header

Засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів

ПРОТОКОЛ  № 4

Засідання постійної депутатської комісії  з питань

агропромислового комплексу,  охорони навколишнього середовища

та раціонального використання земельних і природних ресурсів

 

16.08.2016 р.

                                                         10.30

                                                                                                                                 

Присутні : 1. Панков В’ячеслав Миколайович                    –  голова комісії

                   2. Буренко Володимир Васильович                – заст. голови комісії

                   3. Проценко Володимир Вікторович               – член комісії

                   4. Кифорук Юрій Андрійович                         – член комісії

                        5. Свиридовський Валерій Миколайович      – член комісії   

             

Відсутні:     1. Нижеголенко Михайло Олександрович        – секретар  комісії

                    2. Сучкова Наталя Іванівна                            – член комісії                      

 

ЗЗапрошені : Галицький Іван Олександрович – начальник управління   держгеокадастру 

              Любак Володимир Іванович – керуючий справами районної ради.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:         

 

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 109.2000 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського  призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Заозерненської сільської ради .

         Доповідає: Галицький Іван Олександрович – начальник управління  держгеокадастру в Каховському районі.

2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 94.5998 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Костогризівської сільської ради.

         Доповідає: Галицький Іван Олександрович – начальник управління  держгеокадастру в Каховському районі.

3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 94.5993 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Костогризівської сільської ради.

         Доповідає: Галицький Іван Олександрович – начальник управління держгеокадастру в Каховському районі.

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 91.3003 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Костогризівської сільської ради .

         Доповідає: Галицький Іван Олександрович – начальник управління  держгеокадастру в Каховському районі.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 91.3008 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Костогризівської сільської ради .

         Доповідає: Галицький Іван Олександрович – начальник управління   держгеокадастру в Каховському районі.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 59.3992 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Костогризівської сільської ради.

         Доповідає: Галицький Іван Олександрович – начальник управління    держгеокадастру в Каховському районі.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 18,3424 га яка предається в оренду Каховській міській раді для розміщення сміттєзвалища в межах Малокаховської сільської ради та Любимівської селищної ради Каховського району.

         Доповідає: Галицький Іван Олександрович – начальник управління   держгеокадастру в Каховському районі.

8. Про Тимчасовий порядок видалення дерев та кущів за межами населених пунктів на території Каховського району. 

         Доповідає: Любак Володимир Іванович керуючий справами районної  ради.

9. Про розгляд листа Новокаховської міської громадської екологічної організації МАМА-86-Нова Каховка щодо розгляду методичних рекомендації до застосування знаків безпеки і захисту здоров'я працівників в місцях складування (знаходження) непридатних пестицидів та невизначених хімічних речовин.       

         Доповідає:   Панков В’ячеслав Миколайович голова комісії.     

 

 

Слухали з першого питання   Галицького Івана Олександровича – начальника управління  держгеокадастру в Каховському районі «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 109.2000 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського  призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Заозерненської сільської ради».

Вирішили: Одноголосно запропонували сесії районної ради затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 109.2000 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського  призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Заозерненської сільської ради.

 

Слухали з другого питання   Галицького Івана Олександровича – начальника управління  держгеокадастру в Каховському районі «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 94.5998 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Костогризівської сільської ради».

Вирішили: Одноголосно запропонували сесії районної ради затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок загальною площею 94.5998 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Костогризівської сільської ради.

 

Слухали з третього питання   Галицького Івана Олександровича – начальника управління  держгеокадастру в Каховському районі «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 94.5993 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Костогризівської сільської ради».

Вирішили: Одноголосно запропонували сесії районної ради затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок загальною площею 94.5993 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Костогризівської сільської ради.

 

Слухали з четвертого питання   Галицького Івана Олександровича – начальника управління  держгеокадастру в Каховському районі «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 91.3003 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Костогризівської сільської ради»

Вирішили: Одноголосно запропонували сесії районної ради затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок загальною площею 91.3003 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Костогризівської сільської ради.

 

Слухали з п’ятого питання  Галицького Івана Олександровича – начальника управління  держгеокадастру в Каховському районі «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 91.3008 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Костогризівської сільської ради».

Вирішили: Одноголосно запропонували сесії районної ради затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок загальною площею 91.3008 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Костогризівської сільської ради.

