header

Засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району

П Р О Т О К О Л

засідання  постійної депутатської  комісії  районної ради з питань управління спільною власністю територіальних громад району,

будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району

 

26.01.2017 року

10.00 год. 

РБК ім.Фрунзе

 

 

Члени комісії:  

Репілевський Данило Едуардович - голова комісії

Довбня Юрій Григорович - заступник голови комісії

Балакірський Микола Миколайович - секретар комісії

Шматенко Анатолій Олексійович

Обушний Олександр Володимирович

Романчук Сергій Вікторович

 

Запрошені:

- Любак В.І. - керуючий справами районної ради;

- Оніщенко М.П. - головний спеціаліст районної ради

- Кисельова Жанна Іванівна - головний редактор КП «Редакція газети  «Каховська зоря»;

- Нечпал Анна Леонідівна  - начальник юридичного відділу апарату Каховської райдержадміністрації;

- Сегляник Ігор Володимирович - Коробківський сільський голова.

Пристуні:

Трудовий колектив КП «Редакція газети «Каховська зоря»

 

 

1. Про надання в оренду ТОВ «Каховська стоматологічна поліклініка» нерухоме майно, яке розташоване за адресами: м.Каховка, вул.Соборності,15а (вул.Леніна,15-а) та м.Каховка, вул.Соборності,13 (вул.Леніна,13).

Доп.: Оніщенко М.П. - головний спеціаліст районної ради.

2. Про розгляд листа Зеленопідської сільської ради від 28.12.2016 р. №938  щодо передачі майна із спільної власності територіальних громад Каховського району у комунальну власність Зеленопідської сільської об’єднаної територіальної громади Херсонської області та відповідного рішення І сесії Зеленопідської сільської ради VІІІ скликання від 23.12.2016 р. №5.

Доп.: Оніщенко М.П - головний спеціаліст районної ради.

3. Про розгляд листа Тавричанської сільської ради від 11.01.2017 р. №6  та відповідного рішення ІІ сесії Тавричанської сільської ради І скликання від 05.01.2017 р. №17.

Доп.: Оніщенко М.П. - головний спеціаліст районної ради.

4. Про розгляд заяв, які надійшли до Каховської районної ради щодо надання в оренду приміщень та підвального приміщення, які розташовані за адресою м.Каховка, вул.Соборності,11 (вул.Леніна,11), а саме:

-  від КП «Редакція газети «Каховська зоря» від 30.11.2016 р. №104, від 11.01.2017 р. №1 «Про надання в оренду 10 кабінетів та підвального приміщення (загальна площа з урахуванням технічної і підвального приміщення 311,39 кв.м.);

- від  Каховської районної державної адміністрації від 13.12.2016 р. №08-01-08/1304 «Про надання в оренду підвального приміщення для використання в якості захисної споруди цивільного захисту району» та від16.12.2016 р. №03-01-15/1320, від 22.12.2016 р. №03-01-15/1383 «Про надання в оренду приміщень для розташування Центру надання адміністративних послуг, державного реєстратора, державного реєстратора прав на нерухоме майно та зберігання архівних документів»;

Доп.: Оніщенко М.П. - головний спеціаліст районної ради.

1. СЛУХАЛИ: Оніщенко М.П.  - про надання в оренду ТОВ «Каховська стоматологічна поліклініка» нерухоме майно, яке розташоване за адресами: м.Каховка, вул.Соборності,15а (вул.Леніна,15-а) та м.Каховка, вул.Соборності,13 (вул.Леніна,13).

ВИРІШИЛИ: проект рішення винести на сесію для затвердження.

2. СЛУХАЛИ: Оніщенко М.П. -  про розгляд листа Зеленопідської сільської ради від 28.12.2016 р. №938  щодо передачі майна із спільної власності територіальних громад Каховського району у комунальну власність Зеленопідської сільської об’єднаної територіальної громади Херсонської області та відповідного рішення І сесії Зеленопідської сільської ради VІІІ скликання від 23.12.2016 р. №5.

Рішенням ХІІ сесії Каховської районної ради VІІ скликання від 23.12.2016 р. №181 «Про створення тимчасової комісії» створено комісію щодо вивчення питання відносин між Каховською районною радою та створеними сільськими об’єднаними територіальними громадами в частині управління майном спільної власності територіальних громад Каховського району, також Каховською районною радою надіслано відповідний лист від 05.01.2017 р. №1-1.26/04  до Херсонського офісу реформ (копія додається)

ВИСТУПИЛИ: Довбня Ю.Г.

