header

Засідання постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації

ПРОТОКОЛ

засідання  постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності, етики,законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації

22.03.2016 р.

10.30 год. –  каб. 422

 Присутні члени комісії:

Шило  Наталя Григорівна – секретар комісії;

Петрусь  Юрій Леонідович – член комісії;

Стукан  Сергій Миколайович – член комісії;

Мартиненко  Олег Анатолійович – член комісії;

Приходько  Олексій Олексійович – член комісії.

Відсутні члени комісії:

Бойко Олександр Олександрович – голова комісії;

Хоменко  Сергій Володимирович – заступник голови комісії;

Присутні депутати:

Тертична Тетяна Станіславівна – голова районної ради;

Салтиков Валерій Миколайович – голова райдержадміністрації.

Запрошені:

1.      Прудський  Сергій Миколайович   – перший заступник  начальника Каховського відділу поліції   ГУНП.

2.       Дідковський Віталій Миколайович –   прокурор  Каховської місцевої прокуратури.

3.      Шевченко Сергій Олександрович – перший заступник голови райдержадміністрації.

4.       Сілін Іван Васильович – спеціаліст І категорії з питань охорони здоров’я райдержадміністрації.

5.       Бальошенко Інна  Павлівна - головний спеціаліст с питань внутрішньої політики райдержадміністрації.

6.      Любак Володимир Іванович – керуючий справами районної ради.

7.      Артюшкіна Людмила Андріївна  – в.о. директора  КУ «Каховський районний будинок культури ім.М.В.Фрунзе».

8.      Денисюк Валентина Петрівна – директор КУ «Каховська районна об’єднана бібліотека ім. М. І. Братана».  

9.      Чуприна Сергій Петрович – директор  КУ « Каховський районний територіальний цент соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

10.  Бондаренко Юлія Геннадіївна -   в.о. директора   Каховський районний центр  соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді

11.  Кисельова Жанна Іванівна – головний редактор КП «Редакція  газети «Каховська зоря».      

            Секретар  комісії Шило Н.Г. виступила з привітанням і пояснила, що оскільки на засіданні відсутні голова комісії та його заступник, то згідно п. 8 ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  вести засідання комісії має право її секретар. Запропонувала висловити заперечення з цього приводу. Заперечень не надійшло.

Шило Н.Г. довела до відома членам комісії та запрошеним  порядок денний наступного змісту:

1. Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Каховського району та результатах діяльності Каховського відділу поліції  Головного управління національної поліції в Херсонській області за 2015 рік       (у порядку інформації).Доп.:   Прудський  Сергій Миколайович   – перший заступник  начальника Каховського відділу поліції   ГУНП

2. Про стан законності в Каховському районі, заходи її зміцнення та результати діяльності Каховської місцевої прокуратури за 2015 рік  (у порядку інформації).Доп.:  Дідковський Віталій Миколайович прокурор  Каховської місцевої прокуратури.

3. Про затвердження Комплексної програми з організації роботи громадських формувань   з надання допомоги правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку та боротьбі зі злочинністю в Каховському районі на 2016-2020 роки.Доп.: Шевченко Сергій Олександрович – перший заступник голови

 райдержадміністрації.

4. Про затвердження районної програми «Призовна дільниця 2016 – 2020».

Доп.: Сілін Василь Іванович – спеціаліст І категоріх з питань охорони здоров’я  райдержадміністрації.

5. Про внесення змін до районної програми інформатизації в Каховському районі на 2014 – 2016 роки.

Доп.:  Бальошенко  Інна Павлівна- головний спеціаліст с питань внутрішньої політики райдержадміністрації.

6. Про затвердження Положення про комунальну установу «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» у новій редакції.

Доп.: Чуприна Сергій Петрович – директор  КУ « Каховський районний територіальний цент соціального обслуговування (надання соціальних послуг). 

      7. Про внесення змін до Положення КУ « Каховський районний будинок культури ім. М.В.Фрунзе»  у зв’язку з приєднанням Малокаховського  СБК

  Доп.:  Артюшкіна Людмила Андріївна   – в.о. директора  КУ «Каховський районний будинок   культури ім. М.В.Фрунзе».

     8. Про  внесення змін до Статуту КУ «Каховська районна об’єднана бібліотека ім.  М.І.Братана» у зв’язку з приєднанням Малокаховської сільської бібліотеки

Доп.:  Денисюк Валентина Петрівна  – директор КУ «Каховська районна об’єднана бібліотека ім. М. І. Братана».   

9. Про  затвердження  Положення про Каховський районний центр  соціальних  служб  для сім’ї, дітей та молоді  у новій редакції.

Доп.: Бондаренко Юлія Геннадіївна -   в.о. директора   Каховський районний центр  соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді

10. Про порушення клопотання перед Херсонською обласною радою щодо призупинення або внесення   змін до рішення тридцять п'ятої сесії обласної ради від 05.06.2015 № 1266 "Про проект перспективного плану  формування територіальних громад Херсонської області"

Доп.: Бойко Олександр Олександрович – депутат районної ради.