 

Слухали з шостого питання Галицького Івана Олександровича – начальника управління  держгеокадастру в Каховському районі «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 59.3992 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Костогризівської сільської ради».

Вирішили: Одноголосно запропонували сесії районної ради затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок загальною площею 59.3992 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Костогризівської сільської ради».

 

Слухали з сьомого питання Галицького Івана Олександровича – начальника управління  держгеокадастру в Каховському районі «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 18,3424 га яка предається в оренду Каховській міській раді для розміщення сміттєзвалища в межах Малокаховської сільської ради та Любимівської селищної ради Каховського району».

Вирішили: Одноголосно запропонували сесії районної ради затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок загальною площею 18,3424 га яка предається в оренду Каховській міській раді для розміщення сміттєзвалища в межах Малокаховської сільської ради та Любимівської селищної ради Каховського району.

 

Слухали з восьмого питання  Любака Володимира Івановича – керуючого справами районної ради «Про Тимчасовий порядок видалення дерев та кущів за межами населених пунктів на території Каховського району». 

Вирішили: Одноголосно запропонували винести проект про Тимчасовий порядок видалення дерев та кущів за межами населених пунктів на території Каховського району на наступну сесію районної ради.

 

Слухали з дев’ятого  питання Панкова В’ячеслава Миколайовича –  голову комісії «Про розгляд листа Новокаховської міської громадської екологічної організації МАМА-86-Нова Каховка щодо розгляду методичних рекомендації до застосування знаків безпеки і захисту здоров'я працівників в місцях складування (знаходження) непридатних пестицидів та невизначених хімічних речовин»

Вирішили: Одноголосно запросити представника  громадської екологічної організації "МАМА-86-Нова Каховка" для надання роз’яснень по методичних рекомендації до застосування знаків безпеки і захисту здоров'я працівників в місцях складування (знаходження) непридатних пестицидів та невизначених хімічних речовин.

 

 

 

 

Голова комісії                                                    В.М.Панков

 

Заступник голови комісії                                   В.В. Буренко               

 

 

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ

АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, ОХОРОНИ  НАВКЛИШНЬОГО   СЕРЕДОВИЩА ТА РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

 

ВИСНОВКИ  ТА  РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

16.08.2016 року

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки  земельної

ділянки загальною площею 109.2000 га для

ведення товарного сільськогосподарського

виробництва із земель сільськогосподарського

призначення державної власності, право

оренди на яку виставляється на земельні

торги у формі аукціону за зверненням

ТБ «Аграрна біржа» за межами населених

пунктів на території Заозерненської

сільської ради

 

         Розглянувши лист Товарної біржі «Аграрна біржа» від 19.05.2016  № 54 і технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 109.2000 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Заозерненської сільської ради Каховського району Херсонської області, висновок державної експертизи землевпорядної документації від 17 травня 2016 року № 171 та враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів, керуючись ст. 23 Закону «Про оцінку земель» та  ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія 

                                           

Р Е К О М Е Н Д У Е:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 109.2000 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Заозерненської сільської ради Каховського району Херсонської області.

 

  2. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 341 155, 97 грн. (триста сорок одна тисяча сто п’ятдесят п’ять гривень 97 коп.).

 

      

 

Голова постійної комісії                                             В.М.Панков

 

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ

АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, ОХОРОНИ  НАВКЛИШНЬОГО   СЕРЕДОВИЩА ТА РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

 

ВИСНОВКИ  ТА  РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

16.08.2016 року

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки  земельної

ділянки загальною площею 94.5998 га для

ведення товарного сільськогосподарського

виробництва із земель сільськогосподарського

призначення державної власності, право

оренди на яку виставляється на земельні

торги у формі аукціону за зверненням

ТБ «Аграрна біржа» за межами населених

пунктів на території Костогризівської

сільської ради

 

 

 

         Розглянувши лист Товарної біржі «Аграрна біржа» від 24.06.2016   № 69 і технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 94.5998 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Костогризівської сільської ради Каховського району Херсонської області, висновок державної експертизи землевпорядної документації від 22 червня 2016 року № 261  та  ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія 

                                           

Р Е К О М Е Н Д У Е:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 94.5998 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Костогризівської сільської ради Каховського району Херсонської області.

 

2. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить    4 563 147,30 грн. (чотири мільйона п’ятсот шістдесят три тисячі сто сорок сім гривень) 30 коп.

