header

Засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району

П Р О Т О К О Л
засідання  постійної депутатської  комісії  районної ради з питань управління спільною власністю
територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району

 

30.05.2017 року
09.00 год.
каб.№328

 

Члени комісії: 
Репілевський Данило Едуардович  - голова комісії
Шматенко Анатолій Олексійович
Обушний Олександр Володимирович
Романчук Сергій Вікторович
Запрошені: Бондаренко Ю.Г. - директор КУ «Каховський районний центр сім’ї,   дітей та молоді»;
                     Скрипніченко К.А. - юрисконсульт  Каховського районного центру  первинної медико-санітарної допомоги .
ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:
1. Про вибори заступника голови комісії.
Доп.: Репілевський Д.Е. - голова комісії.
        
2. Про затвердження висновку  незалежної оцінки вартості нежитлового приміщення, загальною площею 18,48 кв.м. за адресою м. Каховка, вул. Соборності,15,  яке обліковується на балансі Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.
Доп.: Скрипніченко Катерина Анварівна - юрисконсульт  Каховського   районного центру первинної медико-санітарної допомоги.      
 
3. Про надання дозволу КУ «Каховський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді»  на передачу основних засобів та інших матеріальних цінностей в позичку.
Доп.: Бондаренко Юлія Генадієвна - директор КУ «Каховський районний  центр сім’ї, дітей та молоді».
                           
4. Про надання дозволу Каховській центральній районній лікарні бути орендодавцем окремо визначеного майна спільної власності територіальних громад Каховського району.
Доп.: Оніщенко М.П. - головний спеціаліст районної ради.
        
5. Про врегулювання відносин між Каховською районною радою та Зеленопідською і Тавричанською сільськими об’єднаними територіальними громадами щодо укладання Додаткових угод  до договорів про оперативне управління комунальним майном територіальних громад Каховського району.
Доп.: Оніщенко М.П. - головний спеціаліст районної ради.
6. Про розгляд листа Чорнянської сільської ради від 24.03.2017 р. №141  та відповідного рішення ХІХ сесії Чорнянської сільської ради VIІ скликання від 22.03.2017 р. №251.
Доп.: Оніщенко М.П. - головний спеціаліст районної ради.
7. Про Порядок поділу та передачі майна, що є спільною власністю територіальних громад Каховського району, у комунальну власність Зеленопідської та Тавричанської сільських об’єднаних територіальних громад .
Доп.: Оніщенко М.П. - головний спеціаліст районної ради.
 
 
1. СЛУХАЛИ: Репілевського Д.Е. - про вибори заступника голови комісії.
ВИРІШИЛИ: обрати заступником голови постійної комісії районної ради з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів район  Обушного Олександра Володимировича.
        
2. СЛУХАЛИ: Скрипниченко К.А. - про затвердження висновку  незалежної оцінки вартості нежитлового приміщення, загальною площею 18,48 кв.м. за адресою м. Каховка, вул. Соборності,15,  яке обліковується на балансі Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.
         ВИСТУПИЛИ: Репілевський Д.Е., Шматенко А.О.
         ВИРІШИЛИ: проект рішення винести на сесію для затвердження.
        
3. СЛУХАЛИ: Бондаренко Ю.Г. - про надання дозволу КУ «Каховський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді»  на передачу основних засобів та інших матеріальних цінностей в позичку.
         ВИСТУПИЛИ: Шматенко А.О.
         ВИРІШИЛИ: проект рішення винести на сесію для затвердження.      
        
4. СЛУХАЛИ: Оніщенко М.П. -  про надання дозволу Каховській центральній районній лікарні бути орендодавцем окремо визначеного майна спільної власності територіальних громад Каховського району.  
         ВИРІШИЛИ: проект рішення винести на сесію для затвердження.
        
5. СЛУХАЛИ: Оніщенко М.П. - про врегулювання відносин між Каховською районною радою та Зеленопідською і Тавричанською сільськими об’єднаними територіальними громадами щодо укладання Додаткових угод  до договорів про оперативне управління комунальним майном територіальних громад Каховського району.
         ВИРІШИЛИ: проект рішення винести на сесію для затвердження.
        