11. Щодо надання рекомендацій сільським та селищним радам Каховського району  звернутися до  Верховної   ради України із клопотанням про внесення змін до Податкового кодексу України.

Доп.: Бойко Олександр Олександрович – депутат районної ради.

12. Про схвалення тексту Угоди про співпрацю між обласною радою та районними, міськими, районними у місті радами Херсонської області.

Доп.: Любак Володимир Іванович  – керуючий справами районної ради.

13.  Про Угоду про співпрацю між районною радою та селищною, сільськими радами Каховського району Херсонської області.

Доп.: Любак В.І. – керуючий справами районної ради.

14. Про затвердження  проміжних та ліквідаційних балансів навчальних закладів, що ліквідуються як юридичні особи.

Доп.: Любак В.І. – керуючий справами районної ради.      

15. Про затвердження Положення про Грамоту та Подяку голови Каховської

районної ради.

Доп.: Любак В.І. – керуючий справами районної ради.     

16. Про Програму діяльності районної ради VII скликання та Положення про порядок відшкодування  витрат депутатам  районної ради у разі здійснення депутатських повноважень Доп.: Любак В.І. – керуючий справами районної ради.    

   17. Про розгляд питання  щодо  реформування КП «Редакція газети «Каховська 

   зоря».                Доп.: Любак В.І. – керуючий справами районної ради.

Різне :

1. Про розцінки місцевих  друкованих  засобів  масової   інформації.  

Доп.: Любак В.І. – керуючий справами районної ради.

2. Про бланк звернення депутата Каховської районної ради.

Доп.: Мартиненко Олег Анатолійович – депутат районної ради.

По першому питанню       

СЛУХАЛИ: Прудського С.М. – першого заступника  начальника Каховського відділу поліції   ГУНП, який доповів про підсумки оперативно-службової діяльності Каховського ВП ГУНП за 2015 рік.  

ВИСТУПИЛИ: Член комісії   Мартиненко О.А. поцікавився кількістю дільничних інспекторів в селах Каховського району, інтенсивністю навантаження у роботі слідчих та звернув увагу на недостатнє забезпечення поліцейських бензином для оперативного виїзду на місця, запропонував розробити програму спрямовану на надання допомоги у діяльності правоохоронних органів.

ВИРІШИЛИ: прийняти інформацію до відома.

По другому питанню

СЛУХАЛИ: Дідковський Віталій Миколайович –   прокурор  Каховської місцевої прокуратури, надав загальну інформацію щодо видів та кількості скоєних  злочинів в Каховському районі та статистику щодо їх  розкриття у порівнянні з минулими періодами. 

ВИСТУПИЛИ:  Член комісії  Мартиненко О.А. висловив побажання  надалі надавати більше інформації щодо здійснення прокурорського нагляду. 

ВИРІШИЛИ: прийняти інформацію до відома

По третьому питанню

СЛУХАЛИ: Шевченко Сергій Олександрович – перший заступник голови  райдержадміністрації   обґрунтував необхідність  прийняття   Комплексної програми з організації роботи громадських формувань   з надання допомоги правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку та боротьбі зі злочинністю в Каховському районі на 2016-2020 роки. Запропоновано  винести проект рішення на розгляд сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:  ЗА – одноголосно.

ВИРІШИЛИ: проект рішення  винести на розгляд сесії для затвердження.

По четвертому питанню

СЛУХАЛИ: Сілін Василь Іванович – спеціаліст І категоріх з питань охорони здоров’я   райдержадміністрації, доповів про необхідність затвердження районної програми «Призовна дільниця 2016 – 2020» та виділення  коштів для здійснення перевезення призовників.  Запропоновано  винести проект рішення на розгляд сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:  ЗА – одноголосно.

ВИРІШИЛИ: проект рішення  винести на розгляд сесії для затвердження

По п’ятому  питанню

СЛУХАЛИ: Бальошенко  Інна Павлівна- головний спеціаліст с питань внутрішньої політики райдержадміністрації, доповіла про  внесення змін до районної програми інформатизації в Каховському районі на 2014 – 2016 роки та виділення на цю програму

35 тис. гривень з районного бюджету.

ВИСТУПИЛИ: член комісії Стукан С.М. запропонував  зменшити  обсяг фінансування до 17000 грн.

ГОЛОСУВАЛИ:  ЗА –  3, ПРОТИ – 2.

ВИРІШИЛИ: проект рішення  винести на розгляд сесії для затвердження  з пропозицією      зменшення обсягу фінансування до 17000 грн ( сімнадцяти тисяч гривень).

По шостому питанню

СЛУХАЛИ: Чуприна Сергій Петрович – директор  КУ « Каховський районний територіальний цент соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» повідомив, що із прийняттям  Постанови Кабінету Міністрів України від 23.12.2015 року № 1093 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 року № 1417»  виникла необхідність затвердити Положення про комунальну установу «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» у новій редакції. Запропоновано  винести проект рішення на розгляд сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:  ЗА – одноголосно.

ВИРІШИЛИ: проект рішення  винести на розгляд сесії для затвердження.