      

 

 

 

Голова постійної комісії                                             В.М.Панков

 

 

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ

АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, ОХОРОНИ  НАВКЛИШНЬОГО   СЕРЕДОВИЩА ТА РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

 

ВИСНОВКИ  ТА  РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

від 16.08.2016 року

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки  земельної

ділянки загальною площею 94.5993 га для

ведення товарного сільськогосподарського

виробництва із земель сільськогосподарського

призначення державної власності, право

оренди на яку виставляється на земельні

торги у формі аукціону за зверненням

ТБ «Аграрна біржа» за межами населених

пунктів на території Костогризівської

сільської ради

 

 

 

         Розглянувши лист Товарної біржі «Аграрна біржа» від 24.06.2016  № 69 і технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 94.5993 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Костогризівської сільської ради Каховського району Херсонської області, висновок державної експертизи землевпорядної документації від 22 червня 2016 року № 260   та  ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія 

                                           

Р Е К О М Е Н Д У Е:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 94.5993 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Костогризівської сільської ради Каховського району Херсонської області.

 

 

2. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить  4 487 608,49 грн. (чотири мільйона чотириста вісімдесят сім тисяч шістсот вісім гривень) 49 коп.

      

 

 

 

Голова постійної комісії                                             В.М.Панков            

 

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ

АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, ОХОРОНИ  НАВКЛИШНЬОГО   СЕРЕДОВИЩА ТА РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

  

ВИСНОВКИ  ТА  РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

 

 

16.08.2016 року

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки  земельної

ділянки загальною площею 91.3003 га для

ведення товарного сільськогосподарського

виробництва із земель сільськогосподарського

призначення державної власності, право

оренди на яку виставляється на земельні

торги у формі аукціону за зверненням

ТБ «Аграрна біржа» за межами населених

пунктів на території Костогризівської

сільської ради

 

 

 

         Розглянувши лист Товарної біржі «Аграрна біржа» від 24.06.2016  № 69 і технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 91.3003 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Костогризівської сільської ради Каховського району Херсонської області, висновок державної експертизи землевпорядної документації від 22 червня 2016 року № 258    та  ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія 

                                           

Р Е К О М Е Н Д У Е:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 91.3003 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Костогризівської сільської ради Каховського району Херсонської області.

 

2. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить    4 609 448,86 грн. (чотири мільйона шістсот дев’ять тисяч чотириста сорок вісім гривень) 86 коп.

      

 

 

 

Голова постійної комісії                                             В.М.Панков                   

 

 

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ

АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, ОХОРОНИ  НАВКЛИШНЬОГО   СЕРЕДОВИЩА ТА РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

 

ВИСНОВКИ  ТА  РЕКОМЕНДАЦІЇ 

 

 

від 16.08.2016 року

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки  земельної

ділянки загальною площею 91.3008 га для

ведення товарного сільськогосподарського

виробництва із земель сільськогосподарського

призначення державної власності, право

оренди на яку виставляється на земельні

торги у формі аукціону за зверненням

ТБ «Аграрна біржа» за межами населених

пунктів на території Костогризівської

сільської ради

 

 

 

             Розглянувши лист Товарної біржі «Аграрна біржа» від 24.06.2016  № 69 і технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 91.3008 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Костогризівської сільської ради Каховського району Херсонської області, висновок державної експертизи землевпорядної документації від 22 червня 2016 року № 263 та  ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія                                             

Р Е К О М Е Н Д У Е:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 91.3008 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за межами населених пунктів на території Костогризівської сільської ради Каховського району Херсонської області.

 

2. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить   4 629 253,68 грн. (чотири мільйони шістсот двадцять дев’ять тисяч двісті п’ятдесят три  гривні) 68 коп.

       

 

 

Голова постійної комісії                                             В.М.Панков              

 

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ

АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, ОХОРОНИ  НАВКЛИШНЬОГО   СЕРЕДОВИЩА ТА РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

 

ВИСНОВКИ  ТА  РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

 

 

від  16.08.2016 року

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки  земельної

ділянки загальною площею 59.3992 га для

ведення товарного сільськогосподарського

виробництва із земель сільськогосподарського

призначення державної власності, право

оренди на яку виставляється на земельні

торги у формі аукціону за зверненням

ТБ «Аграрна біржа» за межами населених

пунктів на території Костогризівської

сільської ради

 

 

 

             Розглянувши лист Товарної біржі «Аграрна біржа» від 24.06.2016  № 69 і технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 59.3992 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за зверненням ТБ «Аграрна біржа» за межами населених пунктів на території Костогризівської сільської ради Каховського району Херсонської області, висновок державної експертизи землевпорядної документації від 22 червня 2016 року № 262 та  ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія                                            

Р Е К О М Е Н Д У Е:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 59.3992 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону за межами населених пунктів на території Костогризівської сільської ради Каховського району Херсонської області.