ВИРІШИЛИ:Повернутись до розглянути питання щодо передачі майна із спільної власності територіальних громад Каховського району у комунальну власність Зеленопідської сільської об’єднаної територіальної громади Херсонської області після  з’ясування порядку відносин між Каховською районною радою та Зеленопідською сільською об’єднаною територіальною громадою в частині управління майном спільної власності територіальних громад Каховського району.

3. СЛУХАЛИ: Оніщенко М.П. -  про розгляд листа Тавричанської сільської ради від 11.01.2017 р. №6  та відповідного рішення ІІ сесії Тавричанської сільської ради І скликання від 05.01.2017 р. №17.

Рішенням ХІІ сесії Каховської районної ради VІІ скликання від 23.12.2016 р. №181 «Про створення тимчасової комісії» створено комісію щодо вивчення питання відносин між Каховською районною радою та створеними сільськими об’єднаними територіальними громадами в частині управління майном спільної власності територіальних громад Каховського району, також Каховською районною радою надіслано відповідний лист від 05.01.2017 р. №1-1.26/04  до Херсонського офісу реформ (копія додається)

ВИРІШИЛИ:Повернутись до розглянути питання щодо передачі майна із спільної власності територіальних громад Каховського району у комунальну власність Тавричанської сільської об’єднаної територіальної громади Херсонської області після  з’ясування порядку відносин між Каховською районною радою та Тавричанською  сільською об’єднаною територіальною громадою в частині управління майном спільної власності територіальних громад Каховського району.

4. СЛУХАЛИ:Оніщенко М.П. - Про розгляд заяв, які надійшли до Каховської районної ради щодо надання в оренду приміщень та підвального приміщення, які розташовані за адресою м.Каховка, вул.Соборності,11 (вул.Леніна,11), а саме:

-  від КП «Редакція газети «Каховська зоря» від 30.11.2016 р. №104, від 11.01.2017 р. №1 «Про надання в оренду 10 кабінетів та підвального приміщення (загальна площа з урахуванням технічної і підвального приміщення 311,39 кв.м.);

- від  Каховської районної державної адміністрації від 13.12.2016 р. №08-01-08/1304 «Про надання в оренду підвального приміщення для використання в якості захисної споруди цивільного захисту району» та від16.12.2016 р. №03-01-15/1320, від 22.12.2016 р. №03-01-15/1383 «Про надання в оренду приміщень для розташування Центру надання адміністративних послуг, державного реєстратора, державного реєстратора прав на нерухоме майно та зберігання архівних документів».

ВИСТУПИЛИ: Кисельова Ж. І. -  В комунальному підприємстві  КП «Редакція газети «Каховська зоря» згідно з штатним розкладом працює  14 осіб, ще з однією особою ми співпрацюємо за цивільно-правовим договором. Потреба в 10 кабінетах обґрунтовується необхідністю розмістити в них усіх працівників таким чином, щоб робочий процес був задовільним і технічні працівники не перебували в одному кабінеті з журналістами. Тому КП «Редакція газети   «Каховська зоря» наполягає на укладанні договору оренди та той же самий строк на тих же самих умовах нежитлові приміщення, які складаються з десяти кабінетів, частини технічних приміщень та підвального приміщення, загальною площею 311,39 кв.м., розташовані за адресою м.Каховка, вул.Соборності,11 (вул.Леніна,11).

Нечпал А.Л. - Каховська районна державна адміністрація звернулась до Каховської районної ради  з проханням надати в оренду підвальне приміщення для використання в якості захисної споруди цивільного захисту району  та приміщення для розташування Центру надання адміністративних послуг, державного реєстратора, державного реєстратора прав на нерухоме майно та зберігання архівних документів.

  Відповідно до ПКМУ від 01.08.2013 р. №588 для розташування Центру надання адміністративних послуг є свої норми, а саме: Центр розміщується в центральній частині міста/селища або іншому зручному для суб'єктів звернення місці з розвинутою транспортною інфраструктурою. 

Приміщення центру поділяється на відкриту та закриту частини.

У відкритій частині здійснюється прийом, консультування, інформування та обслуговування суб'єктів звернення працівниками центру. Суб'єкти звернення мають безперешкодний доступ до такої частини центру.