По сьомому питанню

СЛУХАЛИ: Артюшкіна Людмила Андріївна   – в.о. директора  КУ «Каховський районний будинок культури ім. М.В.Фрунзе» доповіла, що Малокаховська сільська рада вирішила передати Малокаховський сільський будинок культури у спільну власність територіальних громад Каховського району, тому є необхідність   приєднати  СБК  до КУ «Каховський районний будинок культури ім. М.В.Фрунзе», що зумовило внесення відповідних змін до Положення  КУ «Каховський районний будинок культури ім. М.В.Фрунзе». Запропоновано  винести проект рішення на розгляд сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:  ЗА – одноголосно.

ВИРІШИЛИ: проект рішення  винести на розгляд сесії для затвердження.

По восьмому питанню

СЛУХАЛИ: Денисюк Валентина Петрівна  – директор КУ «Каховська районна об’єднана бібліотека ім. М. І. Братана»,  доповіла, що Малокаховська сільська рада вирішила передати Малокаховську сільську бібліотеку у спільну власність територіальних громад Каховського району, тому є необхідність  приєднати  її  до КУ «Каховська районна об’єднана бібліотека ім. М. І. Братана», що зумовило внесення відповідних змін до Положення  КУ «Каховська районна об’єднана бібліотека ім. М. І. Братана». Запропоновано  винести проект рішення на розгляд сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:  ЗА – одноголосно.

ВИРІШИЛИ: проект рішення  винести на розгляд сесії для затвердження.

По дев’ятому  питанню

СЛУХАЛИ:   Бондаренко Юлія Геннадіївна -   в.о. директора  Каховський районний центр  соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді (далі-Центр), надала інформацію щодо необхідності внесення змін до  Положення про Каховський районний центр  соціальних  служб  для сім’ї, дітей та молоді   у зв’язку із змінами в чинному законодавстві.

 ВИСТУПИЛИ: Тертична Тетяна Станіславівна – голова районної ради, наголосила на наявності суперечностей у нормах чинного законодавства, які регулюють порядок створення та функціонування Центру. Вона ознайомила членів комісії з листами, які були надані на запити районної ради Національним агентством України з питань державної служби та його регіональним відділенням у Херсонській області. Вони містять пропозицію розглянути питання щодо приведення статусу Центру, його положення, структури та штатного розпису у відповідність до вимог законодавства України про державну службу, оскільки на теперішній час Каховський районний центр  соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді є спеціальним комунальним закладом. Тертична Т.С. порушила питання про  передачу  Центра до компетенції районної державної адміністрації, що усунуло б протиріччя між чинним законодавством та  Положенням про Каховський районний центр  соціальних  служб  для сім’ї, дітей та молоді.

     Салтиков Валерій Миколайович – голова райдержадміністрації, пояснив, що такий шлях вирішення проблеми неможливий через суттєвий брак коштів для фінансування Центру.   Каховський районний центр  соціальних  служб  для сім’ї, дітей та молоді є закладом, який проводить соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, тому його існування є вкрай важливим. А отже є необхідність затвердити Положення Центру у поданій редакції. Запропоновано  винести проект рішення на розгляд сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:  ЗА – одноголосно.

ВИРІШИЛИ: проект рішення  винести на розгляд сесії для затвердження.

По десятому питанню

СЛУХАЛИ: Салтиков Валерій Миколайович – голова райдержадміністрації, висловив свою думку щодо проекту рішення сесії районної ради, який був поданий головою депутатської фракції партії « ВО «Батьківщина» у Каховській районній раді  Бойко О.О., про порушення клопотання перед Херсонською обласною радою щодо призупинення або внесення   змін до рішення тридцять п'ятої сесії обласної ради від 05.06.2015 № 1266 "Про проект перспективного плану  формування територіальних громад Херсонської області".

Він доповів, що згідно чинного законодавства проект перспективного плану  формування об’єднаних територіальних громад Херсонської області, після   його схвалення на сесії  Херсонської обласної ради, затверджується розпорядженням голови Херсонської обласної державної адміністрації та направляється на розгляд Кабінету Міністрів України. На даний час, порушене питання не відноситься до компетенції Херсонської обласної ради.

         Запропоновано  надіслати відповідне звернення до Херсонської обласної державної адміністрації.

ГОЛОСУВАЛИ:  ЗА – одноголосно.

ВИРІШИЛИ: надіслати  звернення до Херсонської обласної державної адміністрації щодо призупинення або внесення   змін до проекту перспективного плану  формування територіальних громад Херсонської області.

По  одинадцятому  питанню

 СЛУХАЛИ: Салтиков Валерій Миколайович – голова райдержадміністрації, ознайомив із  проектом рішення сесії районної ради, який був поданий головою депутатської фракції партії « ВО «Батьківщина» у Каховській районній раді  Бойком О.О., щодо надання рекомендацій сільським та селищним радам Каховського району звернутися до Верховної ради України із клопотанням про внесення змін до Податкового кодексу України.

У процесі обговорення члени комісії дійшли думки, що дане питання відноситься до виключної компетенції сільських рад, тому районна рада не має законних підстав рекомендувати сільським та селищній радам Каховського району звернутися до Верховної ради України із клопотанням про внесення змін до Податкового кодексу України.

