header

Засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів

ПРОТОКОЛ  № 10
Засідання постійної депутатської комісії  з питань
агропромислового комплексу,  охорони навколишнього середовища
та раціонального використання земельних і природних ресурсів

30.05.2017 р.

09.00 каб. 321    

                                                                                                  

Присутні :  1. Нижеголенко Михайло Олександрович    – секретар  комісії

                  2. Проценко Володимир Вікторович            – член комісії

                  3. Кифорук Юрій Андрійович                       – член комісії

                  4. Свиридовський Валерій Миколайович     – член комісії  

                  5. Сущенко Юрій Валентинович                  – член комісії  

                  6.Червоний Олександр Васильович              – член комісії  

                  

Відсутні :   1. Буренко Володимир Васильович              – голова комісії

        Запрошені: Пилипенко Вікторія Вікторівна заступник начальника управління   держгеокадастру в Каховському районі.

                    

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки  для підготовки лота для продажу права оренди, площею  49,0197 га, за зверненням МПП«Агро-Експерт», за межами населених пунктів на території Червоноперекопської сільської ради.
              Доповідає:  Пилипенко Вікторія Вікторівна заступник начальника   управління держгеокадастру в Каховському районі.
2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки  для підготовки лота для продажу права оренди, площею   51,1800 га, за зверненням МПП«Агро-Експерт», за межами населених пунктів на території Червоноперекопської сільської ради.
              Доповідає:  Пилипенко Вікторія Вікторівна заступник начальника управління держгеокадастру в Каховському районі.
3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки  для підготовки лота для продажу права оренди, площею  54,4000 га, за зверненням МПП«Агро-Експерт», за межами населених пунктів на території Заозерненської сільської ради.
              Доповідає:  Пилипенко Вікторія Вікторівна заступник начальника   управління держгеокадастру в Каховському районі.
4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки  для підготовки лота для продажу права оренди, площею   69,7001 га, за зверненням МПП«Агро-Експерт», за межами населених пунктів на території Новокам’янської  сільської ради.
              Доповідає:  Пилипенко Вікторія Вікторівна заступник начальника управління держгеокадастру в Каховському районі.
5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки  для підготовки лота для продажу права оренди, площею   87,7276 га, за зверненням МПП«Агро-Експерт», за межами населених пунктів на території Дмитрівської сільської ради.

              Доповідає:  Пилипенко Вікторія Вікторівна заступник начальника  управління держгеокадастру в Каховському районі.

    

Слухали з першого питання Пилипенко Вікторію Вікторівну – заступника начальника управління держгеокадастру в Каховському районі «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки  для підготовки лота для продажу права оренди, площею 49,0197 га, за зверненням  МПП«Агро-Експерт», за межами населених пунктів на території Червоноперекопської сільської ради».
Вирішили: Одноголосно запропонували сесії районної ради затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки  для підготовки лота для продажу права оренди, площею 49,0197 га, за зверненням  МПП«Агро-Експерт», за межами населених пунктів на території Червоноперекопської сільської ради.
Слухали з другого питання  Пилипенко Вікторію Вікторівну – заступника начальника управління держгеокадастру в Каховському районі «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки  для підготовки лота для продажу права оренди, площею 51,1800 га, за зверненням  МПП«Агро-Експерт», за межами населених пунктів на території Червоноперекопської сільської ради».
Вирішили: Одноголосно запропонували сесії районної ради затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки  для підготовки лота для продажу права оренди, площею 51,1800 га, за зверненням  МПП«Агро-Експерт», за межами населених пунктів на території Червоноперекопської сільської ради.
Слухали з третього питання  Пилипенко Вікторію Вікторівну – заступника начальника управління держгеокадастру в Каховському районі «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки  для підготовки лота для продажу права оренди, площею  54,4000 га, за зверненням МПП«Агро-Експерт», за межами населених пунктів на території Заозерненської сільської ради».
Вирішили: Одноголосно запропонували сесії районної ради затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки  для підготовки лота для продажу права оренди, площею  54,4000 га, за зверненням МПП«Агро-Експерт», за межами населених пунктів на території Заозерненської сільської ради.
Слухали з четвертого питання  Пилипенко Вікторію Вікторівну – заступника начальника управління держгеокадастру в Каховському районі «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки  для підготовки лота для продажу права оренди, площею 69,7001 га, за зверненням МПП«Агро-Експерт», за межами населених пунктів на території Новокам’янської  сільської ради».
Вирішили: Одноголосно запропонували сесії районної ради затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки  для підготовки лота для продажу права оренди, площею 69,7001 га, за зверненням МПП«Агро-Експерт», за межами населених пунктів на території Новокам’янської  сільської ради.
Слухали з п’ятого питання  Пилипенко Вікторію Вікторівну – заступника начальника управління держгеокадастру в Каховському районі «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки  для підготовки лота для продажу права оренди, площею 87,7276 га, за зверненням МПП«Агро-Експерт», за межами населених пунктів на території Дмитрівської сільської ради».
Вирішили: Одноголосно запропонували сесії районної ради затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки  для підготовки лота для продажу права оренди, площею 87,7276 га, за зверненням МПП«Агро-Експерт», за межами населених пунктів на території Дмитрівської сільської ради.
Секретар  комісії                                                    М.О.Нижеголенко
 