Відкрита частина включає:

сектор прийому;

сектор інформування;

сектор очікування;

сектор обслуговування.

Відкрита частина розміщується на першому або другому поверсі будівлі.

Закрита частина призначена виключно для опрацювання документів, пошти, надання консультацій з використанням телефонного зв'язку, а також збереження документів, справ, журналів обліку/реєстрації (розміщення архіву).

Вхід до закритої частини центру суб'єктам звернення забороняється.

Закрита частина може розміщуватися на інших поверхах, ніж відкрита частина.

Сектор прийому облаштовується при вході до приміщення центру. У ньому здійснюється загальне інформування та консультування суб'єктів звернення з питань роботи центру.

Сектор інформування облаштовується з метою ознайомлення суб'єктів звернення з порядком та умовами надання адміністративних послуг.

Сектор очікування розміщується в просторому приміщенні, площа якого визначається залежно від кількості осіб, які звертаються до центру протягом дня, та облаштовується в достатній кількості стільцями, кріслами тощо.

Сектор обслуговування повинен бути утворений за принципом відкритості розміщення робочих місць. 

Площа секторів очікування та обслуговування повинна бути достатньою для забезпечення зручних та комфортних умов для прийому суб'єктів звернення і роботи адміністраторів центру.

Загальна площа секторів очікування та обслуговування становить для:

центрів, які утворюються при міських радах міст обласного - не менш як 70 кв. метрів;

інших центрів - не менш як 50 кв. метрів.

Каховська райдержадміністрація звертається з проханням до депутатів районної ради позитивно розглянути їх питання, так як розміщення ЦНАПу в центрі міста відповідає нормам ПКМУ від 01.08.2013 р. №588 та більш зручніше для мешканців району ніж теперішнє розташування ЦНАПу за адресою м.Каховка, вул.Я.Мудрого,18 (Червоноармійська,18).

Сегляник І.В. - До мене як до сільського голови надходять скарги від мешканців села Коробки про незручне розташування  Центру надання адміністративних послуг та неякісне обслуговування. Ми з моїми колегами сільськими головами будемо писати лист на Каховську райдержадміністрацію про прийняття необхідних заходів для забезпечення якісного обслуговування мешканців району   з надання адміністративних послуг, як того вимагає чинне законодавство України.

Кисельова Ж.І. - просимо Вас передати в оренду на той же самий строк, на тих же самих умовах нежитлові приміщення, які складаються з десяти кабінетів, частини технічних приміщень та підвального приміщення, загальною площею 311,39 кв.м., розташовані в м.Каховка по вул.Леніна (Соборності) буд.11, та укласти з редакцією газети «Каховська зоря», відповідно до Закону, договір оренди вищевказаних приміщень, оскільки саме в цих приміщеннях розташовується на сьогоднішній день редакція газети «Каховська зоря».

Шматенко А.О. - я за те щоб КП «Редакція газети «Каховська зоря» надати в оренду на той же самий строк, на тих же самих умовах нежитлові приміщення, які складаються з десяти кабінетів, частини технічних приміщень та підвального приміщення, загальною площею 311,39 кв.м., розташовані в м.Каховка по вул.Леніна (Соборності) буд.11

ВИРІШИЛИ: розгляд даного питання винести на сесію.

ГОЛОСУВАЛИ: За - 5. Проти - 1.

 

 

 

Голова постійної комісії Д.Е.Репілевський

 

Секретар постійної комісії М.М.Балакірський

 

 

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ,

БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ 

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 26.01.2017р.

 

Про надання в оренду ТОВ «Каховська стоматологічна 

поліклініка» нерухоме майно, яке розташоване за адресами:

м.Каховка, вул.Соборності,15а (вул.Леніна,15-а)

та м.Каховка, вул.Соборності,13 (вул.Леніна,13).