ГОЛОСУВАЛИ:  ЗА – одноголосно.

ВИРІШИЛИ: Каховська районна рада не має законних підстав рекомендувати сільським та селищній радам Каховського району звернутися до Верховної ради України із клопотанням про внесення змін до Податкового кодексу України.

По  дванадцятому  питанню

СЛУХАЛИ: Любак Володимир Іванович  – керуючий справами районної ради, ознайомив членів комісії  з текстом   Угоди про співпрацю між обласною радою та районними, міськими, районними у місті радами Херсонської області і запропонував схвалити його.

ГОЛОСУВАЛИ:  ЗА – одноголосно.

ВИРІШИЛИ: схвалити текст Угоди про співпрацю між обласною радою та районними, міськими, районними у місті радами Херсонської області, проект рішення  винести на розгляд сесії для затвердження.

По  тринадцятому  питанню

СЛУХАЛИ: Любак Володимир Іванович  – керуючий справами районної ради, доповів про необхідність укласти Угоду про співпрацю між районною радою та селищною, сільськими радами Каховського району Херсонської області та ознайомив з текстом. Запропоновано  винести проект рішення на розгляд сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:  ЗА – одноголосно.

ВИРІШИЛИ:   укласти Угоду про співпрацю між районною радою та селищною, сільськими радами Каховського району Херсонської області, проект рішення  винести на розгляд сесії для затвердження.

По  чотирнадцятому  питанню

СЛУХАЛИ: Любак Володимир Іванович  – керуючий справами районної ради, як голова ліквідаційної комісії, доповів про результати інвентаризації, яка була проведена в Червоноподільській, Петропавлівській, Комишанській, Сокирківській, Слиненківській загально – освітніх школах, ознайомив з проміжними та ліквідаційними балансами цих навчальних закладів, що ліквідуються як юридичні особи, та запропонував їх затвердити.

ГОЛОСУВАЛИ:  ЗА – одноголосно.

ВИРІШИЛИ: проект рішення  винести на розгляд сесії для затвердження.

По  п’ятнадцятому   питанню

СЛУХАЛИ: Любак Володимир Іванович  – керуючий справами районної ради, надав на ознайомлення  Положення про Грамоту та Подяку голови Каховської районної ради. Запропоновано  винести проект рішення на розгляд сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:  ЗА – одноголосно.

ВИРІШИЛИ: проект рішення  винести на розгляд сесії для затвердження.

По  шістнадцятому  питанню

СЛУХАЛИ: Любак Володимир Іванович  – керуючий справами районної ради, доповів про Програму діяльності районної ради VII скликання та ознайомив з Положенням про порядок відшкодування  витрат депутатам  районної ради у разі здійснення депутатських повноважень. Запропоновано  винести проект рішення на розгляд сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:  ЗА – одноголосно.

ВИРІШИЛИ: проект рішення  винести на розгляд сесії для затвердження.

По  сімнадцятому  питанню

СЛУХАЛИ: Любак Володимир Іванович  – керуючий справами районної ради, ознайомив членів комісії з рішенням  трудового колективу КП «Редакція газети «Каховська зоря» про реформування шляхом виходу органів місцевого самоврядування із складу  засновників (співзасновників ) цього друкованого засобу масової інформації   з перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб’єкт господарювання із збереженням назви,цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

ВИСТУПИЛИ: Кисельова Жанна Іванівна – головний редактор КП «Редакція  газети «Каховська зоря»  наголосила, що згідно Закону України « Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» Каховська районна рада повинна на сесії прийняти рішення про вихід із співзасновників КП «Редакція  газети «Каховська зоря».

Любак Володимир Іванович  – керуючий справами районної ради, заперечив щодо вимоги Кисельової Ж.І. На його думку, згідно п. 5.3. та п. 5.2. Статуту КП «Редакція газети «Каховська зоря» необхідною умовою для прийняття рішення про вихід районної ради із співзасновників  є проведення  Зборів Засновників  в приміщенні редакції. Такі Збори   проводяться у формі засідань, які скликаються в міру необхідності, але не рідше одного разу на рік, а також за письмовою вимогою одного із засновників.

          Салтиков Валерій Миколайович – голова райдержадміністрації, звернув увагу на обов’язковість проведення повної інвентаризації майна КП «Редакція газети «Каховська зоря».

             Любак В.І. запропонував звернутися до редакції із письмової вимогою провести Збори Засновників для вирішення питання щодо реформування КП «Редакція газети «Каховська зоря».

ГОЛОСУВАЛИ:  ЗА – одноголосно.

 ВИРІШИЛИ: рекомендувати Каховській районній раді направити до КП «Редакція газети «Каховська зоря» письмову вимогу  щодо проведення Зборів Засновників для розгляду питання про реформування та спосіб реформування редакції.

Різне

СЛУХАЛИ: Любак Володимир Іванович  – керуючий справами районної ради, надав для ознайомлення  розцінки за розміщення інформації в таких газетах: «Каховська зоря», «Новий день», «Каховські новини».