КАХОВСЬКА  РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ
З ПИТАНЬ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, ОХОРОНИ  НАВКЛИШНЬОГО   СЕРЕДОВИЩА

ТА РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

 
ВИСНОВКИ  ТА  РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

30.05.2017 року

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки  земельної

ділянки  для підготовки лота для продажу

права оренди, площею 49,0197 га, для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

із земель державної власності сільсько-

господарського призначення,  за зверненням  

МПП«Агро-Експерт», за межами населених

пунктів на території Червоноперекопської

сільської ради

 

 

 

         Розглянувши лист МПП «Агро-Експерт» від 02.03.2017р. № 33, технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки для підготовки лота для продажу права оренди, площею 49,0197 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Червоноперекопської сільської ради Каховського району Херсонської області і висновок державної експертизи землевпорядної документації від 21.02.2017р. № 36, керуючись ст. 23 Закону «Про оцінку земель»  та ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія                                  

Р Е К О М Е Н Д У Є:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки для підготовки лота для продажу права оренди, площею 49,0197 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Червоноперекопської сільської ради Каховського району Херсонської області.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить   129343,89 гривень (сто двадцять дев’ять тисяч триста сорок три гривні)                89 коп.

 

Секретар  комісії                                                    М.О.Нижеголенко    

КАХОВСЬКА  РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ
З ПИТАНЬ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, ОХОРОНИ  НАВКЛИШНЬОГО   СЕРЕДОВИЩА

ТА РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

 
ВИСНОВКИ  ТА  РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

30.05.2017 року

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки  земельної

ділянки  для підготовки лота для продажу

права оренди, площею 51,1800 га, для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

із земель державної власності сільсько-

господарського призначення,  за зверненням  

МПП«Агро-Експерт», за межами населених

пунктів на території Червоноперекопської

сільської ради

 

 

 

Розглянувши лист  МПП «Агро-Експерт» від 12.01.2017р. № 34, технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки для підготовки лота для продажу права оренди, площею 51,1800 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Червоноперекопської сільської ради Каховського району Херсонської області і висновок державної експертизи землевпорядної документації від 21.02.2017р. № 35, керуючись ст. 23 Закону «Про оцінку земель»  та ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія                                   

 

Р Е К О М Е Н Д У Є:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки для підготовки лота для продажу права оренди, площею 51,1800 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Червоноперекопської сільської ради Каховського району Херсонської області.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить
227876,87 гривень (двісті двадцять сім тисяч вісімсот сімдесят шість гривень) 87 коп.