6. СЛУХАЛИ: Оніщенко М.П. - Про розгляд листа Чорнянської сільської ради від 24.03.2017 р. №141  та відповідного рішення ХІХ сесії Чорнянської сільської ради VIІ скликання від 22.03.2017 р. №251. 
         ВИРІШИЛИ: 1. Звернутися до головного розпорядника коштів з метою з’ясування можливості передачі краєзнавчого музею села Чорнянка у комунальну власність Чорнянської сільської територіальної громади, оскільки він є структурним підрозділом КУ «Каховський районний краєзнавчий музей».
         2. Для розгляду питання передачі майна, яке обліковується на балансі КУ «Каховський районний краєзнавчий музей» у власність Чорнянської сільської  територіальної громади на баланс Чорнянської сільської ради, надати до Каховської районної ради наступні документи:
         - лист відповідної ради про порушення клопотання та рішення про надання згоди на прийняття майна;
          - згода у письмовій формі від балансоутримувачів майна;
         - відомість про майно, яке пропонується передати за даними бухгалтерського обліку (назва об’єкту, інвентарний (номенклатурний) номера, первісна (переоцінена) вартість, рік випуску (побудови)).
        
7. СЛУХАЛИ : Оніщенко М.П. - про Порядок поділу та передачі майна, що є спільною власністю територіальних громад Каховського району, у комунальну власність Зеленопідської та Тавричанської сільських об’єднаних територіальних громад .
         ВИРІШИЛИ: проект рішення винести на сесію для затвердження.
        

 

 

Голова постійної комісії                                                      Д.Е.Репілевський

 

 
КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ,
БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ
ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ
 
від 30.05.2017р.

 

 
Про Порядок поділу та передачі майна, що є
спільною власністю територіальних громад
Каховського району, у комунальну власність
Зеленопідської та Тавричанської сільських
об’єднаних територіальних громад
 
 

 

         У зв’язку зі створенням на території Каховського району добровільних об’єднаних територіальних громад, з метою вирішення  проблемних питань щодо розподілу та передачі майна, що є спільною власністю територіальних громад району, у комунальну власність Зеленопідської та Тавричанської сільських об’єднаних територіальних громад, на виконання рішення  VІ сесії районної ради VІІ скликання від 26.05.2016 року № 72 та рішення Х сесії районної ради VІІ скликання від 17.11.2016 року № 154, керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія
Р Е К О М Е Н Д У Є:
        
         1.  Затвердити Порядок поділу та передачі майна, що є спільною власністю територіальних громад Каховського району, у комунальну власність Зеленопідської та Тавричанської сільських об’єднаних територіальних громад згідно додатку.
       
                                                                     

 

Голова постійної комісії                                                      Д.Е.Репілевський

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ, БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ
ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ
 
від 30.05.2017р.

 

 
Про врегулювання відносин між Каховською
районною радою та Зеленопідською і Тавричанською
сільськими об’єднаними територіальними громадами
щодо укладання Додаткових угод  до договорів про
оперативне управління комунальним майном
територіальних громад Каховського району

 

 
 
         У зв’язку зі створенням на території Каховського району добровільних об’єднаних територіальних громад, з метою вирішення  питання щодо використання внутрішньогосподарської меліоративної мережі та дощувальних машин «Фрегат» в межах діючого законодавства в умовах децентралізації, керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія
 
Р Е К О М Е Н Д У Є:

 

1. З метою вирішення питання щодо використання внутрішньогосподарської меліоративної мережі та дощувальних машин «Фрегат» в умовах децентралізації звернутися до Державного агентства водних ресурсів України для отримання відповідних роз’яснень.
  2. З метою недопущення зриву зрошувального сезону на період врегулювання відносин між Каховською районною радою та Зеленопідською і Тавричанською сільськими об’єднаними територіальними громадами  укласти Додаткові угоди  про внесення змін до договорів про оперативне управління комунальним майном територіальних громад Каховського району від 15.04.2008р. №1,  від 18.04.2008р. №7, від 23.04.2008р. №12,  від 29.04.2008 р. № 15,   терміном на 6 місяців з 24.06.2017р. по 23.12.2017р.
3. Уповноважити голову районної ради Тертичну Т.С. підписати вище зазначені Додаткові угоди.
4. Припинити роботу тимчасової комісії, створеної рішенням ХІІ сесії районної ради VII скликання від 23.12.2016р. № 181.
 