ВИРІШИЛИ: цінову політику газет прийняти до відома.

СЛУХАЛИ: Мартиненко Олег Анатолійович – депутат районної ради, запропонував розробити на ввести в дію єдиний бланк депутатського звернення та проводити реєстрацію таких звернень виконавчим апаратом районної ради.

ВИСТУПИЛИ: Стукан  Сергій Миколайович – член комісії, зауважив, що розроблення  єдиного для всіх депутатів районної ради бланка звернення та його обов’язкова реєстрація в районній раді не передбачена чинним законодавством й може  розглядатися як обмеження депутатської діяльності. Запропонував  розробити такі бланки лише  у якості  зразка.

ГОЛОСУВАЛИ:  ЗА – одноголосно.

ВИРІШИЛИ: розробити зразки  бланків депутатського звернення для надання їх депутатам у разі необхідності, не здійснювати окрему  реєстрацію звернень депутатів  в районній раді. 

Секретар комісії                                                                                                      Н.Г.Шило

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

постійна депутатська комісія

з питань депутатської діяльності, етики,

законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації

ВИСНОВКИ  І  РЕКОМЕНДАЦІЇ

від  22.03.16

 

Про  порушення клопотання перед

Херсонською обласною радою щодо

призупинення або внесення змін до

рішення тридцять п'ятої сесії

обласної ради від 05.06.2015 № 1266

"Про проект перспективного плану

формування територіальних громад

Херсонської області"

 

          Розглянувши проект рішення, поданий головою депутатської фракції партії « ВО «Батьківщина» у Каховській районній раді  Бойко О.О., про порушення клопотання перед Херсонською обласною радою щодо призупинення або внесення змін до рішення тридцять п'ятої сесії обласної ради від 05.06.2015 № 1266 "Про проект перспективного плану формування територіальних громад Херсонської області", враховуючи пояснення голови районної державної адміністрації, керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

         1.    Винести на розгляд сесії районної ради питання щодо направлення  відповідного звернення до Херсонської обласної державної адміністрації.

Секретар  комісії                                                                                     Н.Г.Шило

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

постійна депутатська комісі

з питань депутатської діяльності, етики,

законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації

ВИСНОВКИ  І  РЕКОМЕНДАЦІЇ

від  22.03.16

Про стан боротьби із злочинністю, охорони

громадського порядку на території Каховського

району та результати діяльності Каховського

відділу поліції Головного управління національної

поліції в Херсонській області за 2015 рік ( у порядку інформації).

 

 

               Заслухавши інформацію начальника Каховського відділу поліції ГУНП, полковника поліції Козелця І.П. про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Каховського району та результати діяльності Каховського відділу поліції Головного управління національної поліції в Херсонській області за 2015 рік, керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

  1. Інформацію начальника Каховського відділу поліції ГУНП, полковника поліції Козелця І.П. про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Каховського району та результати діяльності Каховського відділу поліції Головного управління національної поліції в Херсонській області за 2015 рік, прийняти до відома (інформація додається).

Секретар  комісії                                                                                     Н.Г.Шило

 

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

постійна депутатська комісія

з питань депутатської діяльності, етики,

законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації

ВИСНОВКИ  І  РЕКОМЕНДАЦІЇ

від  22.03.16

Про стан законності в Каховському районі,

заходи її зміцнення та результати

діяльності Каховської місцевої прокуратури

за 2015 рік ( у порядку інформації)

 

               Заслухавши інформацію прокурора Каховської місцевої прокуратури С’єдіна Д.В. про стан законності в Каховському районі, заходи її зміцнення та результати діяльності Каховської місцевої прокуратури за 2015 рік, керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

           Інформацію прокурора Каховської місцевої прокуратури С’єдіна Д.В. про стан законності в Каховському районі, заходи її зміцнення та результати діяльності Каховської місцевої прокуратури за 2015 рік прийняти до відома (інформація додається)

Секретар  комісії                                                                                     Н.Г.Шило

 

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

постійна депутатська комісія

з питань депутатської діяльності, етики,

законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації

ВИСНОВКИ  І  РЕКОМЕНДАЦІЇ

від  22.03.16

Про  внесення змін до районної

програми інформатизації в Каховському

районі на 2014 – 2016 роки

          Розглянувши клопотання голови Каховської районної державної адміністрації від 24.02.2016 року № 02-01-15/188, розпорядження голови райдержадміністрації від 24.02.2016року № 58 « Про внесення змін  до розпорядження голови районної державної адміністрації від 02.07.2015 року  № 245 «Про внесення змін  до розпорядження голови районної державної адміністрації від 10 лютого 2015 року № 56 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 20.02.2014 року №57 «Про проект районної програми

інформатизації на 2014-2016 роки», керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

  1. Внести зміни до районної програми інформатизації в Каховському районі на 2014-2016 роки з урахуванням зменшення обсягу фінансування  з 35000 ( тридцяти п’яти тисяч) гривень до 17000 ( сімнадцяти тисяч) гривень.