 

 

У зв’язку із закінченням вивчення результатів конкурсу на об’єкти оренди нерухомого майна за адресами: м.Каховка, вул.Соборності,15а (вул.Леніна,15а) та м.Каховка вул.Соборності,13 (вул.Леніна,13), що перебувають у спільній власності територіальних громад Каховського району та обліковуються на балансі Каховської районної ради,  розглянувши протоколи засідання конкурсної комісії  від 05.01.2017 р. №1,2, затверджені розпорядженням голови районної ради від 06.01.2017 р. №2, керуючись  ст.47, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

Р Е К О М Е Н Д У Є:

1. Надати в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Каховська стоматологічна поліклініка» в особі директора Захарченка Дмитра Володимировича, строком на 2 роки 11 місяців, нежитлову будівлю, стоматологічної поліклініки загальною площею 425,7 кв.м. за адресою м.Каховка, вул.Соборності,15а  (вул.Леніна,15а).

2. Надати в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Каховська стоматологічна поліклініка» в особі директора Захарченка Дмитра Володимировича, строком на 2 роки 11 місяців, нежилі приміщення стоматологічної поліклініки вбудовані в багатоквартирному житловому будинку загальною площею 329 кв.м. за адресою м.Каховка вул.Соборності,13 (вул.Леніна,13).  

3. Доручити голові районної ради Тертичній Т.С.  підписати договори оренди нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району, з ТОВ «Каховська стоматологічна поліклініка» в особі директора Захарченка Д.В. з 03.01.2017 року.

 

 

 

Голова постійної комісії                                                              Д.Е.Репілевський  

 

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ,

БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 26.01.2017р.

 

Про розгляд листа Тавричанської сільської ради 

від 11.01.2017 р. №6  та відповідного рішення 

ІІ сесії Тавричанської сільської ради І скликання 

від 05.01.2017 р. №17.

 

 

Розглянувши лист  Тавричанської сільської ради від 11.01.2017 р. №6 щодо передачі майна із спільної власності територіальних громад Каховського району у комунальну власність Тавричанської сільської об’єднаної територіальної громади Херсонської області, а саме внутрігосподарську меліоративну мережу та ДМ «Фрегат», які обліковуються на балансі Тавричанської, Заозерненської, Дудчинської сільських рад, відповідне рішення ІІ сесії Таричанської сільської ради І скликання від 05.01.2017 р. №17, враховуючи рішення ХІІ сесії Каховської районної ради VІІ скликання від 23.12.2016 р. №181 «Про створення тимчасової комісії»,  лист від 05.01.2017 р. №1-1.26/04 надісланий Каховською районною радою до Херсонського офісу реформ (копія додається), керуючись  ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія 

Р Е К О М Е Н Д У Є:

1. Повернутись до розглянути питання щодо передачі майна із спільної власності територіальних громад Каховського району у комунальну власність Тавричанської сільської об’єднаної територіальної громади Херсонської області після  з’ясування порядку відносин між Каховською районною радою та Тавричанською  сільською об’єднаною територіальною громадою в частині управління майном спільної власності територіальних громад Каховського району.

 

 

 

Голова постійної комісії Д.Е.Репілевський

 

 

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ,

БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 26.01.2017р.

 

Про розгляд листа Зеленопідської сільської 

ради від 28.12.2016 р. №938  щодо передачі 

майна із спільної власності територіальних 

громад Каховського району у комунальну 

власність Зеленопідської сільської об’єднаної 

територіальної громади Херсонської області та

 відповідного рішення І сесії Зеленопідської 

сільської ради VІІІ скликання від 23.12.2016 р. №5

 

 

Розглянувши лист  Зеленопідської сільської ради від 28.12.2016 р. №938  щодо передачі майна із спільної власності територіальних громад Каховського району у комунальну власність Зеленопідської сільської об’єднаної територіальної громади Херсонської області та відповідне рішення І сесії Зеленопідської сільської ради VІІІ скликання від 23.12.2016 р. №5, враховуючи рішення ХІІ сесії Каховської районної ради VІІ скликання від 23.12.2016 р. №181 «Про створення тимчасової комісії»,  лист від 05.01.2017 р. №1-1.26/04 надісланий Каховською районною радою до Херсонського офісу реформ (копія додається), керуючись  ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія 

Р Е К О М Е Н Д У Є:

1. Повернутись до розглянути питання щодо передачі майна із спільної власності територіальних громад Каховського району у комунальну власність Зеленопідської сільської об’єднаної територіальної громади Херсонської області після  з’ясування порядку відносин між Каховською районною радою та Зеленопідською сільською об’єднаною територіальною громадою в частині управління майном спільної власності територіальних громад Каховського району.

 

 

Голова постійної комісії Д.Е.Репілевський

 

 

 

 

 

 

 

 

Друк