 
 
Голова постійної комісії                                                      Д.Е.Репілевський

 

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ
ГРОМАД РАЙОНУ, БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ
ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 30.05.2017р.
Про надання дозволу КУ «Каховський
районний центр соціальних служб для сім’ї,
дітей та молоді»  на передачу основних
засобів та інших матеріальних цінностей
в позичку
        
 
 
         Розглянувши клопотання КУ «Каховський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді»  від 27.02.2017 року №64, від 04.04.2017 р. №140 про передачу основних засобів та інших матеріальних цінностей в строкове безоплатне користування,  керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія
Р Е К О М Е Н Д У Є:
         1. Надати дозвіл КУ «Каховський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» на передачу в строкове безоплатне користування основних засобів та інших матеріальних цінностей, які перебувають на балансі установи, терміном на 2 роки, а саме:
         1.1. КУ «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»:
         - Ноутбук НР655, 2012 року придбання, балансовою вартістю 3433 грн. 00 коп.;
         - Шафи платтяні - 2 шт., 2012 року придбання, балансовою вартістю 700 грн. 00 коп. кожна;
         - Столи письмові - 2 шт., 2012 року придбання, балансовою вартістю 600 грн. 00 коп. кожен;
         - Стільці - 4 шт., 2012 року придбання, балансовою вартістю 150 грн. 00 коп. кожен;
         - Принтер Canon МР 230, 2012 року придбання, балансовою вартістю 493 грн. 00 коп.
         1.1.1. Створити комісію (згідно додатку №1) і забезпечити приймання-передачу основних засобів та інших матеріальних цінностей в строкове безоплатне користування згідно чинного законодавства України.
         1.2. Управлінню соціального захисту населення Каховської райдержадміністрації:
         - Ноутбуки НР 655 - 2 шт., 2012  року придбання, балансовою вартістю 3433 грн. 00 коп. кожен;
         - Принтери Canon 230 - 2 шт., 2012 року придбання, балансовою вартістю 492 грн. 50 коп. кожен.
         1.2.1.Створити комісію (згідно додатку №2) і забезпечити приймання-передачу основних засобів та інших матеріальних цінностей в строкове безоплатне користування згідно чинного законодавства України.
         1.3. Службі у справах дітей Каховської райдержадміністрації Херсонської області:
         - Ноутбук НР 655, 2012 року придбання, балансовою вартістю 3433 грн.;
         - Ноутбук НР 655, 2012 року придбання, балансовою вартістю 3433 грн.;
         - Ноутбук НР 655, 2012 року придбання, балансовою вартістю 3433 грн.;
         - Шафи платтяні - 4 шт., балансовою вартістю 700,00 грн. кожна;
         - Столи письмові - 4 шт., балансовою вартістю 600,00 грн. кожний;
         - Стільці офісні - 8 шт., 2012 року придбання, балансовою вартістю 150,00 грн. кожний;
         - Принтери Canon МР 230 - 3 шт., 2012 року придбання, балансовою вартістю 493,00 грн. кожний.
         1.3.1. Створити комісію (згідно додатку №3) і забезпечити приймання-передачу основних засобів та інших матеріальних цінностей в строкове безоплатне користування згідно чинного законодавства України.
         1.4. Управлінню економічного розвитку та цивільного захисту Каховської райдержадміністрації:
         - Ноутбук НР 655, 2012 року придбання, балансовою вартістю 3433 грн.;
         - Ноутбук НР 655, 2012 року придбання, балансовою вартістю 3433 грн.
         1.4.1. Створити комісію (згідно додатку №4) і забезпечити приймання-передачу основних засобів та інших матеріальних цінностей в строкове безоплатне користування згідно чинного законодавства України.

