header

Засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів

ПРОТОКОЛ  № 8

Засідання постійної депутатської комісії  з питань 

агропромислового комплексу,  охорони навколишнього середовища 

та раціонального використання земельних і природних ресурсів

 

26.01.2017 р.

10.00 РБК ім.Фрунзе     

     

Присутні :

1. Буренко Володимир Васильович – заст. голови комісії 

2. Нижеголенко Михайло Олександрович– секретар  комісії

3. Проценко Володимир Вікторович– член комісії

4. Кифорук Юрій Андрійович– член комісії

5. Свиридовський Валерій Миколайович– член комісії   

Відсутні :

1. Панков В’ячеслав Миколайович –  голова комісії

 

Запрошені:

Галицький Іван Олександрович – начальник управління держгеокадастру в Каховському районі.

Гречко Юрій Анатолійович – голова Тавричанчької  територіальної громади

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:          

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки  для підготовки лота для продажу права оренди, площею 107,4700 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності сільськогосподарського призначення, за зверненням МПП«Агро-Експерт» за межами населених пунктів на території Дудчинської  сільської ради, Каховського району. 

Доповідає: Галицький Іван Олександрович – начальник управління держгеокадастру в Каховському районі.

 

2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 84,8436 га, яка надається в оренду ДПДГ «Асканійське» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дудчинської сільської ради, Каховського району.

Доповідає: Галицький Іван Олександрович – начальник управління держгеокадастру в Каховському районі.

 

Слухали з першого питання Галицького Івана Олександровича – начальника управління держгеокадастру в Каховському районі «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки  для підготовки лота для продажу права оренди, площею 107,4700 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності сільськогосподарського призначення, за зверненням  МПП«Агро-Експерт» за межами населених пунктів на території Дудчинської  сільської ради, Каховського району ».

Вирішили: Одноголосно запропонували сесії районної ради затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки  для підготовки лота для продажу права оренди, площею 107,4700 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності сільськогосподарського призначення, за зверненням  МПП«Агро-Експерт» за межами населених пунктів на території Дудчинської  сільської ради, Каховського району. 

 

Слухали з другого питання   «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 84,8436 га, яка надається в оренду ДПДГ «Асканійське» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дудчинської сільської ради, Каховського району» Галицького Івана Олександровича – начальника управління держгеокадастру в Каховському районі  та Гречка Юрія Анатолійовича Тавричанського сільського голову.

Вирішили: Одноголосно направити до Тавричанської сільської ради технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 84,8436 га, яка надається в оренду ДПДГ «Асканійське» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дудчинської (на теперішній час Тавричанської) сільської ради для обстеження фактичного використання за призначенням земельної ділянки .

Тільки після обстеження земельної ділянки сільською радою рекомендувати сесії районної ради затвердити технічну документацію. 

 

 

Заступник голови комісії                      В.В.Буренко 

Секретар  комісії                                   М.О.Нижеголенко 

 

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ 

З ПИТАНЬ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, ОХОРОНИ  НАВКЛИШНЬОГО   СЕРЕДОВИЩА

ТА РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ 

 

ВИСНОВКИ  ТА  РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

26.01.2017 року

 

Про затвердження технічної документації 

з нормативної грошової оцінки  земельної 

ділянки  для підготовки лота для продажу 

права оренди, площею 107,4700 га, для ведення 

товарного сільськогосподарського виробництва 

із земель   державної власності сільсько-

господарського призначення,  за зверненням  

МПП«Агро-Експерт» за межами населених 

пунктів на території Дудчинської  

сільської ради                                                                                                                                                                                                                                   

 

 

Розглянувши лист управління держгеокадастру у Каховському районі від 03.01.2017р. № 17-2102-99.1-3/2-17, лист МПП «Агро-Експерт» від 23.11.2016 № 112, технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки для підготовки лота для продажу права оренди, площею 107,4700 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності сільськогосподарського призначення,  за межами населених пунктів на території Дудчинської сільської ради, Каховського району Херсонської області і висновок державної експертизи землевпорядної  документації від 21 листопада 2016 року № 525  та  ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія                                   

Р Е К О М Е Н Д У Є:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки для підготовки лота для продажу права оренди, площею 107,4700 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності сільськогосподарського призначення, за межами населених пунктів на території Дудчинської сільської ради, Каховського району Херсонської області.

2. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить   387 264,67 гривень (триста вісімдесят сім тисяч двісті шістдесят чотири грн. 67 коп.).

 

 

Заступник голови комісії                                                       В.В.Буренко 

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ 

З ПИТАНЬ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, ОХОРОНИ  НАВКЛИШНЬОГО   СЕРЕДОВИЩА

ТА РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ 

 

ВИСНОВКИ  ТА  РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

26.01.2017 року

 

Про затвердження технічної документації 

з нормативної грошової оцінки  земельної 

ділянки сільськогосподарського призначення 

площею 84,8436 га, яка надається в оренду 

ДПДГ «Асканійське» для ведення товарного 

сільськогосподарського виробництва, 

на території Дудчинської сільської ради 

 

 

  Розглянувши лист управління держгеокадастру у Каховському районі від 06.01.2017р. № 17-2102-99.1-19/2-17,  лист ДПДГ «Асканійське»  від 21.11.2016 № 577/1 і технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 84,8436 га, яка надається в оренду ДПДГ «Асканійське» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дудчинської сільської ради Каховського району Херсонської області, висновок державної експертизи землевпорядної  документації від 16 листопада 2016 року № 498, висновки державної експертизи землевпорядної документації від 27 липня 2016 року № 309  та  ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія  

Р Е К О М Е Н Д У Є:

1. Одноголосно направити до Тавричанської сільської ради технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 84,8436 га, яка надається в оренду ДПДГ «Асканійське» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дудчинської (на теперішній час Тавричанської) сільської ради для обстеження фактичного використання за призначенням земельної ділянки .

2. Після обстеження земельної ділянки сільською радою рекомендувати сесії районної ради затвердити технічну документацію. 

 

 

 

Заступник голови комісії                                     В.В.Буренко 

 

Друк