 

 

Секретар  комісії                                                    М.О.Нижеголенко

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ
З ПИТАНЬ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, ОХОРОНИ  НАВКЛИШНЬОГО   СЕРЕДОВИЩА
ТА РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ
 
ВИСНОВКИ  ТА  РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

30.05.2017 року

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки  земельної

ділянки  для підготовки лота для продажу

права оренди, площею 54,4000 га, для ведення

фермерського господарства із земель державної

власності сільськогосподарського призначення,

за зверненням МПП«Агро-Експерт», за межами

населених пунктів на території Заозерненської

сільської ради

 

 

 

Розглянувши лист  МПП «Агро-Експерт» від 02.03.2017р. № 36, технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки для підготовки лота для продажу права оренди, площею 54,4000 га,    для ведення фермерського господарства із земель державної власності сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Заозерненської сільської ради, Каховського району, Херсонської області і висновок державної експертизи землевпорядної документації  від 21.02.2017р. № 37, керуючись ст. 23 Закону «Про оцінку земель» та ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія                                  

 

Р Е К О М Е Н Д У Є:

         1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки для підготовки лота для продажу права оренди, площею 54,4000 га,  для ведення фермерського господарства із земель державної власності сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Заозерненської сільської ради, Каховського району, Херсонської області.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить   154524,08 гривень (сто п’ятдесят чотири тисячі п’ятсот двадцять чотири гривні) 08 коп.

 

 

 

Секретар  комісії                                                    М.О.Нижеголенко 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ
З ПИТАНЬ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, ОХОРОНИ  НАВКЛИШНЬОГО   СЕРЕДОВИЩА
ТА РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ
 
ВИСНОВКИ  ТА  РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

30.05.2017 року

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки  земельної

ділянки  для підготовки лота для продажу

права оренди, площею 69,7001 га, для ведення

фермерського господарства із земель державної

власності сільськогосподарського призначення,

за зверненням МПП«Агро-Експерт», за межами

населених пунктів на території Новокам’янської 

сільської ради

 

 

 

         Розглянувши лист  МПП «Агро-Експерт» від 02.03.2017р. № 35, технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки для підготовки лота для продажу права оренди, площею 69,7001га,   для ведення фермерського господарства із земель державної власності сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Новокам’янської сільської ради, Каховського району, Херсонської області і висновок державної експертизи землевпорядної документації від 21.02.2017р. № 33, керуючись ст. 23 Закону «Про оцінку земель» та ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія                                   

 

Р Е К О М Е Н Д У Є:

  1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки для підготовки лота для продажу права оренди, площею 69,7001га, для ведення фермерського господарства із земель державної власності сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Новокам’янської сільської ради, Каховського району, Херсонської області.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 1761143,09 гривень (один мільйон сімсот шістдесят одна тисяча сто сорок три гривні) 09 коп.

 

 

 

Секретар  комісії                                                    М.О.Нижеголенко

КАХОВСЬКА  РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ
З ПИТАНЬ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, ОХОРОНИ  НАВКЛИШНЬОГО   СЕРЕДОВИЩА
ТА РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ
 
ВИСНОВКИ  ТА  РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

30.05.2017 року

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки  земельної

ділянки  для підготовки лота для продажу

права оренди, площею 87,7276 га, за

зверненням МПП«Агро-Експерт», за межами

населених пунктів на території Дмитрівської

сільської ради

 

 

 

Розглянувши лист  МПП «Агро-Експерт» від 02.03.2017р. № 37, технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки для підготовки лота для продажу права оренди, площею 87,7276 га для ведення фермерського господарства із земель державної власності сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Дмитрівської сільської ради, Каховського району, Херсонської області і висновок державної експертизи землевпорядної документації
від 21.02.2017р. № 34, керуючись ст. 23 Закону «Про оцінку земель» та ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія    

 

Р Е К О М Е Н Д У Є:

  1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки для підготовки лота для продажу права оренди, площею 87,7276 га, для ведення фермерського господарства із земель державної власності сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Дмитрівської сільської ради, Каховського району, Херсонської області.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить
4184899,85 гривень (чотири мільйона сто вісімдесят чотири тисячі вісімсот дев’яносто дев’ять гривень) 85 коп.

 

 

 

Секретар  комісії                                                    М.О.Нижеголенко

 

Друк