 

Голова постійної комісії                                                      Д.Е.Репілевський
 ДОДАТОК №1
С К Л А Д
комісії для здійснення приймання-передачі основних засобів та інших матеріальних
цінностей в строкове безоплатне користування
        
        
         Голова комісії:
Любак В.І.    - керуючий справами районної ради               
         Члени комісії:
 Репілевський Д.Е.   - голова комісії з питань управління  спільною власністю територіальних   громад району, будівництва,                          транспорту, водозабезпечення та   газифікації   населених пунктів району;  
Бондаренко Ю.Г. - директор КУ «Каховський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей   та     молоді»;
Львова І.В.  - головний спеціаліст-бухгалтер КУ  «Каховський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді»;
Атаманова  Ю.П.  - в.о.директора КУ «Каховський   районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»;
Порошина Г.П.   - головний бухгалтер КУ «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

 

Керуючий справами районної ради                                                              В.І.Любак
                                                                                    
                                                                                    
 
ДОДАТОК №2
                               
С К Л А Д
комісії для здійснення приймання-передачі основних засобів та інших матеріальних цінностей в строкове безоплатне користування
        
        
         Голова комісії:
Любак В.І.   - керуючий справами районної ради               
         Члени комісії:
 Репілевський Д.Е.  - голова комісії з питань управління  спільною власністю територіальних громад району, будівництва,                         транспорту, водозабезпечення та газифікації   населених пунктів району;  
Бондаренко Ю.Г. - директор КУ «Каховський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей   та  молоді»;
Львова І.В.  - головний спеціаліст-бухгалтер КУ  «Каховський районний центр  соціальних служб для сім’ї, дітей та  молоді»;
Трач А.М. -  головний спеціаліст сектору з питань планово-фінансової роботи та бух.обліку управління соціального  захисту населення Каховської РДА;
Шестопалова Ж.І.   -  головний спеціаліст з нагляду за   додержанням вимог пенсійного законодавства управління соціального  захисту населення Каховської РДА;
Володіна І.А.  - головний державний соціальний  інспектор управління соціального   захисту населення  Каховської РДА.

 

 

Керуючий справами районної ради                                                     В.І.Любак
                                                                                    
                                                                                             
 
ДОДАТОК №3
С К Л А Д
комісії для здійснення приймання-передачі основних засобів та інших матеріальних
цінностей в строкове безоплатне користування
        
        
         Голова комісії:
Любак В.І.    - керуючий справами районної ради               
         Члени комісії:
 Репілевський Д.Е.    - голова комісії з питань управління  спільною власністю територіальних громад району, будівництва,                         транспорту, водозабезпечення та газифікації   населених пунктів району;  
Бондаренко Ю.Г.   - директор КУ «Каховський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей    та молоді»;
Львова І.В. - головний спеціаліст-бухгалтер КУ  «Каховський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та  молоді»;
Нелюбіна Н.С.   - начальник служби у справах дітей  Каховської райдержадміністрації  Херсонської області;
Юдіна Ю.О.  - головний спеціаліст служби у справах дітей   Каховської райдержадміністрації   Херсонської області.

 

Керуючий справами районної ради                                             В.І.Любак
ДОДАТОК №4
С К Л А Д
комісії для здійснення приймання-передачі основних засобів та інших матеріальних
цінностей в строкове безоплатне користування
        
        
         Голова комісії:
Любак В.І.  - керуючий справами районної ради               
         Члени комісії:
 Репілевський Д.Е.  - голова комісії з питань управління  спільною власністю територіальних  громад району, будівництва,                         транспорту, водозабезпечення та  газифікації   населених пунктів району;  
Бондаренко Ю.Г.  - директор  КУ «Каховський районний  центр соціальних служб для сім’ї, дітей    та молоді»;
Львова І.В.   - головний спеціаліст-бухгалтер КУ «Каховський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та   молоді»;
Сбітнєв О.В. - начальник управління економічного розвитку та цивільного захисту Каховської райдержадміністрації;
Зубач О.В.  - головний спеціаліст  управління  економічного розвитку та цивільного захисту Каховської райдержадміністрації;
Даниленко І.А. - завідувач сектору містобудування та  архітектури управління економічного  розвитку та цивільного захисту Каховської   райдержадміністрації.

