідної конкурсної комісії у строк та в порядку згідно чинного законодавства.
Подати відповідні розпорядження на узгодження постійній комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації.

 

 

Голова комісії                                                                                   О.О.Бойко
 

Надрукувати