Секретар комісії                                                                             Н.Г.Шило

 

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

постійна депутатська комісія

з питань депутатської діяльності, етики,

законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації

ВИСНОВКИ  І  РЕКОМЕНДАЦІЇ

від  22.03.16

Про  внесення змін до районної

програми інформатизації в Каховському

районі на 2014 – 2016 роки

          Розглянувши клопотання голови Каховської районної державної адміністрації від 24.02.2016 року № 02-01-15/188, розпорядження голови райдержадміністрації від 24.02.2016року № 58 « Про внесення змін  до розпорядження голови районної державної адміністрації від 02.07.2015 року  № 245 «Про внесення змін  до розпорядження голови районної державної адміністрації від 10 лютого 2015 року № 56 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 20.02.2014 року №57 «Про проект районної програми

інформатизації на 2014-2016 роки», керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

  1. Внести зміни до районної програми інформатизації в Каховському районі на 2014-2016 роки з урахуванням зменшення обсягу фінансування  з 35000 ( тридцяти п’яти тисяч) гривень до 17000 ( сімнадцяти тисяч) гривень.

Секретар комісії                                                                             Н.Г.Шило

 

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

постійна депутатська комісія

з питань депутатської діяльності, етики,

законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації

ВИСНОВКИ  І  РЕКОМЕНДАЦІЇ

від  22.03.16

Про  затвердження Положення про

Каховський районний центр  соціальних

служб  для сім’ї, дітей та молоді  у новій

редакції

 

         Розглянувши клопотання Каховської районної державної адміністрації  від 24.02.2016 року № 21-01-15/192, з метою приведення у відповідність до постанов  Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 року № 573 « Про затвердження  Загального положення  про центр соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді» та  від 17 липня 2015 року № 495 «Про внесення змін до Загального положення  про центр соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді», керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

1.  Затвердити Положення про Каховський районний центр  соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді  у новій редакції.

Секретар комісії                                                                             Н.Г.Шило

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

постійнА депутатськА комісіЯ

з питань депутатської діяльності, етики,

законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації

ВИСНОВКИ  І  РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 22.03.16

 

Про внесення змін до Положення

КУ « Каховський районний

будинок культури ім. М.В.Фрунзе»

 у зв’язку з приєднанням

Малокаховського  СБК

 

             Розглянувши клопотання  Малокаховської сільської ради від 12.02.2016 року № 67, рішення 5-ї сесії Малокаховської сільської ради  VII скликання від 04.02.2016 року № 62 «Про клопотання щодо передачі із комунальної власності Малокаховської територіальної громади в спільну власність територіальних громад Каховського району сільського будинку культури та сільської бібліотеки», лист директора КУ «Каховський районний будинок культури ім. М.В.Фрунзе» від 17.02.2016 року № 23, керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

1. Приєднати Малокаховський сільський будинок  культури до комунальної установи «Каховський районний будинок культури ім. М.В.Фрунзе» як об’єкт дозвілля села Малокаховка.

2. Затвердити Положення комунальної установи «Каховський районний будинок культури ім. М.В.Фрунзе» в новій редакції.

3. Затвердити примірну структуру та граничну чисельність КУ «Каховський районний будинок культури ім. М.В.Фрунзе».

 4.  Директору комунальної установи «Каховський районний будинок культури ім. М.В.Фрунзе» Сіренко Н.Є. здійснити   необхідні дії згідно норм чинного законодавства щодо державної реєстрації Положення у новій редакції та  переведення працівників Малокаховського сільського будинку культури  до КУ «Каховський районний будинок культури ім. М.В.Фрунзе» без скорочення штатної чисельності з 01.06.2016 року.

  5. Положення комунальної установи «Каховський районний будинок культури ім. Фрунзе», затверджене рішенням Х сесії районної ради VI скликання від 11.11.2011 року № 142,  визнати таким, що втратило чинність.

Секретар  комісії                                                                                     Н.Г.Шило

 

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

постійна депутатська комісія

з питань депутатської діяльності, етики,

законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації

ВИСНОВКИ  І  РЕКОМЕНДАЦІЇ

від  22.03.16

 

Про  внесення змін до Статуту

КУ «Каховська районна

об’єднана бібліотека ім.М.І.Братана»

у зв’язку з приєднанням Малокаховської

сільської бібліотеки

               Розглянувши клопотання  Малокаховської сільської ради від 12.02.2016 року № 67, рішення 5-ї сесії Малокаховської сільської ради  VII скликання від 04.02.2016 року № 62 «Про клопотання щодо передачі із комунальної власності Малокаховської територіальної громади в спільну власність територіальних громад Каховського району сільського будинку культури та сільської бібліотеки», лист директора комунальної установи «Каховська районна об’єднана бібліотека ім.М.І.Братана» від 17.02.2016 року № 39, керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

1. Приєднати Малокаховську сільську бібліотеку  до комунальної установи «Каховська районна об’єднана бібліотека ім. М.І.Братана».

2.  Затвердити  Статут комунальної установи «Каховська районна об’єднана бібліотека ім. М.І.Братана» у новій редакції.