 

Керуючий справами районної ради                                                        В.І.Любак

 

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ,
БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ
ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 30.05.2017р.

 

Про затвердження висновку  незалежної
оцінки вартості нежитлового приміщення
загальною площею 18,48 кв.м. за адресою
м.Каховка, вул.Соборності,15,  яке обліковується
на балансі Каховського районного центру
первинної медико-санітарної допомоги
        
         Розглянувши клопотання КЗ «Каховський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» від 14.03.2017 р. №329,  висновок незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад Каховського району та рецензію на звіт про незалежну оцінку  вартості нежитлового приміщення загальною  площею 18,48 кв.м., яке розташоване на другому поверсі двоповерхової будівлі дитячої поліклініки за адресою м.Каховка, вул.Соборності,15,  обліковується  на балансі комунального закладу, керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія
 
Р Е К О М Е Н Д У Є :
         1. Затвердити висновок незалежної оцінки вартості нежитлового приміщення, загальною  площею 18,48 кв.м.,  яке розташоване на другому поверсі двоповерхової будівлі дитячої поліклініки за адресою м.Каховка, вул.Соборності,15, обліковується  на балансі КЗ «Каховський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» і є спільною власністю територіальних громад Каховського району у сумі  61452,00 грн.  (шістдесят одна тисяча чотириста п’ятдесят  дві грн. 00 коп.).

 

Голова постійної комісії                                                      Д.Е.Репілевський

 

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ
ГРОМАД РАЙОНУ, БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ
ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 30.05.2017р.
Про приймання-передачу основних засобів
з балансу Волинської сільської ради
на баланс Каховської районної ради
        
         Розглянувши клопотання Волинської сільської ради від 01.03.2017  р. №58/28  про передачу дощувальних машин «Фрегат», які є спільною власністю територіальних громад Каховського району, з балансу  Волинської сільської ради на баланс Каховської районної ради,  відповідне рішення ХІХ сесії  Волинської сільської ради VІІ скликання від 21.02.2017 р. №149,  керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія
 
Р Е К О М Е Н Д У Є:
         1. Прийняти з балансу Волинської сільської ради на баланс Каховської районної ради основні засоби, а саме:
         - дощувальна машина «Фрегат» 454-100, заводський №6697, 1976 року випуску;
         - дощувальна машина «Фрегат» 394-80, заводський №7921, 1977 року випуску;
         - дощувальна машина «Фрегат» 454-100, заводський №3708, 1975 року випуску.
         2. Створити комісію згідно додатку  і забезпечити приймання-передачу основних засобів відповідно до чинного законодавства  України.
Голова постійної комісії                                                      Д.Е.Репілевський

 

 

ДОДАТОК

 

С К Л А Д
комісії для здійснення приймання-передачі основних
        
        
         Голова комісії:
- Любак В.І.  - керуючий справами районної ради               
         Члени комісії:
- Репілевський Д.Е.   - голова комісії з питань управління   спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту,
водозабезпечення та газифікаціїнаселених пунктів району;  
- Нізкіх А.Г.  - Волинський сільський голова;
- Жизнєва Н.М. - головний бухгалтер Волинської   сільської ради;
- Афанасьєва О.В.  - головний бухгалтер районної ради;
- Мажара Н.Л.  - головний спеціаліст з бухгалтерського  обліку  та звітності районної ради;
- Оніщенко М.П. - головний спеціаліст районної ради з  питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району.
                                                         

 

Керуючий справами  районної ради                                                                                В.І.Любак

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ,
БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ
ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 30.05.2017р.