 

2. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить                            3 011 736,65 грн. (три мільйони одинадцять тисяч сімсот тридцять шість гривень) 65 коп.

      

 

 

 

Голова постійної комісії                                             В.М.Панков              

 

 

 

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ

АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, ОХОРОНИ  НАВКЛИШНЬОГО   СЕРЕДОВИЩА ТА РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

 

ВИСНОВКИ  ТА  РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

16.08.2016 року

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки  земельної

ділянки загальною площею 18,3424 га,

яка передається в оренду Каховській міській

раді для розміщення сміттєзвалища в межах

Малокаховської сільської ради та Любимівської

селищної ради Каховського району

 

 

 

         Розглянувши лист Каховської міської ради  від 20.07.2016 № 02-12/3672   і технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 18,3424 га, яка передається в оренду Каховській міській раді для розміщення сміттєзвалища і розташована в межах Малокаховської сільської ради та Любимівської селищної ради Каховського району Херсонської області (кадастровий номер ділянки площею 17,4830 га – 652358500:11:008:0001, ділянки площею 0,8594 га – 6523583000:03:001:0001), висновок державної експертизи землевпорядної документації від 12 липня 2016 року № 174, керуючись ст. 23 Закону «Про оцінку земель» та  ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія                                            

Р Е К О М Е Н Д У Е:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 18,3424 га, яка передається в оренду Каховській міській раді для розміщення сміттєзвалища і розташована в межах Малокаховської сільської ради та Любимівської селищної ради Каховського району Херсонської області (кадастровий номер ділянки площею 17,4830 га – 652358500:11:008:0001, ділянки площею 0,8594 га – 6523583000:03:001:0001).

 

2. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить                            17143069 грн. (сімнадцять мільйонів сто сорок три тисячі шістдесят дев’ять) гривень.

 

 

 

Голова постійної комісії                                             В.М.Панков   

            

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ

АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, ОХОРОНИ  НАВКЛИШНЬОГО   СЕРЕДОВИЩА ТА РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

 

ВИСНОВКИ  ТА  РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

16.08.2016 року

 

 

Про   Тимчасовий порядок видалення

дерев та кущів за межами населених

пунктів на території Каховського району 

 

 

         З  метою забезпечення належного контролю за використанням об’єктів рослинного світу на території Каховського району, керуючись статтею                    6 Закону України «Про рослинний світ», Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись  ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» постійна комісія                                             

Р Е К О М Е Н Д У Е:

1. Винести проект про Тимчасовий порядок видалення дерев та кущів за межами населених пунктів на території Каховського району на наступну сесію районної ради.

 

 

 

Голова постійної комісії                                             В.М.Панков               

 

 

 

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ

АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, ОХОРОНИ  НАВКЛИШНЬОГО   СЕРЕДОВИЩА ТА РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

 

ВИСНОВКИ  ТА  РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

16.08.2016 року

 

Про розгляд методичних рекомендації

громадської організації

"МАМА-86-Нова Каховка "

з питань екологічних проблем

 

 

 

         Розглянувши лист Новокаховської міської громадської екологічної організації "МАМА-86-Нова Каховка" щодо розгляду методичних рекомендації до застосування знаків безпеки і захисту здоров'я працівників в місцях складування (знаходження) непридатних пестицидів та невизначених хімічних речовин, керуючись  ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» постійна комісія                                            

Р Е К О М Е Н Д У Е:

1. Запросити представника  громадської екологічної організації "МАМА-86-Нова Каховка" для надання роз’яснень по методичних рекомендації до застосування знаків безпеки і захисту здоров'я працівників в місцях складування (знаходження) непридатних пестицидів та невизначених хімічних речовин.

 

       

 

Голова постійної комісії                                             В.М.Панков              

 

 

Друк