3.  Затвердити примірну структуру та граничну чисельність працівників КУ «Каховська районна об’єднана бібліотека ім. М.І.Братана».

4. Доручити директору комунальної установи «Каховська районна об’єднана бібліотека ім. М.І.Братана» Денисюк В.П. здійснити   необхідні дії згідно норм чинного законодавства щодо державної реєстрації Положення у новій редакції та переведення працівників Малокаховської  сільської бібліотеки   до КУ «Каховська районна об’єднана бібліотека ім. М.І.Братана» без скорочення штатної чисельності з 01.06.2016 року.

5. Рішення XXV сесії VІ скликання районної ради від 08.08.2013 року №384 «Про затвердження Статуту КУ «Каховська районна об’єднана бібліотека ім.М.І.Братана» в новій редакції визнати таким, що втратило чинність.

Секретар  комісії                                                                                     Н.Г.Шило

 

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

постійна депутатська комісія

з питань депутатської діяльності, етики,

законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації

ВИСНОВКИ  І  РЕКОМЕНДАЦІЇ

від  22.03.16

Про затвердження  Положення про

комунальну установу «Каховський

районний територіальний центр

соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)»

 у новій редакції

   Розглянувши клопотання директора комунальної установи «Каховський районний  територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»  від 19.01.2016 року № 02/07 про необхідність внесення змін до Положення зазначеної комунальної установи відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23.12.2015 року № 1093 « Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 року № 1417», керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

         1. Затвердити  Положення про комунальну установу «Каховський районний  територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» в новій редакції, яка додається.

  2. Директора комунальної установи «Каховський районний  територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Чуприну С.П. зобов’язати  здійснити реєстрацію Положення в новій редакції згідно чинного законодавства.

  3. Рішення XXIV сесії Каховської районної ради VI скликання від 18.05. 2013р. № 349 «Про затвердження положення про комунальну установу «Каховський  районний територіальний центр соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) в  новій редакції» вважати таким, що втратило чинність. 

Секретар  комісії                                                                                     Н.Г.Шило

 

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

постійна депутатська комісія

з питань депутатської діяльності, етики,

законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації

ВИСНОВКИ  І  РЕКОМЕНДАЦІЇ

від  22.03.16

Про затвердження районної

програми «Призовна дільниця»

на 2016 – 2020 роки

               Розглянувши клопотання райдержадміністрації від 14.01.2016 року № 21-01-15/31 та   розпорядження голови районної державної адміністрації від 31.12.2015 року № 524, беручи до уваги лист військового комісара Каховського об’єднаного міського військового комісаріату від 25.11.2015 року №2291, керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

1. Затвердити районну програму «Призовна дільниця» на 2016 – 2020 роки (додаток 1).

  2. Затвердити кошторис витрат на районну програму «Призовна дільниця» на 2016 рік ( додаток 2).

  3. Фінансування програми проводити в межах коштів, затверджених в районному бюджеті на відповідний рік.

Секретар  комісії                                                                                     Н.Г.Шило

 

 

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

постійнА депутатськА комісіЯ

з питань депутатської діяльності, етики,

законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації

ВИСНОВКИ  І  РЕКОМЕНДАЦІЇ

від  22.03.16

 

Про затвердження Положення

про Грамоту та Подяку

голови Каховської районної ради

 

               З метою відзначення і заохочення кращих працівників та колективів, які зробили вагомий внесок у діяльність територіальних громад Каховського району Херсонської області, створення і забезпечення матеріальних та духовних цінностей, досягли значних успіхів у виробничій, науковій, духовній та творчій діяльності, високого професіоналізму в економічній, науково-технічній, соціально-культурній, військовій та інших галузях, керуючись   статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

1. Затвердити Положення про Грамоту та Подяку голови Каховської районної ради, що додається.

2. Доручити голові районної ради своїм розпорядженням затвердити Положення про комісію з питань нагородження Грамотою та Подякою голови районної ради та її персональний склад.

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення XХ сесії районної ради V скликання від 20 березня 2008 року № 279 «Про Грамоту та Подяку голови районної ради».

Секретар комісії                                                                             Н.Г.Шило

 

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

постійна депутатська комісія

з питань депутатської діяльності, етики,

законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації

ВИСНОВКИ  І  РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 22.03.16

Про   затвердження Комплексної програми

з організації роботи громадських формувань

з надання допомоги правоохоронним органам

у забезпеченні охорони громадського

порядку та боротьбі зі злочинністю

в Каховському районі на 2016-2020 роки

 

                  Розглянувши клопотання голови Каховської районної державної адміністрації від 23.02.2016 року № 03-01-11/181, розпорядження голови райдержадміністрації від 23.02.2016року № 55 « Про проект Комплексної програми з організації роботи громадських формувань з надання допомоги правоохоронним органам  у забезпеченні охорони громадського  порядку та боротьбі зі злочинністю в Каховському районі на 2016-2020 роки», керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

  1. Затвердити Комплексну програму з організації роботи громадських формувань з надання допомоги правоохоронним органам  у забезпеченні охорони громадського  порядку та боротьбі зі злочинністю в Каховському районі на 2016-2020 роки.