 

Про надання дозволу Каховській центральній
районній лікарні бути орендодавцем окремо
визначеного майна спільної власності
територіальних громад Каховського району

 

         Розглянувши листи  Каховської центральної районної лікарні  від 18.04.2017 р. №405, від 21.04.2017 р. №417 про надання дозволу бути орендодавцем окремо визначеного майна, яке обліковується на балансі установи і є спільною власністю територіальних громад Каховського району, відповідний лист  КЗ «Каховський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» від 14.04.2017 р. №502, керуючись  ст.47, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія
 

РЕКОМЕНДУЄ:

1. Надати   дозвіл Каховській центральній районній лікарні бути орендодавцем окремо визначеного майна строком на 2 роки 11 місяців, а саме:
1.1. Приміщення загальною площею 773,7 кв.м. на другому поверсі в будівлі головного корпусу Каховської центральної районної лікарні за адресою м.Каховка, вул.Велика Куликовська,73.
1.2. Гараж (із глиняної цегли), площею 29,3 кв.м. та 28,75 кв.м., за адресою м.Каховка, вул.Велика Куликовська,73.
1.3. ½  частина гаражу, який опалюється, із ремонтною базою, площею 35,15 кв.м., за адресою м.Каховка, вул.Велика Куликовська,73.
1.4. Гараж в господарському комплексі, площею 25,8 кв.м.
1.5. Денний стаціонар, площею 367,06 кв.м.
1.6. АЗПСМ №1 (поліклініка за адресою м.Каховка, вул.Михайла Жука,36), загальною площею 1432,7 кв.м.:
1.6.1. Підвал, загальною площею 360,5 кв.м., в т.ч.: пральня - 22 кв.м.; фасувальна - 20,2 кв.м.; складські приміщення - 45,5 кв.м.; кабінет завгоспа - 12,7 кв.м.; побутові приміщення для персоналу АГЧ - 25,6 кв.м.; кімната для засідань - 74,5 кв.м.;  туалет - 12 кв.м.; коридори - 148 кв.м.
1.6.2. І поверх, загальною площею 521,8 кв.м., в т.ч.: фізкабінет - 224,1 кв.м.; кабінет №15 - 16,2 кв.м.; маніпуляційний кабінет - 27,1 кв.м.; бухгалтерія - 46 кв.м.; туалет - 2,2 кв.м.; реєстратура - 27,7 кв.м.; кабінет №1 - 13,2 кв.м.; реєстратура - 8,14 кв.м.; туалет - 13,11 кв.м.; коридори - 118,5 кв.м.; гардеробна - 8,75 кв.м.; сходова клітина - 16,8 кв.м.
1.6.3. ІІ поверх, загальною площею 537,1 кв.м., в т.ч.: оглядовий (жіночій) кабінет - 16,3 кв.м.; кабінет головної медичної сестри - 15,7 кв.м.; стерилізаційна - 8 кв.м.; онко кабінет - 13,8 кв.м.; медичний склад - 27,1 кв.м.; оглядовий (чоловічий кабінет) - 14,3 кв.м.; кабінет №40 - 15,4 кв.м.; терапевтичний кабінет - 174,2 кв.м.; кабінет №20 - 28,2 кв.м.; кабінет №21 - 16,5 кв.м.; коридори, рекреація - 178,4 кв.м.; сходова клітина- 17,2 кв.м.; туалет - 12 кв.м.
1.6.4. ІІІ поверх: кабінет №66 -  13,3 кв.м.
         2.  Доручити  головному лікарю Каховської центральної районної лікарні заключити  договори оренди  майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району  з комунальним закладом «Каховський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» згідно чинного законодавства України.

 

Голова постійної комісії                                                                  Д.Е.Репілевський 

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ,
БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ
ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 30.05.2017р.
Про списання основних засобів
з балансу Каховської районної ради
        

 

Враховуючи підтверджуючі документи, керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія
 
Р Е К О М Е Н Д У Є :
 
         1. Дозволити Каховській районній раді списати з балансу основні засоби, які непридатні для подальшої експлуатації, а саме:
         - дощувальна машина «Фрегат» 454-100, заводський №6697, 1976 року випуску;
         - дощувальна машина «Фрегат» 394-80, заводський №7921, 1977 року випуску;
         - дощувальна машина «Фрегат» 454-100, заводський №3708, 1975 року випуску.
         2. Зобов’язати балансоутримувача провести списання основних засобів згідно чинного законодавства України.
        

 

Голова постійної комісії                                                      Д.Е.Репілевський

Друк