Секретар  комісії                                                                                     Н.Г.Шило

 

 

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

постійна депутатська комісіяя

з питань депутатської діяльності, етики,

законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації

ВИСНОВКИ  І  РЕКОМЕНДАЦІЇ

від  22.03.16

 

Щодо надання рекомендацій сільським

та селищним радам Каховського району

звернутися до Верховної ради України із

клопотанням про внесення змін до

Податкового кодексу України

 

          Розглянувши проект рішення, поданий головою депутатської фракції партії « ВО «Батьківщина» у Каховській районній раді  Бойко О.О., про надання рекомендацій сільським та селищним радам Каховського району звернутися до Верховної ради України із клопотанням про внесення змін до Податкового кодексу України, враховуючи пояснення голови районної державної адміністрації, керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісія

ДІЙШЛА  ВИСНОВКУ :

         1. Каховська районна рада не має законних підстав рекомендувати сільським та селищним радам Каховського району звернутися до Верховної ради України із клопотанням про внесення змін до Податкового кодексу України під час чергового розгляду із врахуванням необхідності відновлення права органів місцевого самоврядування визначати площу житлової нерухомості, на яку зменшується база оподаткування податку з об’єктів житлової нерухомості (стаття 266.4 ПКУ), а також передбачити можливість встановити цей розмір у 2016 році без застосування процедури прийняття регуляторного акту.

Секретар  комісії                                                                                     Н.Г.Шило

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

постійна депутатська комісіяя

з питань депутатської діяльності, етики,

законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації

ВИСНОВКИ  І  РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 22.03.16

Про  схвалення тексту Угоди

про співпрацю між обласною

радою та районними, міськими,

районними у місті радами

Херсонської області

 

         Розглянувши  лист Херсонської обласної ради від 30.12.2015 року № 15-120-00-174/002-02 із додатками, керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісія

ДІЙШЛА  ВИСНОВКУ:

         1.    Текст Угоди про співпрацю між обласною радою та районними, міськими, районними у місті радами Херсонської області  підлягає схваленню та підписанню головою районної ради.

Секретар  комісії                                                                                     Н.Г.Шило

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

постійна депутатська коміся

з питань депутатської діяльності, етики,

законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації

ВИСНОВКИ  І  РЕКОМЕНДАЦІЇ

від  22.03.16

Про затвердження  проміжних та

ліквідаційних балансів навчальних

закладів, що ліквідуються

як юридичні особи

         Розглянувши клопотання райдержадміністрації від 12.02.2016 року № 17-01-10/120, клопотання директора комунальної установи «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» від 19.01.2016р. № 2.01-20/35, на підставі рішення XLII сесії районної ради VI скликання від 22.10.2015р. № 668,  керуючись п.п.8,11 ст. 111 Цивільного кодексу України та статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

  1. Затвердити  проміжні та ліквідаційні баланси Червоноподільської, Петропавлівської, Сокирківської, Слиненківської та Комишанської ЗОШ  І  ступеню, що ліквідуються як юридичні особи ( додаються).

Секретар  комісії                                                                                     Н.Г.Шило

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

постійна депутатська комісія

з питань депутатської діяльності, етики,

законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації

ВИСНОВКИ  І  РЕКОМЕНДАЦІЇ

від  22.03.16

Про   Угоду про співпрацю

між районною радою та селищною,

сільськими радами  Каховського

району  Херсонської області

         Розглянувши   текст  Угоди про співпрацю між районною радою та селищною, сільськими радами  Каховського району  Херсонської області , керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісія

ДІЙШЛА  ВИСНОВКУ:

         1.      Угода про співпрацю між районною радою та селищною, сільськими радами  Каховського району  Херсонської області  підлягає схваленню та підписанню головою районної ради.

Секретар  комісії                                                                                     Н.Г.Шило

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ  З  ПИТАНЬ 

ДЕПУТАТСЬКОЇ  ДІЯЛЬНОСТІ,  ЕТИКИ, ЗАКОННОСТІ І ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ

ТА ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

ВИСНОВКИ  ТА  РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 22.03.16

Про Програму діяльності районної ради

VII скликання та Положення про порядок

відшкодування  витрат депутатам  районної

ради у разі здійснення депутатських повноважень

Керуючись ст. ст. 10, 43, 45, 46, 49, 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.ст. 20, 32, 34  Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,  постійна депутатська комісія з питань  депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації

Р Е К О М Е Н Д У Є:

     1. Програму діяльності районної ради  VII скликання та Положення про порядок відшкодування витрат депутатам районної ради  у разі здійснення депутатських повноважень  внести на розгляд сесії для затвердження (додаються).

     2. Рішення III сесії районної ради  шостого скликання від 21.12.2010 р. №21  «Про  Програму діяльності районної ради VI  скликання та Положення про порядок відшкодування  витрат депутатам  районної ради у разі здійснення депутатських повноважень» вважати таким, що втратило чинність.

Секретар  комісії                                                                                     Н.Г.Шило

Друк